Jump to content

Crna sreda 03.05.2023 - OŠ Vladislav Ribnikar


Constantin

Recommended Posts

6 minutes ago, ras kass said:

 

Skandalozno da je ova žena predsednik nekog saveta roditelja. Osoba koje godinu i više dana šeta po režimskim medijima, pravdajući ruske zločine, kriveci zapad i Ukrajinu za rat. 

Stvarno ne gledam rezimske kanale

Pojma nemam ko je ova zena

Link to comment
Share on other sites

Slusao sam neku emisiju ali nisam imao vizuelni kontakt sa tv, pa ne znam koji je kanal i koji gost. Uglavnom debil tumacio zakone(valjda je kao strucan zanto) je rekao da ce jednog dana ubica biti slobodan covek. 

 

Samo moron moze to dq pomisli ili podrzi. Ovde nema resocijalizacije. Ubica da se vrati u drustvo bi tek onda bio izopsten i svi bi bezali od njega. I tek onda bi predstavljao opasnost. Ako je tacno ovo sto je Kurir objavio u vezi iskaza ubice, a verujem da jeste, drzava mora da nadje nacin za trajno zatvaranje ubice. Ima mnogo nacina da se to odradi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Užasna tragedija se dogodila juče.

Sada, kada su glave još usijane se pojavljuju razne informacije,defiluju razni likovi i traže uzroke ovog jezivog događaja.

Činjenica je da se desila neopisiva tragedija i činjenica je da SMO svi, GLOBALNO, ne samo mi u Srbiji zakazali.

Postavlja se pitanje odgovornosti, traže se glave...

K.K. po Krivičnom zakonu RS nije krivično odgovoran. Da li bi trebalo da bude? Trebalo bi. Da li će biti ako se zakon promeni i starosna granica za nastupanje krivične odgovornosti spusti? Neće! 

Na nadležnim ustanovama je da utvrde da li on predstavlja opasnost za društvo i ako je to slučaj, kako dalje postupati sa njim.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ras kass said:

Ma ne slušaj je, ima pametnijih. 

Znam je sa FPN gde je predavala Uporedno pravo....odlična je, ovde govori sa pozicije roditelja, a to što je rusofil nije joj najveći greh. Ali to nema veze s ovim.

2 minutes ago, diego said:

Imamo pobednika:

 

img_1_1683235015615.jpg.bf5b94947fb289cfd7c8f5954511d4a2.thumb.jpg.0d58ec2e7876036c87c01ee1e438cb9b.jpg

 

Ljudi, da li je moguce da OVO ima medijski prostor bilo gde?

TO ima medijski prostor gde god poželi....ujutru kad zaredi po TV ne možeš da ga se otreseš vasceli dan....

Link to comment
Share on other sites

Mogla bi ova teme da bude pošteđena političkih poentiranja. Ako već ne možemo da ućutkamo AV,krleta idola i slične kretene barem mi ovde možemo da ovu tragediju posmatramo samo kao ljudi a ne kao pripadnici neke određene političke opcije

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

koliko sam procitala ,bas je imao komplikovan odnos sa majkom (a to sto njegov iskaz nije smeo da se pojavi u zutoj stampi u ovoj fazi istrage i bez odluke sudije koji vodi pistupak je posebna tema).

i to je otprilike to,porodica je ipak zakazala uz sve externe faktore....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Mogla bi ova teme da bude pošteđena političkih poentiranja. Ako već ne možemo da ućutkamo AV,krleta idola i slične kretene barem mi ovde možemo da ovu tragediju posmatramo samo kao ljudi a ne kao pripadnici neke određene političke opcije

Ne znam da li si na mene mislio - jebe mi se za politiku, pogotovu u ovakvoj situaciji. Kacim izjavu coveka (ako moze tako da se nazove) koja je za mene skandal najvisih razmera - ne znam sta bih pomislio da sam roditelj nekog od deteta. On tvrdi da je malom neko pomagao "bas u danu kada New York Times objavljuje los clanak o Vucicu". Ja se pitam da li je moguce da neko nesto tako izjavi? I da se taj covek poziva na bilo koju televiziju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Constantin said:

spacer.png

Dve osobe su ubijene, a sedam je ranjeno u pucnjavi koja se večeras dogodila u Mladenovcu!

Na mestu incidenta su ekipe Hitne pomoći i policije. Moguće da ima još žrtava, a po nezvaničnim saznanjima, među ranjenima ima i dece....

Pucano je iz vozila u pokretu, iz automatske puške....

 

Link to comment
Share on other sites

VDanas je u Prištini počela manifestacija "mirdita dobar dan" na samom početku Kushtrim Koliqi pozvao je da se oda počast žrtvama iz škole "Vladislav Ribnikar" nakon projekcije filma nekog autora iz beograda učesnici i jedan broj aktivista civilnog društva upalilo je sveće ispred Narodnog pozorišta u Prištini u počast žrtvama. Kushtrim je inače moj prvi komšija iz Prištine bukvalno vrata do vrata, bravo za komšiju.

Edited by Perkos2
  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Imamo pobednika:
 
img_1_1683235015615.jpg.bf5b94947fb289cfd7c8f5954511d4a2.thumb.jpg.0d58ec2e7876036c87c01ee1e438cb9b.jpg
 
Ljudi, da li je moguce da OVO ima medijski prostor bilo gde?
Jesam ja to dobro pročitao da ovo govno tvrdi da je neko organizovao masovno ubistvo dece i to angažovanjem isto tako deteta od 13 godina da bi naudio vučiću?
Jer ovde neko ima ozbiljan psihološki problem i treba da se leči. Ili taj krstić Ili ja jer izopačeno shvatam njegovo pisanje.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Savet ministara BiH večeras je doneo odluku o proglašenju Dana žalosti u Bosni i Hercegovini u petak, 5.maja, zbog tragične pogibije osmoro dece i jednog čuvara Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, diego said:

Imamo pobednika:

 

img_1_1683235015615.jpg.bf5b94947fb289cfd7c8f5954511d4a2.thumb.jpg.0d58ec2e7876036c87c01ee1e438cb9b.jpg

 

Ljudi, da li je moguce da OVO ima medijski prostor bilo gde?

Zlo srbstva kad tad mora da izjede samo sebe, a onda se svima koji su u njemu ucestvovali, da se ne bi ponovilo, prebrzo, treba nemilosrdno oduziti zbog minulog rada,svim tim kakademicima, doktorima gadtonicima i drugima i njihovim sledbenicima, onda raznim savetnicima i duhovnicima itd. Ako se to ne uradi, onda je džabe bilo krečenje i samouništavanje zla.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To su teski zlikovci, najveci mozda, i od takvih se drugo i ne ocekuje, a kad zlo padne, to treba ugasiti zauvek. U stvari je ovo buncanje o ispiranju mozga i porodici gore i veca nacisticka i neljudska gadost nego slika tog Hotea. E, protiv toga je potrebno boriti se u bitkama koje nisu oruzane, mada ni takve nisu iskljucene, sto rekao onaj koji ih je isprdeo, sa sve tompus kanabe majstorom, jednim od najvecih zlikovaca iz senke koji se ne eksponira ali i dalje siri zlo, eto kao na toj naslovnoj strani.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...