Jump to content

Grupa C (ARG, MEX, POL, KSA)


1. Ko prolazi dalje?  

40 members have voted

  1. 1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

Ovo je uzas. Prvi kontakt pravi Levandkvski desnom rukom, onda obostrano guranje i na kraju Levandkvski gura sa obe ruke odbrambenog igraca koji ga povlaci. Ovo je stvarno smesno.

 

Sudija kad dobije poziv bukvakno mora da svira penal. Var gubi smisao ovako.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

Mislim, neverovatno. Ne to što je svirao penal, nego što ovaj štoper vuče za dres čoveka od kojeg ima bolju poziciju.

 

Da se nije toliko koncentrisao na to da ovoga zagradi, mogao je lagano da stigne do lopte i izbije, Glupan obični

 

edit: bravo ochoa

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

@Don Juan @L' Imperatore jel vi ne vidite da su obe ruke Levandovskog na grudima meksickog stopera i da ga gura? Jeste ga Meksinac vukao za dres,ali brale nije Leva bio nevinasce..itekako je gurao,sa dve ruke

Nije ni bitno. Ochoa je ispravio gresku sudije.

 

Ja sam vidio. Ali u tom momentu je štoper Meksika več jedno 2 sekunde imao dres Lewandowskog u rukama. 

 

Mada nije moja poenta ni bila dali je penal ili nije. Pošto jeste teška situacija. Več koliko ovaj igrač nema mozga. U samom startu akcije je on imao veliku prednost da ovu situaciju iskontroliše/raščisti. Ali je iz nekog razloga radije ušau u rvački obračun sa Lewandowskim i sudijama dao mnogo razloga (pre svega to kontinuirano povlačenje za dres do obaranja) da odsviranju penal.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Vidi,da ga Leva nije gurao i ja bih rekao da jeste penal.
Sa ostatkom tvog posta sam se inace slozio..

 

Mislim da su glavnog sudiju dobro sjebali i što su mu pustili samo onaj delić kad Lewadovski pada sa dresom u šaci protivničkog igrača. Da su pustili akciju od početka, možda bi i on drugačije odsudio.

 

Just now, Profesor said:

?Je l se nekad desilo da Var pozove sudiju a da ova picka ne dosudi penal?

 

Bukvalno u prošloj utakmici 😄

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Mislim da su glavnog sudiju dobro sjebali i što su mu pustili samo onaj delić kad Lewadovski pada sa dresom u šaci protivničkog igrača. Da su pustili akciju od početka, možda bi i on drugačije odsudio.


Da, ako sam dobro shvatio ono što mi vidimo na ekranu u trenutku dok sudac gleda snimku je isto što i sudac gleda (istu snimku gledamo i mi i sudac tada) a mi smo ranije vidjeli i situaciju izbliza.

Edited by gledan van, ludilo 1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

Bukvalno u prošloj utakmici 😄

 

Svaka cast ko god da je. A penal za Argentinu isto posle obostranog povlacenja.

1 minute ago, gledan van, ludilo 1 said:


Da, ako sam dobro shvatio ono što mi vidimo na ekranu u trenutku dok sudac gleda snimku je isto što i sudac gleda a mi smo ranije vidjeli i situaciju izbliza.

 

Ma bukvlano mu lakse da dosudi, boli ga k. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...