Jump to content

Grupa C (ARG, MEX, POL, KSA)


1. Ko prolazi dalje?  

40 members have voted

  1. 1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

1 minute ago, Dracarys said:

Nego, kako će li ove nadoknade uticati na odmor igrača? Svaki meč se igra 110 minuta.

 

Šta će li biti kada krenu produžeci, 150 minuta?

Nadam se da ce Mexico resiti ovo u tom dodatnom vremenu. Poljska uvek kiselo grozdje na mundijalu. Mene brnu sudisjke nadoknade kada igra Brazil. Ima da se igra dok ga Brazil ne da. Ukoliko je utakmica neizvesna. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:


I Saudijaca 😁 Dobiju li u idućem kolu Poljake, eto ih nakon dva kola u osmini finala.

Naravno,ali oni sa danasnjom pobedom jos imaju nekog "lufta"..Argentina bas i ne. Jos jedan poraz i - 'adio'. Sa dve pobede prolaze sigurno,a remi i pobeda komplikuju situaciju.

Link to comment
Share on other sites

Svako SP Ochoa najbolji golman 

Mnogo bolji golman od recimo mnogih izvikanih recimo Ter Stegen... 

 

Ali ovi Argentinci, nijedan ne ide iz Arg lige za mali novac, a liga nivo Jsl... Kako i nnogobrojne selekcije, puno je izvikanih igraca Iz tih famoznih liga petica

 

Poljaci(isti MI pre PIKSIJA) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sasha arsenal said:

Nusam gledao Poljska-Meksiko.Kako vam deluju ekipe u odnosu na današnju Argentinu?


Mislim da bi obje ekipe dobila i današnja Argentina. Poljska jedno veliko ništa, Meksiko je nešto pokušavao ali jalovo, dosta nekarakteristično za njih. Otkad pratim prvenstva ne pamtim ovako skromnu njihovu reprezentaciju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zelim da se javno izvinim @Don Juan & @L' Imperatore sto sam tvrdio da niste bili u pravu,a bili ste..ja nisam bio. Ono je bio penal za Poljsku. Uvece sam opet pogledao situaciju i ipak je Leva stekao prednost,a onda ga je Meksikanac cupao za dres..jeste Levandovski gurao i njega,ali ovaj ga je sve vreme vukao za dres..

Mogao bi vrlo skupo da kosta Poljake promasen penal. Da su zabili resili bi 50%..ma sta 50..i 70% prolazak grupe jer smatram da ce pobediti S.Arabiju. Ovako ce biti dosta kalkulacija..

Da,mislim da je pobeda Saudijaca senzacija turnira i da ce obe naredne utakmice izgubiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...