Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Pregazili smo ih dok je prvi tim bio na terenu. Sve tri utakmice su bile jako dobre, tu se nema šta više napisati. 

 

Meni je Stamenić iskopina u rangu Šlimanovog otkrića Troje. Šalim se malo, ali momak ubija. Svaki duel je njegov, nebitno da li na zemlji ili u vazduhu. I ovako vizuelno djeluje impozantno. Visok, jak, brz. Drži sredinu terena. Ne znam kako je Kopenhagen pustio ovog lika tako lako. 

 

Ja ne bih dirao ovu odbranu. Neka igraju ova trojica. Mićko se dobro uklopio. To nijesam vjerovao.

 

Poštovanje za Popovića! Uvijek je bio korektan golman i fino je branio kad dobije priliku. Mogao je da dobije i više prostora u prethodne dvije sezone kad se Borjan skoro raspadao. 

 

Bukari je na ovoj poziciji igrao redovno u Nantu. Ne vidim što bi sad to bio problem. 

 

Kraso ođe zna najviše fudbala. Malo sporiji, ali zato majstor sa loptom u nogama. Dribling, pas, centaršut. Ima i dobru fiziku, visok je i izgleda snažno. 

 

Olajinka je više onaj žilaviji tip. Visok i mršav, ali trči opasno. Dobro se kreće. Zna da šutne sa obje noge, ima igru glavom. 

 

Za Kangu ne vjerujem da ima budućnosti. Bolje da igra Kangva koji ima slične kvalitete, ali koji je brži. 

 

Jedva čekam i ove tekme sa TSC-om i Fiorentinom. Ova druga će biti ozbiljan spektakl. Doći će ljudi u velikom broju da vide Baharovu mašineriju + Fiorentina je poznat klub i dovoljno jak. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Шутер из блока said:

Kanga nije hteo ni da se slika posle jedva uzete (bukvalno (kao) na silu i preko one stvari) na kraju medalje, kakav indijanac i bezobraznik (klasičan sujetni i egoistični stranac), bukvalno oduvek ima to nedopustivo i umišljeno "ponašanje" i "postupke", mora bukvalno, i nadam se, da ide što pre i da će već po povratku u Srbiju napustiti klub, jer apsolutno ne zaslužuje i ne sme više ni jedan dan da ostane u istom, i kraj.

 

Evo nema ga na ovoj grupnoj timskoj slici posle tekme i dodele medalja i pehara, tačnije posle ceremonije.

 

https://www.instagram.com/p/CunAH5Gri_q/?igshid=MTIzZWMxMTBkOA==

 

 

 

 

Kao prvo Kanga nije stranac

 

Kao drugo Kanga je u Zvezdi ostvario mnogo vise od recimo Dejana Stankovica ili Nemanje Vidica. Samim time je ostavio i dublji trag. A da ne pominjem levate poput Krntijasa i njima slicnim koji su Zvezdu samo kostali para

 

Malo vise respekta prema igracu koji je za razliku od ovih nabrojanih prezimeo u evropi vise puta.

2 hours ago, Čvarkov said:

Bahar: "Nikad nisam u prošlosti pričao o sudijama niti ću pričati" 

Kralj.

Ne zna da je to kod nas omiljena tema, mada izuzetno mi se svidja ova izjava.

 

 

Ni 2:0 vise nije najopasniji rezultat

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Kraso zna i to je divno videti, takodje je divno kada svi u timu umeju da prime i dodaju loptu, prvi put da vidim da su svi u nasem timu fudbaleri 🤯

 

Do '94 to je bilo redovno stanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

Eto dočekali smo da vidimo da Zvezda može da igra fudbal, ne sumnjam da ima i onih koji čekaju prvi slabiji rezultat da skoče i napadnu ovu ekipu ali se nadam da će biti dovoljno nas koji volimo fudbal i Zvezdu da ih ućutkamo. Najbolje od svega je što imamo još prostora za napredak a i za još 2-3 pojačanja. Naravno oni koji ne mogu da prate ovaj ritam sami će se javiti i udaljiti iz ove nove evropske Zvezde

 

Bukvalno nam čovek za mesec dana pokazao koliko je proseravanje bilo ovo do sad sa Borjanom, Gobeljićem i tim glupostima...gardistima. Igramo moderan, brz fudbal. Ovaj Kraso, svaka čast, čovek je glue faktor, malte ne je deo svakog napada kod gola.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, John Terry said:

 

Bukvalno nam čovek za mesec dana pokazao koliko je proseravanje bilo ovo do sad sa Borjanom, Gobeljićem i tim glupostima...gardistima. Igramo moderan, brz fudbal. Ovaj Kraso, svaka čast, čovek je glue faktor, malte ne je deo svakog napada kod gola.

Sad valjda i neki od mlađih članova ovog foruma vide šta smo stalno tražili i "kukali" iako smo bili prvi na tabeli, rad, red i to da igraju najbolji igrači a ne kombinacije i foliranti.

fudbal nije komplikovan samo ga treba raditi pošteno i sa voljom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Moje info, Azarov ne bi da ide u Ukrajinu, a klub bi da uzme 3 milke. Lata je tražio i Bahar, završeno je sve sa Atalantom, dobio je i uslove koje je tražio ali on koči sad, izgleda da se čuo i sa Šiljom, ne plaćaju, kasne plate, ovo, ono.. Uglavnom, vremena ima, ne moramo da žurimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Bahar i definitivno obavestio Kangu da ne racuna na njegove usluge, otud i kretensko ponasanje od sinoc. On sad postaje tempirana bomba za svlacionicu, nadam se da ga mozemo uvaljati nekome.

Ma jok. Izdvojio se iz grupe uzeo mobilni i pozvao Gobelju da mu pokaze medalju 😄

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Bahar i definitivno obavestio Kangu da ne racuna na njegove usluge, otud i kretensko ponasanje od sinoc. On sad postaje tempirana bomba za svlacionicu, nadam se da ga mozemo uvaljati nekome.

lako se to rešava, treniraće odvojeno od ekipe dok mu ne nađu kombinaciju za prelazk u rugi klub, ako počne da pravi probleme kazniš ga novčano pa će brzo da se smiri

meni je Kanga drag fudbaler i cenim njegove fudbalske kvalitete ali mora se on prilagoditi ekipi a ne ekipa njemu, i ne samo Kanga, ko god bio problematičan treba da se prevaspita ili da ode.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Увијек се прво отресу они који не прођу тестове, немају задовољавајуће налазе и они за које видиш на тренинзима да не знају.

Следећи су они који се не могу испоштовати тактичке замисли, то мало дуже траје јер се пружи шанса, уиграва, али све се ријеши.

Фудбал није атомска физика.

Бахаре само дери:Hail:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, fradler said:

Bahar i definitivno obavestio Kangu da ne racuna na njegove usluge, otud i kretensko ponasanje od sinoc. On sad postaje tempirana bomba za svlacionicu, nadam se da ga mozemo uvaljati nekome.

Meni deluje da je baš zdrava i pozitivna atmosfera kod svih u klubu i svlačionici, tako da mislim da jedan Kanga ne može to da pokvari.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stanko1997 said:

Meni deluje da je baš zdrava i pozitivna atmosfera kod svih u klubu i svlačionici, tako da mislim da jedan Kanga ne može to da pokvari.

Kad pobedjujemo svi se ljubimo u usta...

 

                                               Kari Pešić

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...