Jump to content

Grupa C (ARG, MEX, POL, KSA)


1. Ko prolazi dalje?  

40 members have voted

  1. 1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

1 minute ago, OnionKnight said:

Glupo je malo da Martinez ne igra, a najbolji im je štoper.

Slazem se ali mi je i razumljivo sto nije poceo. Negdje sam procitao da je stoperski tandem u 28 od 36 vezanih utakmica bez poraza Otamendi-Romero ali i da je Otamendi odigrao svaku utakmicu za Benfiku u tom njihovom nizu bez poraza ove sezone. 

Ipak ocekujem do sledeceg meca Martineza jer sa njim dobijaju i pas igru iz odbrane

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Drug Crni said:

Smejurija proglasavati ofsajdom cosak ramena na 25m od gola.
Argentina usla u mec veoma nefokusirano..nema drugug objasnjenja za vec 7 ofsajda. To je raritet u danasnjem fudbalu.

 

A jbg sad. Ovakvo pravilo stvarno ne sme da se pušta nekoj slobodnoj interpretaciji, pa da neko svira ofsajd za rame, a neko ne. Imaš svu tehnologiju koja ti pomaže, i tu mora striktno sve da se poštuje. Pa makar neko bio u ofsajdu za milimetar.

 

Apropo penala. I meni je izglealo blago, ali nikako mi nisu jasni ovi defanzivi koji u VAR eri kao Stevo Glogovac obaraju igrače koje lopta preleće 10 metara. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi je krivo sto nismo sa Argentinom, Holandijom, pa i Engleskom u grupi. Nego bas Brazil koji i da izadje nonsalantno ima dovoljno individualnog kvaliteta da nas dobije i Svajcarskom koja je disciplinovana i svi trce kao konji.

 

Ja sam ubedjen da bismo ovako napucane ekipe iskaznjavali surovo, da Argentina izadje ovako protiv nas, laganih 3-0, 4-1 za nas bi bilo, garantujem.

 

Verovatno ne bi ovako izasli protiv nas doduse, ali ova igra je ispod svakog nivoa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...