Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ali koliko ovaj Serif ne zna nista sa loptom, bukvalno rvac lik, mislim da ne ume da natacka 10. Da bar zna da postigne gol, pa i da kaze covek, ali smo mi doslovno doveli senegalskog Burmaza. Stvarno mislim da u SL ima boljih napadaca od njega i to onako 10 minimum. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Ima najvise do Baraka ali i ovi mamlazi na terenu i bez trenera bi ove morali da biju sa 3-4 gola razlike bez problema.

Ali u FM 2023.

Nije ovo igrica.

Covek iz meča u meč menja postavu,taktiku,formaciju,igrače ovo više Bog ne moze da pohvata sta ovaj majstor radi.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Ali koliko ovaj Serif ne zna nista sa loptom, bukvalno rvac lik, mislim da ne ume da natacka 10. Da bar zna da postigne gol, pa i da kaze covek, ali smo mi doslovno doveli senegalskog Burmaza. Stvarno mislim da u SL ima boljih napadaca od njega i to onako 10 minimum. 

Pomenuo Kurir danas Pavkova, ne znam ima li istine.

 

Šta god pričali, čovek bi se nadavao golova u ovoj ekipi. Bukvalno se ne sećam da smo gore izgledali.. 

Edited by Brajan Danston
Link to comment
Share on other sites

Ciji je uopste taj Serif igrac i preko koje je kombinacije doveden?
Sta su oni gledali da mi je znati...
Lik je samo jak, sidras klasican, nama treba gol masina. Neko ko daje pa min 3 iz 5 prilika.
Vise ne mogu ni da se setim nekog dobrog napadaca kog smo imali, da protivnik strepi i da ga cuva svaku tekmu.
Kakvi su to amateri jbt!
Jos nam samo Pavkov fali na sve ovo i cirkus je kompletan. Nek vrate Bruna Mezengu...

 

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je ovo jadno i bedno, nemam reci...

 

Gori ti pod nogama u ligi, a od cetiri ozbiljna fudbalera u ekipi (Dragovic, Ivanic, Hvang, Bukari) samo je jedan u 11. Sta tek reci za Endijaea, 4 miliona dati za ovakvu jalovu balvancinu je nezabezelen poduhvat. Nista bolji nije ni Olajinka, tehnicki uzasnijeg fudbalera ne pamtim kad sam video...

 

Strava i uzas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Vracaju se stara vremena kada posle par meseci se oprastamo od titule. Nastavino li ovako vratice se oprostaj od Evrope tokom sezone kupanja.

Pa bio bi oprostaj u sezoni kupanja letos, da mu prethodni treneri nisu ostavili ogromaj kapital, koji se polako krcka. Koeficijent se topi drugu godinu zaredom...

Link to comment
Share on other sites

Sta li mitrovica i lucica preporucuje da igraju u zvezdi...koji je to kvalitet koji obican navijac ne vidi a ovi strucnjaci vide...

Ovo nije slucajno ni malo. Svaki sut u nas gol je pogodak.  Ovaj strucnjak samo rotira ,  menja,  i sam trazi djavola. 

Da li ce biti povika sa tribine za čika terzu?? Cenim da je neko morao da dovede ove igrače, i da se nisu sami  postavili na teren

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brajan Danston said:

Pomenuo Kurir danas Pavkov, ne znam ima li istine.

 

Šta god pričali, čovek bi se nadavao golova u ovoj ekipi. Bukvalno se ne sećam da smo gore izgledali.. 

 

E to, ne sumnjam da ce Terzic i Marin uspeti da dovedu jos goreg napadaca od Endiajea.

 

Samo su verovatno u dvojbi dal Pavkov ili Boaci. 

Link to comment
Share on other sites

Na stranu što je trener pogubio konce ali mi izgleda kao da ga i igrači sabotiraju, kod gola tri igrača Pančeva u šesnaest a ovi nisu bukvalno nijednog pokrili. 

 

Nažalost nakon ovog eksperimenta mislim da se vraćaju stara dobra vremena proverenih vojnika za domaće livade i maksimalno ziherašenje domaćih stručnjaka iz kojeg se nikada neće ovaj klub iščupati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Момци мени се чини да пола екипе Звезде овде буши овог тренера. Не знам, једноставно ми је све ово сумњиво.

 

Морам да признам да се одавно нисам смејао гледајући неку фудбалску утакмицу као ову. Ово је надреалан фудбал :lol_2:

 

Ја разумем и лошу форму и лошу лигу са лошим екипама али ове неке потезе са ове текме не знам када сам последњи пут видео на некој прволигашкој утакмици. Знам да утакмице из наше лиге могу бити комичне али ово је баш тешка комедија. Не верујем да су овде чиста посла. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bitno je da je Ratkov skup bio, a Šerif odlična prilika. Razglabamo mi bezveze ovde, nama u upravi sede lopuze i prevaranti, njima je nejasan pojam da dovedeš talentovanog igrača, razvijas ga i posle na njemu zaradiš. Mi možemo samo da dovedemo igrača iz klubova koji su spremni na instant muljatorske varijante što obično rezultira promašajem naravno. Mi smo gospodo i dalje društvena svojina, svačija i ničija gde profitira samo nekolicina.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...