Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

Bravo bravo, moćna Arina! Zaslužila je ovaj grend slem, ne može mnogo bolje od ovoga u ženskom tenisu. 

Ribakina ultra simpatična devojka. Voleo bih reprizu ovog meča u finalu W. Ovaj je bio joy to watch

 

On 1/18/2023 at 2:46 PM, Instinkt said:

Vredi pogledati Kokinakisa i Endija, šatirani igra dobro, servira dobro, bije dobro.. Možda i svih 5 setova. 

 

Mojih 5 dinara.. Novak uzima AO, kod dama, Švjontek ne uzima. Možda bih probao sa Sabalenkom. 

 

 

Nadam se da će me i Novak sutra ispoštovati 💪🏼 Idemo! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro finale.
Nisam gledao statistiku,ali stekao sam utisak da je Rybakina isuvise gresila. Ok,znamo da obe zive (ali i "umiru) od velikih udaraca,medjutim Kazahstanka je previse fulala.. Nije uspevala da veze dobre poene,da malo vise stavi pritisak na Sabalenku..nije da nije imala prilika za ribrejk..mada,mozda je u finisu i snaga pocnela da joj kopni..

Nije mi Sabalenka antipaticna (nije bas nesto ni simpa,doduse),pa mi je ok da se okitila ovako velikim trofejom.

Dosta zanimljivo finale dve teniserke oko kojih se nece podici hajp bez pokrica i koje ce,siguran sam,nastaviti sa dobrim rezultatima u skoroj buducnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...