Jump to content

ATP Finals Torino


Pangea

Recommended Posts

феноменалан од краја првог сета... У праву је Мики. Волим Новака ка' да ми је из куће, али воли да се фолира (и Надал то ради). Не може овакве шпаге да прави лик који нема снаге, дајте да се не лажемо

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene iz meča u meč i iz finala u finale najviše fascinira koliko je Novak u 35 fizički spremniji od igrača koji su 10 godina mlađi od njega. Uvek mi kroz glavu prođe Novak sa 20 godina, i šta je uspeo da uradi sa svojim telom u poslednjih 10 godina. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva statement pobeda. Čisto da ne zaborave da iako je neko drugi No. 1 na ATP listi (zasluženo, ofc), ko je zapravo najbolji. 🙌

22 minutes ago, Green23 said:

Mene iz meča u meč i iz finala u finale najviše fascinira koliko je Novak u 35 fizički spremniji od igrača koji su 10 godina mlađi od njega. Uvek mi kroz glavu prođe Novak sa 20 godina, i šta je uspeo da uradi sa svojim telom u poslednjih 10 godina. 

 

Same, same. Baš malopre pitah kevu da li smo verovale kad smo gledale prvo finale AO da će igrati na ovom nivou sa 35 godina.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, double fault said:

pa neka je samo i hipoglikemija , onaj tremor ruku ukazuje na to, opet treba neko vreme za oporavak.uzeo je nesto izmedju gemova za oporavak ,

Rivotril. Covek, bre, anksiozan, pukao ga napad panike na pocetku 😁

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...