Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Taj Ado... jebote kao da je jedini lik kog možemo dovesti. Odigrao jednu tekmu protiv nas dobro, pre tri godine i mi se popalismo kao mladi majmuni. Izgleda ima dobrog menadžera za taljenje. U Spartaku veze nije imao.

1 hour ago, fradler said:

Ajao, Nikolic i Pesic u razmaku od par sati. :classic_love:

 

Moracu pribeleziti 16.6. kao dan kada valja dobro zaliti.

 

Terzić nas oporavlja za ono od sinoć. Čekao da nam turi melem na ranu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

kad ćeš ti neko saopštenje kao gluščević da napišeš😄

 

odlazak nekvalitetnih igrača je samo prvi korak a da li će drugki korak tj dovođenje novih igrača biti dobar ili ne sačekajmo. lično ovima što odlučuju u Zvezdi ne verujem ništa


 

Bice tesko u Linglong, i naravno jos teze u LŠ

 

Vise nema izgovora za neuspehe 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, suptil said:

Ne znam sto ste nervozni oko Ada. Spanska Marca uvek pise o Mbapeu. I pisa e dok ne stigne u Madrid. Nije za loredjenje ali nama je potrebna moderna sestica.

Pazi, mi jesmo siromasi iz Srbije, ali ako nam je Ado pandan Mbapeu, onda nznm sta reci. 
 

Lik nije igrao celu sezonu, pa je igrao polusezonu u Spartaku na nivou random JSL igraca. I ti mi ga poredis sa najvecim mogucim pojacanjem danasnjice?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bosMan_jr said:

Pazi, mi jesmo siromasi iz Srbije, ali ako nam je Ado pandan Mbapeu, onda nznm sta reci. 
 

Lik nije igrao celu sezonu, pa je igrao polusezonu u Spartaku na nivou random JSL igraca. I ti mi ga poredis sa najvecim mogucim pojacanjem danasnjice?

Pa ne poredi ih igrački naravno, nego u zadnje tri godine se najviše piše o Realu i Mbapeu, kao što se kod nas najviše pisalo i piše o Zvezdi i Adu. U tom je kontekstu vrv napisao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

Gobeljic i Srnic imaju jos godinu dana ugovor, ali verujem da uskoro idu po modelu transfera kao kod Pankova i Nikolica.

 

Srniću isitče ugovor krajem meseca ... osim ako mu "ne izadjemo u susret dok ne nadje novi angažman" ... Gobelja ima još godinu dana ...

Imamo još i Falka opet nekom da uvaljamo,Sanogo mislim ni on ne zna šta je potpisao sa nama,kamo li mi navijači....

 

1 hour ago, vlaDixXx said:

Bice tesko u Linglong, i naravno jos teze u LŠ

 

Zašto misliš da će biti teško u Linglongu?

Po onome što izlazi u javnost nijedan tim ne namerava da pravi drastično jače sastave u odnosu na ovu sezonu ... komšije i dalje ne znaju gde im je dupe a gde glava, daj Bože da im ekipa ne bude lošija od ovogodišnje ...

Oćekujem komotno osvajanje titule i ove sezone ...

Što se tiče LŠ ništa ne znamo dok ne vidimo koga ćemo izvući iz 4. šešira ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da se radujem ovim lepim danima, novom treneru i dobrim pojačanjima, kad pročitam ono što već znam, da lopovluk vlada u klubu i da će nas uništiti i da nas ni UPPR neće moći spasiti na kraju. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Bahar hoće Dragovića za kapitena.Apsolutno ispravna odluka,potpuno je podržavam.

Pravi lider sa renomeom,izrazito poštovan od saigrača,plus kvalitetan igrač i momak.

 

Nadam se da je promenio mišljenje i da će ostati kod nas ovu sezonu.

Takvi ljudi i igrači su potrebni Zvezdi.

Ja se nadam da je Bahar razbucavanjem ove jazbine i pravljenja dobrog tima uticao na odluku Dragovića da ostane da bude predvodnik jedne lepe priče kao kapiten jer to i zaslužuje. 

Da nije ovakva situacija otišao bi on 100% u čemu bih ga podržao maksimalno. Ovako sa ovom trenutnom pričom treba nam baš. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Lepo je ovo čišćenje, ali dok god su Srnic i Gobelja tu, trulez se oseca.

Ja se sve nadam da oni nisu ni vredni pomena pa se zato nigde ne spominju ali da su svakako bivši. Baš bi bio hardcore da posle svih ovih fantastičnih odluka Bahara, ostavi u timu njih dvojicu i momentalno padne u očima navijača a da još nije ni krenuo. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sad ovog Stamenića, mogu vam reći biće on fino pojačanje. Svaki potez školski, fudbalski, pokriva celu sredinu terena, više ide ka napred nego DM. Novi Zeland nije neki reper ali odaje utisak da bi u boljoj ekipi bio top, top. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fradler said:

Ja gledao prvo poluvreme i nije me se nesto dojmio, jedva da je imao kontakt s loptom. Mozda se popravio u drugom.

 

Vidim, primio ga Glazer. Je l' video ko gol, ima li njegove krivice?

Ja sam gledao drugo poluvreme Stamenića. Imao je i dalje malo loptu u nogama ali kad god je imao nije grešio. 

Nije kriv za gol. Odbrana u kaznenom na 2m od igrača. Šutnuo čovek kroz prazan prostor i pogodio od stative. Glazer nije mogao ništa. Imao je jedno odlično ispucavanje nogom skoro do njihovog šesnesterca i spojio igrača sa golom. 

Edited by Čočo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Belorusija izgubila 0 5 od Svice kod nas u Novom Sadu,od  Rumunije

Dve jako slabe selekcije,s tim sto Belorusi imaju dosta talentovanih igraca

Izrael jako tanka ekipa, za vecinu njihovih igraca Zvezda je Barselona

 

Knezevica, Stanica, Sljivica(istice ugovor) trazi Tsc,za igrace koji nisu nam u planovima(iako su jako talentovani) novac i 50 posto od prodaje je sjajna stvar, i za nas i za njih, ali ne i Terzu(mora  sve mlade da upropasti) 

1 minute ago, Stanko1997 said:

U pravu, lik je profesionalni fudbaler, igra za veliki novac, igrao je u ligama petice

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Dusko said:

Pešić: Kritikuju me tastatura navijači koji mačku nisu šutnuli

 

I zasto ga ne volimo.

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2023&mm=06&dd=16&nav_id=2352198

 

Majstore, ako tebe toliko potresa sta pisu tastatura navijaci, ti si onda jedan mentalni patuljak.

 

Edit: ne mislim na tebe @Don Dusko, obviously 😉

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...