Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Ja sam malo već otupeo na ovakve stvari. Valjda mi je ta neka svest o prolaznosti došla, u nekom periodu, još onda kao klincu, kad sam video sve one ostarele (uglavnom filmske) zvezde kako izgledaju, a znao ih iz filmova dok su bili na vrhuncu. Uglavnom se radilo o najvećim imenima Hollywooda. I tada mi je da kažem sinulo: Onakvi ljudi, koji su imali ceo svet pod nogama, da ostare, neki onako dostojanstveno, a neki ne baš. Misli o svemu tome, me nisu danima napuštale, nakon što sam video neki intervju tada 70+ Clinta Eastwooda, (koji mi se negde podrazumevao jedino kao onaj iz Spaghetti Westerna). To mi je ovako prvi primer kojeg se sećam, ima ih bezbroj naravno.

Link to comment
Share on other sites

@ prica o kvacicama

Od ovoga je jedino gora/neprijatnija situacija kod pisanja poruka preko pametnih uredjaja u situaciji kad je ukljucen onaj spell check. Primer:
Hoces da odemo na kafu = Hoces da polomim harfu 
:lol_2:

Ovo je bezazleni primer,u kakve neugodnosti se tu moze upasti (a nisu za javnost) :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Stevo, bio sam u Univeru da kupujem svašta nešto i probao sam Nutoladu, i onu od 30% lešnika i onu od 13%. Odlične su obe, pogotovo kad se sve uzme u obzir: Konkurencija, taj %, i  naravno cena/kvalitet. Moram reći da mi je malo krivo bilo, kad sam okrenuo da pročitam gde se pravi, i podsetio se da je u Italiji proizvodnja. Jedino što mislim da im možda nije najpametnije, kod ove od 30%, je to što nije dovoljno mek krem već više čvrst, ukus je tu ali ta meka tekstura možda fali. Da li je to do toga što se pravi bez palminog ulja, ili je zbog tolikog udela lešnika, ili zbog nečeg trećeg, ne znam. Ali, ta čvrstina je možda zbog zdravlja, da ne može da se trpa toliko kao Nutella 😁Zato to kod ove od 13% to nije problem. Hvala za savet, provalio bi pre ili kasnije, ovako sam brže skontao. Svakako oba krema ulaze u najjuži izbor.

Edited by Marko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Top lista najgorih nickova koje (forumaši) navijači i oni koji to nisu daju igračima (po mom izboru, ništa lično :classic_smile:)

 

1. Noksa (iako je odmilja, meni je katastrofa...nekad davno bješe i Njole u igri, posprdno, to mi je još gore)

2. Feki

3. Rafica

4. Wawa

5. Griša (vjerojatno tako kod vas ide za Grigora al meni se ne sviđa :classic_blush:)

 

Ali ovo prvo mi je worst by far (nemoj se ljutiti Stray :))

 

Edit: ipak mi je Rafica No5, nekako je simpatično čak :classic_biggrin:

Edited by Abudžaba Dabila
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...