Jump to content

Kladionica - mundijalska edicija


Recommended Posts

2 hours ago, Kvaratskhelia said:

Ja sam singlao duplu pobjedu na Engleze(3.6). Moj rezon je da Iran ne može doći do gola, tako da bi dva gola Engleza mogla biti dovoljna.


Bravo za tip, prelagano došlo mada nisam to baš očekivao. Ali Boki, kolika je šansa da Engleska zabije 6 a Kane nijedan (a da pritom provede veliki dio utakmice u igri)?! Mislim da bi na to dvoje kombinirano u Engleskoj dali kvotu barem 1000.
 

Nego, sad sam sad gledao kvote prije meča, pogodite koja je bila kvota na 7+
 

Spoiler

41!

 

Edited by gledan van, ludilo 1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oduševljen nastupima Azijata na SP-u do sada, singlirao sam 5+ prvo poluvrijeme na Argentina - S. Arabija po kvoti 70. Argentinci su Emiraćanima u prijateljskoj prije par dana u gostima dali 4 komada u prvom pol., i sutra očekujem jednu uvjerljivu pobjedu Gaučosa. Teško će ovo doći ali morao sam ispoštovat kvotu, realna je po meni 20-30.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

Oduševljen nastupima Azijata na SP-u do sada, singlirao sam 5+ prvo poluvrijeme na Argentina - S. Arabija po kvoti 70. Argentinci su Emiraćanima u prijateljskoj prije par dana u gostima dali 4 komada u prvom pol., i sutra očekujem jednu uvjerljivu pobjedu Gaučosa. Teško će ovo doći ali morao sam ispoštovat kvotu, realna je po meni 20-30.

 

Ja ću probati Argentina daje 3+ u prvom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od prethodnih turnira, ovaj sam dosta sporo otvorio po pitanju kladionice, svaki dan sam probao da vezem tacne rezultate na minimalnu uplatu, nekako mi je sve bilo vrlo nezgodno za neku procenu. 

Veceras cu probati Argentina-Mexico crveni karton bilo kad na mecu i Francuska-Danska tacan rezultat 2:2, mozda probam i neki specijal ko ce biti strelac na mecu.

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam X2 na Dansku, ali ipak nisu mutavi, cak kec na Francusku ima dobar value, 1.85.

 

PX Argentina mi zvuci dobro. Ali bih preskocio tu utakmicu jer nemam pojma kako ce Argentina izaci.

 

Mozda krenu razgoropadjeno od prvog minuta, mozda se raspadnu nacisto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...