Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Neverovatna prica sa vozom, samo jedna zrtva i to zena koja je drzala kiosk na koju je pala lokomotiva, voz je bio pun putnika ali nikom nista, vozac i suvozac ispali kroz prozor ali ni njima nista - zaglavila se kocnica pred sam ulazak u stanicu i nije radila, tako nesto i voz usporio dok je prolazio kroz zid.

Tu ispod prolazio tramvaj i bila stanica ali nikog nije bilo srecom, samo ta jedna zena nastradala

  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, alcesta said:

Meni se od dosadašnjih verzija najviše sviđao Depresivni vombat, sa sve avatarom :classic_smile:

 

Meni jedan drugi (avatar) :classic_biggrin:

 

Mogli bi neki kviz - nabroji što više Bokijevih nickova...pobjedniku pivo od domaćina :classic_biggrin:

 

Inače, zaista je zarazno, barem u mom slučaju to mijenjanje nickova, ko će dočekat da prođe 180 dana...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

:classic_laugh:

 

Čekaj...baš JozO? Hahaha. Ne pratim to više, ranije sam redovno, ali da, ima tu materijala :classic_biggrin:

Jel ti bolji Tarik ili Joško kao voditelj? (pretpostavljam cijelo vrijeme da misliš na hr Potjeru :classic_smile:)

Da pređem ovamo da uštedim zoe posla :classic_biggrin: da, na hrvatsku, srpska je Potera a i brzo su nam je zamračili. Doduše ni ja nemam više vremena baš redovno da pratim.

Da, baš Jozo ili Joze, sad ne znam je li bilo u padežu. A Tarik mi je bolji bio, on mi je taman za voditelja kviza, mada je Milioner strašno dosadan po koncepciji pa sam od njega digla ruke.

Joško mi je u početku bio grozan, ponašao se kao spiker koji čita na dnevniku, ali sad se i on uhodao pa ga je lakše gledati, mnogo je bolji otkako se ne ponaša kao robot :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Uh, ja se ne bih nikad usudila. U mladosti nekad davno :chemistry:zvala sam kvizove na radiju, ali to je skroz drukčije kad te niko ne vidi.

 

Ja se nisam usudio zvati čak ni Upitnik koji je davno ranije išao na TV, vodio ga baš Joško, bio i autor. Al sam pomogao nekima da dođu tu do para, zvali me i javljali se u emisiju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...