Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Meni se isto sviđaju Azeri ali nekako toj pesmi fali nešto. Čak i taj deo kada onaj drugi peva nije dovoljno upečatljiv za "wow" efekat. Trebali su da angažuju Zorju i njenog muža da im odrade aranžaman 🙂

 

Australija je protraćila energiju pesme, jedini koji vadi pesmu je odličan vokal i onaj aboridžin na kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Australija standardno nebitna. Portugalka sabija vokalno + volim ovaj fado prizvuk i ima lep nastup. 

 

Props Šveđanima za stage i režiju, svaki nastup izgleda bar 30% bolje. 

Link to comment
Share on other sites

Portugalka očekivano kao i na njihovom finalu. Ona će da otima glasove našoj 🙂 . Nije sportski ali voleo bih da ispadne ako naša prođe čisto da dobijemo deo njenih glasova 😈

 

Luksemburg mani kao Poljska, slušljivo ali to je nekako više dečija pesma i nastup nego nešto ozbiljnije.

 

Treba uzeti u obzir da su njih dve zadnje i da će tu dobiti dosta bodova pogotov jer su ovi neposredno pre njih svi bili loši.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam nešto tražio, ali bih stavio lepe pare da ova naša ne prolazi u finale... 

 

Hrvatska pobeđuje ove godine... 

 

Džoni Logan podseća da je fantastičan pevač... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ispadaju Azeri, Moldavija i Island. Verovatno i Slovenija. A poslednji koji ispada će biti jedna od sledećih : Australija, Srbija, Portugalija i Poljska.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Hvala K da i mi jednom prvi budemo pročitano. Nisam hteo još dodatno da mračim da smo na kladionici pali na 11 mesto. Evo i Slovenaca, e odlično što se mene tiče. Drago mi je da sam to promašio. šteta što portugal ne ispade 🙂

 

Obzirom da je Slovenija prošla neko će morati da flopne od očekivanih. Poljska, mada bi ja više voleo Luksemburg 🙂

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Prođe Ramonda... 

 

Dobro je da se nisi kladio :lol_2:

29 minutes ago, DameTime said:

1. Hrvatska

2. Irska

3. Portugal

4. Slovenija

5. Luksemburg

6. Srbija

7. Ukrajina

8. Finska

9. Kipar

10. Australija

 

9/10, zajeba me Litvanac umesto Australije, koja je užasna ali mislila sam da moraju da ih guraju u finale.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To se zovi happy pad na tiketu 🙂 Kladiš se protiv svojih.

 

Još jedna stvar sa kojom nisam hteo da mračim ali ja se zaista ne sećam da mi nismo u polufinalu nastupali u prvoj polovini. Što je mnogo mnogo je, dajte i nama da zadnji nastupamo pa da možemo neko sranje da pošaljemo i da prođemo.

Link to comment
Share on other sites

Odlična je bila Teya, Beograd odradio bolje posao.

Trebalo je da prođe i drago mi je da je Konstrakta tamo, ne znam ko plaća, ali vredi, gledala sam one reakcije na pesmu, skoro je svako pominjao Konstraktu.

RTS je prekršio ugovor o prenosu prekidanjem istog i deljenjem na drugi program.

Mogući su penali-ovo je sa tw a jedan od komentara je i od Ivane Konstantinović

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...