Jump to content

Finale i mec za trece mesto


Ko osvaja?  

44 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Argentina
      24
    • Francuska
      20
  2. 2. Ko ce zauzeti 3.mesto?

    • Hrvatska
      21
    • Maroko
      23
  3. 3. Ko ce biti proglasen najboljim mladim igracem prvenstva?

    • Enzo Fernandez
      16
    • Josko Gvardiol
      18
    • Neko treci
      10


Recommended Posts

Just now, Helena said:

Ma kako da neće, još ako su bolesni...

Oni su ovako isto igrali četvrtfinale protiv Švajcarske na prošlom EP-u. Pa se podigli i okrenuli uz fenomenalnu igru nekih pola sata, mada se i Švajcarcima posle namestilo i izborili produžetke i penale gde su prošli.

 

Očigledno je da Francuska ima ovakav pristup, polako, smaramo sa fudbalom dok ne zagusti ili protivniku ne padne koncentracija. Tako većina ekipa danas igra. Samo što je Francuska sada razbijena presingom pa joj ni to držanje lopte ne polazi za nogom. 

 

Ne znam ko je bolestan od Francuza ni koliko je to istina, ali znam da je Argentina više pokazala na ovom prvenstvu nego Francuska.

 

Ali ne isključujem mogućnost da se podignu u drugom i zaigraju mnogo bolje i rizičnije. Videćemo. Jedino što sam siguran da će Argentina gristi više sada u drugom i tražiti taj treći gol koji bi verovatno ubio utakmicu.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Helena said:

Čovek izgubi volju da navija.

Ne bi bilo problema da Francuzi makar igraju, nego ni ne trče, ne znaju šta će sa sobom sa loptom, sa vremenom...:classic_mellow:

 

da bukvalno stoje, ni ne pomisljaju da pomere linije, da igraju presing, di maria je konstantno sam. tu su da odrade posao i odstatiraju.

 

3 minutes ago, Big Ticket said:

Не будите острашћени. Уживајте у крунисању GOAT-a.

 

 

nasilnom. uz penal u svakoj tekmi. 

pa se ne sudi penal vec izmislja ofsajd brazilu protiv hrvata, pa odjednom ronaldo se posvadjao sa selektorom i ne igra, pa kamilji grip, pa se i 1/2 i finale otvaraju diskutabilnim penalima posle kojih je naravno lakse igrati.

 

uzivajmo u ovom prepostenom sportu, u mecu finala sp koje se drzava u zemlji koja veze sa fudbalom nema i koja ga je kupila podmicivanjem. 

mesi je fantazija i najbolji na svetu (nekima i meni je ronaldo tu uz rame), ali ovako na silu jer mu je poslednje sp... bljutavo.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Jel me to ozb pitas? Skandalozno i bez provjere, sve jasno i ocigledno. 

Poljak je covjek zadatka. 

 

Francuzi su morali da odigraju iznad svojih mogucnosti da bude egal, nisu na tom nivou ali da celavi pogura ka dnu, jad. Naravno da ce se Mesijeve apolgete praviti lude

 

Ozbiljno te pitam, zbog cega nije bio penal?

 

P.S: mslim da je bilo provere, bila je pauza duza izmedju prekrsaja I izvođenja penala.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jaka blazic said:

 

da bukvalno stoje, ni ne pomisljaju da pomere linije, da igraju presing, di maria je konstantno sam. tu su da odrade posao i odstatiraju.

 

 

nasilnom. uz penal u svakoj tekmi. 

pa se ne sudi penal vec izmislja ofsajd brazilu protiv hrvata, pa odjednom ronaldo se posvadjao sa selektorom i ne igra, pa kamilji grip, pa se i 1/2 i finale otvaraju diskutabilnim penalima posle kojih je naravno lakse igrati.

 

uzivajmo u ovom prepostenom sportu, u mecu finala sp koje se drzava u zemlji koja veze sa fudbalom nema i koja ga je kupila podmicivanjem. 

mesi je fantazija i najbolji na svetu (nekima i meni je ronaldo tu uz rame), ali ovako na silu jer mu je poslednje sp... bljutavo.

 

 

CIA, snajka CIA ... masoni    itd

Edited by Fat Zadd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drago said:

Kakvo je ovo finale kada su centrale tribine poluprazne? Nadam se da ćemo od sada gledati prvenstvo samo u fudbalskim destinacijama.

 

Jedan od najvećih skandala je dodeljivanje ovog SP Kataru.  Ovo je trebalo da bude u USA pošto su USA i Katar ostali u finalnom izboru, i to bi bio pun pogodak, pogotovo ako se uzme u obzir da je SP 1994 bilo jedno od najboljih ikada, a sad je fudbal u USA na mnogo većem nivou popularnosti nego tad. Ali jbg, para vrti gde burgija neće. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LazarusMNE said:

Ma da, milo bi mi bilo i radi njega i one povrede 2014-te protiv Belgije, nije moga da igra finale, i radi Mesija iradi Maradonw, ma milo bi mi bilo radi svega 😄

 

Ja recimo nisam ljubiteljka tih argentinskih igrača, ali zaista sam nekako slaba na Anhela. 😄 Možda što nije toliko u spotlight-u kao neki drugi napadači, a radi posao uvek i uvek je 100% u utakmici i stvara šanse timu. 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ja recimo nisam ljubiteljka tih argentinskih igrača, ali zaista sam nekako slaba na Anhela. 😄 Možda što nije toliko u spotlight-u kao neki drugi napadači, a radi posao uvek i uvek je 100% u utakmici i stvara šanse timu. 

Da, onu dugo čekanu titulu realu 2014-te je on donio, iako to statsi ne pokazuju, odigra' je eliminacionu fazu doktorski, na SP do 1/4f sa Belgijom isto on rešava' sve.

Mada ja volim Argntinu i njihove igrače, meni je njihovo poimanje fudbala fudbal sam po sebi 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jaka blazic said:

 

da bukvalno stoje, ni ne pomisljaju da pomere linije, da igraju presing, di maria je konstantno sam. tu su da odrade posao i odstatiraju.

 

 

Oni to za pare ili? Mislim, koliko košta Boginja? 

1 minute ago, LazarusMNE said:

Da, onu dugo čekanu titulu realu 2014-te je on donio, iako to statsi ne pokazuju, odigra' je eliminacionu fazu doktorski, na SP do 1/4f sa Belgijom isto on rešava' sve.

Mada ja volim Argntinu i njihove igrače, meni je njihovo poimanje fudbala fudbal sam po sebi 

 

Tako je, uvek je najbolji kad je najpotrebnije, zato danas i igra od starta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...