Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Pod hitno treba zadnji vezni. Cim protivnik krene organizivanije pozadi duva, a tek treba da igramo protiv ekipa iz LŠ. 

Treba ovako nešto, da se malo sabeeu, i da nije sve med i mleko. Bukari sebican do bola...Mitrovic ko zna kad je zadnji put probio po strani...u stvari jeste, kada potroši 1,000 lopti...Nema sta, pogodimo prečku sa 4-5 m...onda Lučic masi zicer,  i stiže kazna.

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Lučić da je stranac, ti ga prvi ne bi pomenuo. 

Jbg, tako je i u pravu su ovi koji kažu da nemaš iste principe. 

Lučić je do ove utakmice bio jedan od najboljih mlađih igrača i hajde da pričamo da je stoka i invalid čim odigra loše. Mislim, blamantno je i čitati. 

A na stranu one promasene sanse koja je sramotna, jedini je konstantno u presingu i ima ga u igri, ostali kao da su tu da odrade posao samo. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Sad ce doktor za nase livade Kagna da zameni Kangwu i okrecemo ovo. 

 

Kanga je doktor za sve, ne samo za nase livade. Malo mi je glupo to kao, Lucic, Mitrovic i Kangva su za Evropu, a Katai i Kanga za domace livade. Njih dvojica su uz Ivanica i dalje najbolji igraci u timu, sto ce sezona i pokazati. Tek je avgust.

Edited by Venger
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi ovo i da okrenemo, ovakva igra je nedopustiva. Mitrović ne postoji po levoj strani, Bukari je odavno zreo za razgovor o pristupu i timskoj igri, Olajinka neprimetan. Kraso mnogo udaljen od gola. Na sredini imamo samo Stamenića koji je jedini konstantan. Nedostaje još jedan pored sebe. Degenek baš loš ali nije samo odbrana kriva. U ovoj formaciji uvek pozadi ispred svog gola i protivničkog igrača mora da budu Mitrović i Bukari. Lučić i Olajinka su krila a nama igraju napadače. Nama treba pravi napadač. Treba štoper i ozbiljan kvalitet veznog igrača.

Link to comment
Share on other sites

Pravi pristup domacina i savrsen odnos, izrazavam postovanje i divljenje kako treneru tako i momcima Vozdovca.

 

 

Kod nas pristup veoma porazavajuci, igraci sebicni, nonsalantni, odsutni...

 

Degenekov potez je potez neznalice, pa je nejasno da neko ko zna da ne zna, pokusa da uradi potez ala Marselo. 

 

Lucic se veoma brzo uzvezdio, pa nece da doda, nema on 18 da masi ovakve sanse.

 

Olajinka bez lopte vec utakmicama u nazad, da je klasican napadac bio na njegovom mestu, ne bi bila precka vec 1:1.

 

Bukari sebican, bezobrazan, ne vraca se, potpuno nepostovanje ekipe.

 

Stamenic zadovoljio.

 

Kangvu i Mitrovica odavno ne komentarisem.

Link to comment
Share on other sites

Sokantno zreo nastup Vozdovca, disciplinovano, uigrano i efikasno. Pritom, ako se ne varam, radi se o najmladjoj ekipi u ligi.

 

Mi smo generalno sve losiji iz meca u mec i taj trend se nastavlja. Uljuljkanost na svim nivoima, otaljava se i ceka zreb za LS. Fali mnogo Ivanic, bas se oduzio njegov oporavak.

 

Tesko cemo ovde do pobede, mozda i mozemo dati 3, ali suplji smo kao sir i verovatno cemo primiti jos koji...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Ali jurimo napadača ne znam ni ja koliko već i onda nam to igra Lučić. Mitrović već par utakmica ne može da pretrči nikoga, svi mu se odmaknu, znaju da ima samo taj jedan potez.

Nije pretrcao nikog na postavljenu odbranu nikad. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Mitrovic je grozan igrac. Bljesnuo je na pripremama, a onda se ekspresno vratio u svoj stari, beskorisni muva-bez-glave mod.

 

Ja sam najavio kad je dolazio kod nas, da sem brzine nema nista drugo 

 

5 mil je premija za njega, imamo ponudu Verone, pre toga i nekih ruskih klubova, a svi ste  negodovali kad je stigla ponuda Verone

 

Kabic je mnogo bolji igrac i mladji 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...