Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

17 minutes ago, Fat Zadd said:

Za "pravljenje" novog tima( i za očigledne korenite promene), potrebno je vreme. Jbg, svi bi smo mi voleli da smo u upravo završenom prelaznom roku doveli i stopera, i wing bekove I Barak sve to uigrao i uspostavio sistem za mesec dva.

 Zimski prelazni rok ce nam pokazati da li nastavljamo tim putem, ali verujem da ce biti odlazaka igraca iz 11(16) i dovođenje igraca na deficitarnim pozicijama.

imali smo uigran par štopera i nije se morao prodavati Eraković ali tako razmišljamo mi navijači a "menadžeri" imaju svoju logiku 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Milko Miller said:

Ostali još Falko i Vigo od otpisanih, doduše Vigo je svakako još maksimalno tri meseca u klubu. Ako još nadju dobar klub za pozajmicu Ada i prodaju Kangvu ili se rese Kangine ogromne plate onda bi ovo bio najbolji prelazni rok bar od 2017. 

Rezultati prelaznog roka treba i na terenu da se dokažu

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Milko Miller said:

Adesina nije napustio Novi Pazar, tako da od tog posla nema ništa. A navodno ni sam Ado nije bas imao želju da igra za Novi Pazar, iako iz kluba tvrde da nisu ni bili zainteresovani. 

A jbga. Mi smo se sa Adom rukovali, dali jedni drugima reč još pre dve godine i sad kad se konačno sve ostvarilo, posle svega da ga šutnemo u Novi Pazar ili neku drugu varošicu .

Neće čovek

Link to comment
Share on other sites

Treba biti strpljiv sa Adom. Bio je maltene 2 godine van takmicarskog fudbala, naravno  da nije na maksimumu forme. Ne svidja mi se sto je otpisan, nije uopste los igrac. Pritom na poziciji koja nam je deficitarna. Svakako da ima i potencijal za dalju prodaju, mlad je i sve vreme je pozivan u reprezentaciju iako nije igrao. Ali znajuci nas, poklonicemo ga na kraju za neke procente, nece ni zaigrati.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Calciomercato i La Republicca javljaju da Roma intenzivno skautira Pruceva i da su ga gledali i uživo na stadionu kad je Celje igrao protiv Makabija gde je ostavio odličan utisak. Poslace zvanicnu ponudu u zimskom prelaznom roku ako nastavi dobrim partijama. Mi navodno tražimo 3 miliona za njega. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milko Miller said:

Calciomercato i La Republicca javljaju da Roma intenzivno skautira Pruceva i da su ga gledali i uživo na stadionu kad je Celje igrao protiv Makabija gde je ostavio odličan utisak. Poslace zvanicnu ponudu u zimskom prelaznom roku ako nastavi dobrim partijama. Mi navodno tražimo 3 miliona za njega. 

 

Voleo bih da ga vidim naredne godine da barem polusezonu odigra kod nas ...

Ne moramo odmah sve klince na prvu ponudu da prodajemo ...

Link to comment
Share on other sites

Svako ko uzme paket za LŠ umesto premijum sezonske pravi ogromnu grešku. Sezonska se i te kako isplati makar gledao samo LŠ. Jer sledeće godine ćeš opet imati popust na sezonsku.

Očekivano velike cene. 

Screenshot-20230911-164607.jpg

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Prodaja ulaznica za meč Leipzig-a protiv Cz počinje 18.9, s' tim da ih najverovatnije nece biti u slobodnoj prodaji ( zvanično obavestenje kluba). Za YB takodje ne verujem da ce ih biti u slobodnoj prodaji.

 

Na sajtu naseg voljenog kluba nemam nikakvog obaveštenja o prodaji ulaznica za gostovanje u LS.

 

Pitanje za upućene :classic_biggrin: , kako/ tko ce da mi sredi, nabavi itd 3 karte za ova 2 gostovanja :classic_biggrin:

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cokna dominira. Kakvog smo mi trenera izbacili...strasno 😄

 

Quote

Tri utakmice - tri pobede, gol razlika 11:1: Miloš Milojević trener meseca u Emiratima

 

Uspešan start doskorašnjeg šefa struke srpskog šampiona

Bivši trener Crvene zvezde, Miloš Milojević, beleži perfektan start na klupi Al Vasla iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, zbog čega je nagrađen titulom najboljeg trenera u avgustu od strane tamošnje Pro lige.

Milojević je na kormilu sedmostrukog prvaka UAE od 1. jula, a do sada je vodio ekipu na ukupno tri utakmice (dve u prvenestvu, jedna u Liga kupu) i ostvario sve tri pobede, uz gol-razliku 11:1. Debitovao je pobedom nad Emirejts klubom (1:0) 18. avgusta, devet dana kasnije njegov tim savladao je Šardžu (3:1), dok je u prvom meču prvog kola Liga kupa (31. avgust) ubedljivo savladao Hatu (7:0)....

 

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/tri-utakmice-tri-pobede-gol-razlika-111-milos-milojevic-trener-meseca-u-emiratima/461412

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...