Jump to content

Kladionica - mundijalska edicija


Recommended Posts

Meni je value na Saudijce pod uvjetom da ne postave igru na bod. Strah bi me bilo na ovakvu Poljsku i protiv Kostarike igrat, pa još iz keca.

Ne slažem se da je value na Francuze, pogotovo znajući Deschampsa i činjenicu da će vjerojatno bili prvi u grupi s x-om protiv Danske.

Edited by gledan van, ludilo 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

Mora da se zategne na Poljake protiv Arabije 1-1 je kvota 3.

 

Jesu ovi kilavi, ali Arabija ako je poletela posle Argentine prizemljenje ce biti bolno.

 

9 hours ago, suptil said:

A 1igg na Francusku i px na Argentinu? 

 

8 hours ago, Ding Hao said:

Za neku siću povezao tri specijala.

 

"Argentina pobeđuje + Mesi daje gol"

"Francuska pobeđuje+Mbape daje gol"

"Poljska pobeđuje+Levandovski daje gol"

 

7 hours ago, Pero_Cameron said:

Argentina-Meksiko zbroj kartona 4,5+ na sve pare.

Ukoliko Poljaci dobiju obe ekipe ce biti pod imperativom pobede a još kad proključa vrela latinoamerička krv ima da pljušti. I u prijateljskim mečevima su znali dobijati po 7 kartona. 

 

 

Na manji ulog ću ispratiti i 5,5+ kartona.


Ipak ima leba bez motike 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Danas bih probao sa Belgija daje gol iz penala i Hrvatska daje gol iz penala. Kvote su 5,5 Soccer. Ne može se vezivati pa idu singlovi. Takođe, vreme je da bude i het trik na prvenstvu, pa ću od sutra da probam, a tu su kvote 18. Nažalost, za sada, ne vidim ko bi taj strelac mogao biti...

Link to comment
Share on other sites

Ja cu da probam 1-1 i na Belgiju i na Hrvatsku. Kvote su odlicne. Mada ne verujem ni jednima ni drugima. Da je prvo kolo bilo dominantno, kvote bi bile duplo manje bukvalno. Videli smo vec da u drugim utakmicama mnogi favoriti odigraju bolje, pa ocekujem to i sada.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam singlirao na Maroko. To sam uradio i na Kanadu protiv ovih đedova iz Belgije, i da je bilo malo znanja i pravde i Kanada bi ih odvalila. 

 

Sad da se proba Hrvatska-Kanada GG. Kvota je okruglo 2. Kanada će sigurno imati solidan broj prilika, samo da se ponovo ne izblamiraju. Opametio se i ovaj selektor pa je ubacio najboljeg strijelca u prvu postavu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...