Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Mene nervira i Nole, prosto mi ružno zvuči, nikad ga ne zovem tako, ali ako ima nešto gore od toga to su onda varijante tipa Nolo, Dulo, Salo :hammer:

Ovi ostali nisu negativni sami po sebi ali ako ih upotrebljava uglavnom samo jedna osoba koja očigledno nije fan, ne čudi me takva percepcija, i to ne samo u jednom slučaju :classic_tongue: 

Imali smo i Makicu dok je Endi bio aktivan :lol_2:

E da, dodajem i Ducija, to mi je isto užas jedan, nije mi jasno kako neko može tako zvati bilo koju jedinku kad izađe iz jaslica, to mi je podnošljivo taman za bebe koje još ne znaju da pričaju :ajme:

 

17 minutes ago, Boxy said:

Je l komentarisao RG?

Na svu sreću nije, nadam se da je ono bilo prvo i poslednje. A ovo Noksa mi je nekako promaklo, doduše mnogo štošta mi je promaklo jer sam pokušavala da nekako izbalansiram ton da čujem lopticu a da ne čujem njih :smiley5:

 

Srđan me nervira u svim varijantama pošto me nervira samo njegovo postojanje :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 čekajte, nisam pratio, kako to da je Srle bio komentator za vrijeme US Opena ako sam dobro shvatio? Jel to bilo samo tada i nikada više ili se očekuje nastavak suradnje?

Bio, protiv Edmunda je bilo izvrsno, krenuo je lagano a onda je otisao u 3 lepe teorije :lol_2:

 

4 minutes ago, alcesta said:

E da, dodajem i Ducija, to mi je isto užas jedan, nije mi jasno kako neko može tako zvati bilo koju jedinku kad izađe iz jaslica, to mi je podnošljivo taman za bebe koje još ne znaju da pričaju :ajme:

Imala sam rodjaka kome je to bio nadimak, bio dusa od coveka i pristajao mu je bas, tako i Lajovicu :59:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad da pitamo da li se Boki oseca uvredjeno kad ga svi zovu Boki koliko vidim, Dejan-Deki, Marija-Maki itd itd, sad je problem Federer-Feki jer ga ja zovem tako. Ako mi zoe bude rekla da ce me banovati ako ne promenim promenicu ili ga vise necu pominjati uopste inace sta fali, ne treba preterivati

Evo mogu da promenim u bozanskobice ali nesto mislim da ce to proci jos gore :smiley2:

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Sad da pitamo da li se Boki oseca uvredjeno kad ga svi zovu Boki koliko vidim, Dejan-Deki, Marija-Maki itd itd, sad je problem Federer-Feki jer ga ja zovem tako. Ako mi zoe bude rekla da ce me banovati ako ne promenim promenicu ili ga vise necu pominjati uopste inace sta fali, ne treba preterivati

 

Znači ti to odmilja...nisam ni sumnjao 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Duci je Lajovicev "privatni" nadimak, tako sam ja razumela (tako ga zovu ovi koji su s njim privatno prijatelji). A i nalog na twitteru mu je dutzee.

 

Meni je Wawa najkraca varijanta za napisati (krace od Wawrinka ili Stanislas). A nisam mu ja jedna od zenskih obozavateljki njegovih bicepsa, tricepsa, 6-8pakova itd. pa da ga zovem familijarno Stan 😛 :classic_biggrin:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...