Jump to content

VN Bahreina 2023, 5. mart


Radoye

Recommended Posts

 

 

Uz to namotava volan jednom rukom u prvoj krivini. Preko radija su ga upozorili iz ekipe da mora bolje gadjati trkačku liniju baš na tom mestu. Vidi se da je u problemu jer vozi pola sekunde sporije od Alonsa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Mozda nije za ovu temu konkretno ali ovde je aktuelno pa da pitam:

 

Jel kupovao neko nalog za F1TV? Nije skupo, 65 evra godisnja pretplata nakon 7 dana trial perioda.

 

Ali da li se isplati? Ima opcije da se gleda is vozackog ugla koga kod izaberete, ima neki data view ali nista posebno. Kakva su vam iskustva?

Odličan je, naročito gledanje iz ugla bilo kog vozača. Radio se čuje isto. 

 

Imaš i matore trke da gledaš ako hoćeš 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, John Terry said:

 

Piastri malo razočarao ali ok, početak je.

 

Ma kakav Pjastri, Lando se kroz iglene usi provukao iz Q1, imao je identicno vreme kao ruki u Vilijamsu. Srecno je na 11. mestu a sutra ima da potone k'o sljiva u g...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alek The Great said:

Kaze Leclerc takticka odluka - cuvaju gumu za trku.
 

 

Stvar koja me je najvise nervira u modernoj F1, arce gume u Q1 i Q2, a stede u Q3 i prenosne setove izmedju slobodnih treninga koji se ne vracaju pre pocetka kvalifikacija, skroz umobolno, a to rade bas svi timovi i to tokom cele sezone. NIjedan strateg da odigra drugacije, prosto se zapitam da li oni zaista prave strategije ili samo popunjavaju radno mesto a sve ide po istom unapred dobijenom sablonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aston Martin zimus odradio top posao.

Hulkenberg odrao Magnusena.

Piastri debeli zajeb sa Mclarnom.

Alonso nakon nekoliko zajeba uradio potez kariere.

Russel opet bolji Hamiltona.

Sainz dobar broj 2.

Ferrari ili RedBull.

 

Link to comment
Share on other sites

MIslim da ce sutra biti dranje sto se tiče pozicije 1 i 2, mada prva je trka sve je moguce. 

Nada je Alonso koji ce sa AM zajebati mnoge i borice se kao da mu je prva sezona, i to ce nam verovatno jedino biti zanimljivo ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Meklaren je nazadovao najviše od prošle godine ali se nadam da će B verzija bolida popraviti situaciju. Jbg dešavaju se promašaji u dizajnu ali ćemo videti da li će se izvući. Pomalo mi žao Landa. Vuče Meklaren godinama sam, zaslužio je da se bori na višim pozicijama i ne znam koliko će imati strpljenja da ostane u našem taboru. Verovatno ga već merkaju iz Mercedesa kao Hamiltonovog naslednika.

 

Aston je hit sezone i može se lako desiti da na nekoj trci u sezoni pobede. Nadrealno mi zvuči da Alonso pobedi 20 godina od svoje prve pobede i zato napred Nando!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...