Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

3 minutes ago, Helena said:

Joj Klotzene, taka ti boga, nemoj više, od Izraela naovamo :lol_2:

Hrvatska bedi.

 

Iskreno Izrael je popio tihi bojkot od žirija. Ta pesma je odlično odrađena i trebala je biti top 10 100% ali eto ih sa nama u kaljuzi 🙂

 

Postoji mogućnost da je kvota na IZrael produkt enormnog klađenja na njih i da neće uopšte dobro proći kod publike. U tom scenariju Hrvatska bi sa Irskom bila i dalje u igri. No problem je što sada i Irska ne drži više tempo i zaostaje isto kao i Hrvatska. Ako ne smanje na makar -150 ja se ne bi nadao da mogu prestići Švajcarca.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Klotzen said:

 

Iskreno Izrael je popio tihi bojkot od žirija. Ta pesma je odlično odrađena i trebala je biti top 10 100% ali eto ih sa nama u kaljuzi 🙂

 

Postoji mogućnost da je kvota na IZrael produkt enormnog klađenja na njih i da neće uopšte dobro proći kod publike. U tom scenariju Hrvatska bi sa Irskom bila i dalje u igri. No problem je što sada i Irska ne drži više tempo i zaostaje isto kao i Hrvatska. Ako ne smanje na makar -150 ja se ne bi nadao da mogu prestići Švajcarca.

Tihi bojkot?

Pa vrišti bojkot.

Hrvatska bedi.

Ps i onaj Ribak nije imao ovoliko 12estica.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Duški nije jasno da je UK dobila 0 bodova, oni 4 godine zaredom dobijali po 0 :lol_2:

Stvarno sad i ja misli da je alkohol radi.

Al, prošli su politički bodovi...ajdmo dalje.

Edited by Helena
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Treba umanjiti zirijev % kod glasanja. Koji put da pobednik publike izvisi...

I kod nas je žiri odlučio pobednika a ne publika. Šteta za Hrvata stvarno je bio odličan.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je vise smesno da ziri ovako namesta glasove a ocigledno su namestali da Izrael ne bi pobedio. Jebote 100+ bodova manje uzmes od tri pesme i pobedis zbog zirija, plus od te tri dve pesme su jake za ziri kao tvoja plus Francuska tu negde kao tvoja uzmes 150 vise od zirija. Sramota.

Link to comment
Share on other sites

Od Hrvata dobišmo 12 poena sa televota.

 

Zaslužio je ovaj momak, iako je imao nešto slabiji stage odlična pesma i pevanje kakvo davno nismo čuli.

 

3 pesme sa 300+ i dve sa 200+ su koštale Hrvata pobeda. No treba da je ponosan. Od nekog koga su hteli da šutnu sa Dore došao je do najboljeg nastupa za HRV na ESC.

Link to comment
Share on other sites

Žiri je odlučio na kraju....Premalo glaaova je dobio Lazanja od njih, ali realno žiri je najviše oštetio Izrael.

Marko treba da bude ponosan na ono šta je uradio.

Nije pravedno, ali to je tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Žiri iskreno treba da se ukine generalno. Ja bih radije da svake godine pobedi politička pesma nego žiri 

 

Mislim ovo je top 5 pesma bez problema kao što je i bila kod ljudi ali ako su ljudi hteli Ukrajinu/Izrael/Hrvatsku onda oni treba da pobede

Edited by Nicklord
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...