Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

Majko moja pravis faul nad Megvajerom :23: zasluzuju da prime gol sada
Jbrz to sam ja pomislio. Nad najgorim igračem praviš faul. Na 20akm od gola po sredini.
A Hernandez, dečko je očito retard. Ona lopta ne bi stigla do napadača ni da je bio sam, visoka i brza, išla je pravo golmanu.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je ova generacija Engleske mozda i prva koju simpatisem. Razlog: smatram da imaju mnogo talenta i kvaliteta u timu,a ja obozavam talentovane igrace. Belingem, Foden, Saka..bas prospekti. Kejn kvalitet. Rajs vrlo dobar,stabilan veznjak..siguran sam i sledeci kapiten Gordog Albiona posle Kejna.. Bekovi..fantazija..mozda dvojica najboljih i nisu bili ovde zbog povreda (Cilvel i Dzejms)..cak su i igrali dobro veceras..ne znam - mozda sam malo i pristrasan,ali su mi ostavili bolji utisak od Francuza.

Medjutim,stalno im nesto fali..mozda zaista bolji selektor?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, BattleBender said:

Giroud je najkul fudbaler na svetu.
Lik je Mr. Cool. Carcina. Bog.

 

9 minutes ago, Darth Steva said:

Kada bih mogao da biram da imam fudbalsku karijeru bilo kog igraca ikada, bez razmisljanja bih izabrao Zirua… najveca fudbalska legenda bez konkurencije

 

Šteta samo što je svoje najbolje fudbalske godine protraćio u Arsenalu koji je u tom periodu imao s pravom epitet luzerske ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Francuzi su daleko ispred svih ostalih na ovom prvenstvu kao i na prethodnom. U Rusiji je Belgija bila tu negde malo slabija u Kataru je tu ulogu preuzela Engleska.

Zaista ne vidim kako neko od preostalih ekipa može da im stane na put. Jedino neko Mesijevo ludilo ako uopšte uspeju da se domognu finala. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cilemile said:


Ok, ali koja je onda tvoja poanta?

Ovo Francuzima (kao i Nijemcima, Švicarcima, Šveđanima, Austrijancima) služi na čast. Brojnoj djeci iz imigrantskih obitelji, koje su u tamošnjim društvima od rođenja u podređenom položaju, dali su priliku da postignu nešto više u životu.

Pa ne tvrdim suprotno. Tvrdim da ih je to pretvorilo u velesilu. Što i je

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Ćira said:

Francuzi su daleko ispred svih ostalih na ovom prvenstvu kao i na prethodnom. U Rusiji je Belgija bila tu negde malo slabija u Kataru je tu ulogu preuzela Engleska.

Zaista ne vidim kako neko od preostalih ekipa može da im stane na put. Jedino neko Mesijevo ludilo ako uopšte uspeju da se domognu finala. 

 

Deluje mi da igraju najbolji fudbal, nekako im je odbrana-napad, skill-snaga u finom balansu. Ne mora to ništa da znači kada igraš na jednu utakmicu, naravno.

Edited by implant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Da se ne lazemo, veceras su Englezi bilo dosta bolji al luzerstvo nije lako izbrisati.

Choke se i očekivao. Ništa neće osvojit sa Soithgateom. Izgubili su svaku jaku utakmicu pod njim. Prvi stvarno kvalitetan protivnik i gotovo. Na Euru su trebali of Danske ispast.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, BattleBender said:

Samo da osvoje jednu Ligu Konferenciju (to sranje od takmicenja se moze osvojiti, igra se za trofej?), i Englezi ce da osvoje posle sve.
Realno je da imaju najbolji tim na Svetu, i tek ce u buducnosti imati.
U narednih 20 godina ce uvek, ali uvek po kvalitetu biti u top3 reprezentacija.

Da dobija se trofej i Portugalci i Francuzi su bili prilično sretni što su osvojili taj trofej.

1 hour ago, Darth Steva said:

Haha… Spurs legend confirmed  

Rekao je Roy Keane za dosta njih, da teško da će ti prvi trofej u karijeri bit SP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...