Jump to content

Finale i mec za trece mesto


Ko osvaja?  

44 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Argentina
      24
    • Francuska
      20
  2. 2. Ko ce zauzeti 3.mesto?

    • Hrvatska
      21
    • Maroko
      23
  3. 3. Ko ce biti proglasen najboljim mladim igracem prvenstva?

    • Enzo Fernandez
      16
    • Josko Gvardiol
      18
    • Neko treci
      10


Recommended Posts

57 minutes ago, deez nuts. said:

Nakantaju vas 3:0, a vi i dalje kukate iako niste pripretili posteno. 
 

Sramno. 

 

Od prošlog SP sam član neke FB grupe njihovih navijača i nakon poraza u polufinalu ispisali su gomilu romana na temu kako su vlasnici PSG-a iz Katara, te se stoga namenski guraju Mbape tj. Francuska i Mesi tj. Argentina te da je ovo namešteno finale. Naravno, oni su mali, nebitni, niko njih ne želi na tronu itd. Zaboravljaju da spomenu kako su prikazali low quality fudbal, a recimo njihova najveća igračka legenda Modrić igra za jedan od najprotežiranijih klubova u istoriji fudbala khm Real Madrid khm. 

 

1 hour ago, Helena said:

Šta uopšte znači to da "neko nije zaslužio ili je zaslužio"?

 

To pišemo mi na forumu i generalno ljudi na internetu, inače to nema veze, rezultat se pika na kraju.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bodo said:

On je već kod centarsuta trebao stajati bar na pola peterca, sve u zavisnosti od toga kojom nogom se ubacuje i koliko iskosa je položaj lopte. To su fundamenti

Dobro, nisam toliki stručnjak, kao i kojom nogom se izlazi, ali je linijaš i to mu je najveća mana. Igru nogom je značpajno poravio.

 

Šta se bune Marokanci kad je od njih lopta izašla van.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Dobro, nisam toliki stručnjak, kao i kojom nogom se izlazi, ali je linijaš i to mu je najveća mana. Igru nogom je značpajno poravio.

 

Šta se bune Marokanci kad je od njih lopta izašla van.

Ja sam bio golman. Imao si poslije situaciju kod ubacivanja Majera sa desne strane uz aut liniju. Modric preskače prvo a njihov golman stoji pola koraka od linije peterca. E to je ono što se uči od malih nogu kod vratara. Isto vrijedi i kod izvođenja kornera. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stiletto said:

RTS se "slučajno" uključio u prenos tačno posle intoniranja himni? 

 

Možemo konstatovati da je započela nova tradicija na RTS sa izbegavanjem HRV himne 🙂

 

u njihovu "odbranu" jedino moram pomenuti da su kasnili na jedno 75% utakmica. Katastrofalan posao RTS. Sutra očekujem da zakasne opet, možda čak ni početak tekme ne vidimo 🙂

 

ŠTo se tiče tekme očekivao sam uspavanku ali ovo je za sada vrlo interesantno.

Link to comment
Share on other sites

Zona Oršić

3 minutes ago, Drug Crni said:

Ne igra Hrvatska 3-5-2. Cetvorica su u poslednjoj liniji..vidi se lepo,posebno kad se brane..Perisic igra levog beka :classic_blink:
Golcina Orsica..ovi udarci su mu zastitni znak karijere

Zabio ih jedno 20-ak sigurno. Meni je najljepši onaj West Hamu, makar je naravno onaj Tottenhamu najbitniji.

Što se tiče formacije, u pravu si. U napadu smo 3 iza, kad se branimo Perišić se spušta na beka.

Edited by Bugl Khan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...