Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

3 hours ago, Zvezdinho said:

Kakvi ste vi sore losers zbog finskog DJ Krmka :lol_2:

 

Što smo luzeri, ne radi se o tome, kod nas žiri još i dao bodove Fincu, ukupno 19 od Srbije.

 

Ono što bode oči je da su mu Nemci i Britanci dali maksimum, a njihovi žiriji zero. Ako njima to ne smeta, OK.

 

Usput, pesma nam je baš i primerena: pošto se za vutru ide u zatvor dve i više godina, udri po alkoholu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Žena fantastično izgleda. Prezgodna je, fizički izuzetno spremna da izvede onakav nastup koji samo deluje jednostavno, ali je dosta zahtevan. 

Pa eto meni ne , odvratni su mi oni nokti, previše botoksa, kostim...čak i kosa...

4 hours ago, Zvezdinho said:

Kakvi ste vi sore losers zbog finskog DJ Krmka :lol_2:

Naveći luzeri obično jesu ti koji ispod prikrajka vire i ne prate priču...

Link to comment
Share on other sites

Osnovica Tatoo je definitivno "The winer takes it all" a zatim su napravili izmene da ne bi moglo da se kaže da je kopija. I naravno malo ubrzali drugi deo. Ali realno tako možemo za svaku pesmu da nađemo nešto. Čisto sumnjam da se danas pesme prave od nule.

 

Kamerman igra uz Cha Cha Cha 

 

 

Pesma emituje ogromnu količinu energije i mislim da tako nešto više nećemo videti. Ovih pesama kao Tatoo će sigurno biti u narednim godinama, pogtovo sada kada svi pomisle da to žiriji vole. Danas slušam naše članove žirija u jutarnjem i obojica kažu da im je Karija bio najbolji.

 

Edited by Klotzen
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, 40Wins said:

 

Gde fantasticno izgleda. Telo je zategnuto, ali u licu katastrofa. 

 

Pa mislim na njen fizički izgled, vrlo je zgodna i vidi se da vežba krvnički. Napisala sam već da je prilično izbotoksirana, ali to je njena stvar. 

Ako ćemo oko izgleda, Kaarija sa onom pečurka frizurom je komedija...

Link to comment
Share on other sites

Bilo je već bez žirija 1998-2000. i 2003-2008. pa organizatori nisu bili najzadovoljniji što prečesto pobeđuju treškaste pesme (baš čudno kad najviše SMS-ova pošalje klinčadija), npr. Dana International, Ruslana, Lordi i ona Helena Paparizu umesto umetnički kvalitetnijih, pa su vratili dvostruki sistem, tako da čisto sumnjam da postoji većinska volja da se opet eksperimentiše s tim, bez obzira na to šta ko izjavljuje.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Voting_at_the_Eurovision_Song_Contest

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...