Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

17 minutes ago, Helena said:

Ako te ne mrzi, pogledaj ponovo-pršti od energije a publika bukvalno urla.

Bede sigurno.

I nije nafuran ko Lorin.

Msm, ne može se sa mnom oko ukusa, meni je najbolja pesma ikad na Evroviziji Nemačka, ona devojka sa belom gitarom, nešto Zu bis Cu friden :lol_2:

A druga Secret garden, ne znam odakle su, pesma ima dve rečenice:classic_laugh:

Ali ono što sam napisala, stoji.

 

Jasno ti je da su reakcije publike ubacene na matricu? 

Link to comment
Share on other sites

Nisu ubacene na matricu. Cuju se i za druge pesme. S tim sto su reakcije publike relativne, u odnosu na konkurenciju. Karija ove godine bi srusio krov od reakcija publike

Link to comment
Share on other sites

Cha cha cha je jača od Rim tigi digi, bar meni tako deluje, jer mene ne radi ovo provejavanje balkanskog melosa.

U ovoj konkurenciji, zasluzena pobeda Lazanje, pesma prava evrovizijska.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, McLeod said:

Nisu ubacene na matricu. Cuju se i za druge pesme. S tim sto su reakcije publike relativne, u odnosu na konkurenciju. Karija ove godine bi srusio krov od reakcija publike

 

Pa ubačene su i njima. Jasno se čuje ono ooooo posle there's no going back i na probi a arena je prazna.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jurgen said:

Pa ubačene su i njima. Jasno se čuje ono ooooo posle there's no going back i na probi a arena je prazna.

 

Zato što je to "oooo" deo pesme i u studijskoj verziji.

Link to comment
Share on other sites

Da, nisam ukapirao da na to mislis, ja sam mislio generalno za vreme soua - posle pesama, kada se pojavi itd, pa se vidi i kadar publike recimo za vreme dance breaka kako cela tribina drzi telefone i radi onaj potez rukom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jurgen said:

 

Jasno ti je da su reakcije publike ubacene na matricu? 

Ono na šta ja mislim nije matrica, nego publika.Jasno se čuju.

Link to comment
Share on other sites

Samo zbog vas da i ja nesto mogu da kazem ovdi

 

za sada odslusala srb, hr i ukr 

 

 

svidja mi se ova ukrajinska, hr je kao kada si na necemu a srb kao kad se spustis sa necega, malo mrtvacki

Link to comment
Share on other sites

Večeras teško da će kladionica promašiti kao u utorak. No da ne bude sve uspavanka ja ću da predvidim kao što sam pre rekao da će Danska iznenaditi i proći. Potencijalni floper bi mogla biti Estonija. Naime meni to nije loša pesma ali live ne zvuči tako dobro kao na spotu.

 

Malta takođe najavljuje odličan nastup ali vidim da to kladionicu nije mnogo dotaklo. Videćemo na šta će to ličiti, možda joj ne veruju prosto jer nastupa prva.

 

Interesantna stvar je da je u prvom polufinalu od prvih 7 prošlo 6 u finale što niko nije verovao da je moguće.

 

Od ostalih večeras moram priznati da mi nije jasno odakle ovaj rast Francuza. Naravno čekamo da vidimo ŠVA, ITA i HOL. GRČ i BEL mislim da već znam kako će izgledati.

Link to comment
Share on other sites

Ovo polufinale je mnogo teze za prognozu. Sinoc smo svi kod mene imali bar 9/10, moja sestra je ubola 10/10. Ocekujem da veceras bude 7/10-8/10. Pre soua mislim da ne prolaze Albanija, Ceska (oni su mi zakucani), Letonija, Estonija, Danska i Austrija.

Link to comment
Share on other sites

Švajcarac je odlično otpevao, nastup je mogao biti bolji. Doduše tek sad sam skontao da taj krug predstavlja "Track" što me je zbunjivalo u probama. Mislim da će on biti jedan od glavnih kandidata za pobedu.

Link to comment
Share on other sites

Srecom pa ce Svajcarac ce sa onima iz Irske da podeli glasove wokadzija, tako da je pobeda Lazanje zacementirana. 

Decko je mnogo kvalitetniji pevac od Marka, ali je pesma bulja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...