Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

13 minutes ago, Markoss said:

Kangvu ce kako stoje stvari da izgura iz kluba. 

 

E, svasta. Kangva nam je bio ponajbolji igrac u finisu sezone, stranac sa najvisim plafonom, za Ada i Stamenica je izmislio fudbal. Pritom je vec saradjivao sa Baharom u Ber Sevi, ja ga ocekivao u 11.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Pozajmica je u pitanju. Plata mu ostaje ista, ali se plaća 50-50.

Kažu da je Glazer dogovoren.

Ok, to već ima više logike. Bilo bi suviše lepo da smo uspeli da se otarasimo cele plate. Ali dobro verovatno smo hteli sto pre da ga izbacimo da ne pravi probleme u timu. 
@fradler Kad je to igrao Kangva u Izraelu? Nije Kangva los, ali pozicija centralnog veznog je možda i najbitnija. Previše je neozbiljan na terenu da bi mogao da ima bitnu ulogu u Evropi. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milko Miller said:

Ok, to već ima više logike. Bilo bi suviše lepo da smo uspeli da se otarasimo cele plate. Ali dobro verovatno smo hteli sto pre da ga izbacimo da ne pravi probleme u timu. 
@fradler Kad je to igrao Kangva u Izraelu? Nije Kangva los, ali pozicija centralnog veznog je možda i najbitnija. Previše je neozbiljan na terenu da bi mogao da ima bitnu ulogu u Evropi. 

Nisam ni ja znao, ali sam onda video da mu na vikipediji piše pod youth career da je igrao u Ber Ševi od 2017. do 2018.

Link to comment
Share on other sites

Po meni,Kangva je bolji igrač od onoga što je pokazao pod Stankovićem i Milojevićem. Koliko bolji,to sam se nadao da saznam pod jednim ozbiljnijim trenerom,a mislim da je Bahar takav.
Šteta,moram u startu dati kredit čoveku;valjda zna šta radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta sto se neke pripreme ne obave u Austriji gde je nasa dijaspora.

 

Prijateljske meceve protiv Rapida, Austrije, LASKa bi gledale vise hiljada ljudi.

 

Em bi zaradili za pripreme od karata em je druga atmosvera kada se igraju pripremne utakmice pored toliko ljudi nego sto se ide na Zlatibor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Nini3112 said:

Ima li sta novo oko bekova,mene bas zanima kako ce sve izgledati pozadi?

Pa ako dogovore Ristica, to je to sto se bekova tice. 

Sa risticem bice to 4pozadi gde degenek glumi defanzivnog desnog beka a Ristic igra ofanzivno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Profesor said:

Zna li se uopste formacija? 

 

4 3 3 je najigranija kod Baraka. Igra još 4 2 3 1 i u nekim situacijama sa trojicom pozadi ali više kao 5 3 2.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Mene brine samo jedna stvar. Ako bude kako stoje stvari sad sa strancima nama će zadnja linija biti domaća. A ako ne dovedemo Ristića nama će levog beka opet da guli Rodić. Mi za zadnju liniju moramo domaće igrače da dovedemo. Jer ako bude sve kako sada stoje stvari mi od stranaca za prvih 11 imamo Glezera, Bukarija, Olanjiku, Krasoa. Uz njih imaćemo Late Late, Kangvu, Azarova i Viga. Da uzmemo Viga koji će nas napustiti u decembru mi imamo viška dva stranca opet. Tako da očekujem odlazak još nekog od stranaca. 

Ali me brinu bekovi kako prvi koji će igrati tako i njihove zamene. Da ne bude pod izgovorom viška stranaca da moraju Gobeljić i uvek univerzalac Srnić opet da ostanu u timu. Baš sam se isprepadao sad kad sam bolje razmislio o trenutnoj situaciji. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1. Glacer

2. Ado

3. Vigo

4. Azarov

5. Bukari

6. Kangva

7. Olajinika

8. Kraso

9. Lata Late

+ Bahar traži još jednu 6icu. 

Meni ovo nije normalno. A samo četvorica stranaca mogu. Deluje mi da će gotovo sigurno osim Viga i Azarov i Kangva da budu bivši. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Voleo bih da se varam,ali ovaj Cafe Late mi miriše na Dionija i Kulibalija..

Opet imam dobar osećaji i za njega i za Krasa. 😊 Znam da nije merilo klipovi na yt ali izgledaju dosta dobro plus imaju iza sebe dobre sezone.

 

Takodje mi se dopada ova čistka u klubu, jos da pročitam vesti za Gobeljića, Srnića i Rodića da nisu naši igrači bilo bi ekstra. Kataija treba ostaviti. Jes ga izdalo telo i ne moze od starta ali nekih 30 min. moze da bude koristan. Malo je igrač kao on sto moze potezom promeniti utakmicu i sam rezultat. 

 

Glazer, desni bek, Dragović, Eraković, Ristić?  zadnji vezni, Kanga, Bukari, Olajinka, Djuričić Kraso.

 

Ovo je samo moja pusta zelja tesko ce ostati Drago i Erak, a tesko ce se vratiti i Rile i Djuričić. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

1. Glacer

2. Ado

3. Vigo

4. Azarov

5. Bukari

6. Kangva

7. Olajinika

8. Kraso

9. Lata Late

+ Bahar traži još jednu 6icu. 

Meni ovo nije normalno. A samo četvorica stranaca mogu. Deluje mi da će gotovo sigurno osim Viga i Azarov i Kangva da budu bivši. 

Ja se samo ne plašim da ne dođemo u situaciju kao kod Mklojevića, gde su rotacije bile do besmisla, baš zbog broja stranaca.

Da se dovede igrač da igra samo LŠ je suludo i nema nikqkve logike.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ja se samo ne plašim da ne dođemo u situaciju kao kod Mklojevića, gde su rotacije bile do besmisla, baš zbog broja stranaca.

Da se dovede igrač da igra samo LŠ je suludo i nema nikqkve logike.

Malo je bilo logicnih stvari u moru gluposti i dokaza sistema dubokom dzepa u Zvezdi poslednjih godina, narocito od kako su rezultati ekipe rasli i bili neuporedivo bolji u odnosu na pre.

Dakle, dovesce vise stranaca nego sto ce istih otpasti i bice bukvalno ista situacija da u dom ligi nece igrati ekipa iz Ls.

To donekle moze imati biti i ok, treba imati "dva tima" za taj broj meceva i raspored, ali veliko je pitanje da li se radi planski uz neku nadu koja provejava da se oko pojacanja pita novi trener...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, fradler said:

Ado potpisao na 4 godine. 

 

Nepotreban potez, ali verovatno dogovoren jos zimus.

Gde si video to za potpis i trajanje ugovora?

Ništa, video sam sad na Butasportu. 👍

Edited by Stanko1997
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...