Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

1 minute ago, Čvarkov said:

Kako znam kad da odem napolje da zapalim cigaru, dali dva gola za to vreme.

Udji, ugrej se malo... A kad pocne drugo poluvreme, idi do Maksija, potrazi jogurt od 0.7lit, usput uzmi 300 grama cajne ali trazi da seku tanko, 1mm, i da bude pod uglom od 45% (obavezno proveri), u pekari sacekaj da izadju tek peceni kroasani, a onda stani u najduzi red na kasi i plati cekovima. 

 

Bice reseno valjda do tada 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, unagi said:

Kako Mitar nije ono dodao Kostiću. Kostić bi ga spakovao iz one pozicije 100%.

Mora da se ovo nabije što više da imamo bolju gol razliku i uz malo sreće da nam odgovara i remi protiv Švajcarske.

Mislim da je Sergej bio koji bi ono rutinski rijesio. 

 

Mnogo mi drago i zbog SMS kojeg su godjama razapinjali a decko je fudbaler

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Udji, ugrej se malo... A kad pocne drugo poluvreme, idi do Maksija, potrazi jogurt od 0.7lit, usput uzmi 300 grama cajne ali trazi da seku tanko, 1mm, i da bude pod uglom od 45% (obavezno proveri), u pekari sacekaj da izadju tek peceni kroasani, a onda stani u najduzi red na kasi i plati cekovima. 

 

Bice reseno valjda do tada 😄 

 

Čekaćete me duže nego bloods-a, a i moji ukućani :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Mitar promašaj a jedva na nogama stoji. Pre će biti da nam je kapiten bio promašaj do prvog gola, a zdrav i prav 100%. 

Naravno da je promasaj Mitar. Ono profesionalac mora da metne. Ako ne moze da stoji na nogama neka bude na klupi. 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da imamo jaci timski mentalitet nego ranije, ali sve ostalo je (za sada na ovom sp) jedan veliki deja vu. 

 

Svaki put dodje xy trener (Ilija, Radomir, Muslin...), sabijemo u kval, digne se euforija, "evo ga, to je ta ekipa, imamo napokon tim"...i onda dodje samo SP na red i bude glavom u beton, igre iz kvalif. gotovo nigde.

 

P.s. zasto Vlahovic ne pocinje vec 2.za redom?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...