Jump to content

ATP Finals Torino


Pangea

Recommended Posts

10 hours ago, Helena said:

Pričamo načelno-dakle, Rafa sigurno ne prolazi, Rúd je sigurno prvi, Rafa kaže, ne treba mi rizik od povrede a tih 200 bodova mi ne znači ništa....

Rúd kaže, ja hoću da igram, bodovi i novac mi znace.

Pa da, i onda Rud odigra za te bodove i novac protiv Runea umesto protiv Rafe. Dešava se prilično često na ovom turniru, ipak je poslednji i svi dođu roviti s velikim rizikom od povrede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

Čini mi se da je do sada uvijek bio slučaj da pobjednici prvog kola u singlu i parovima igraju večernje mečeve (takav je slučaj bio i jučer). Zašto je to danas promijenjeno?

Verovatno nije u pitanju pravilo nego se prosto tako radilo. Sada je realno u teoriji interesantniji meč Cici Meda i kao takav je u večernjem terminu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Rutinski :classic_cool:

Radim pa ne mogu da gledam ali što sam bacila pogled par puta, ova Novakova bezvezna oprema je totalni modni hit u odnosu na ovo što nosi Rubljov :ajme:

Pa to je najk, koliko sam vidjela svi nose isto, sem Rafe.

Do zla boga ružno...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dracarys said:

Nadao sam se da Novak može biti drugi u grupi, ali nije loše ni ovako. Feliks ili Fric ko god dođe, biće težak protivnik.

 

 

Inače, ekspresan povratak Cicipasa u meč!

S ovakvom igrom, nebitno je hoce li biti prvi ili drugi. On je taj koji se najvise pita na ovom turniru, uz duzno postovanje ostalim igracima

Link to comment
Share on other sites

Pa sad kada je Medvedev ispao, Novak mora da kiksne da bi izgubio meč. Slažem se da je ubedljivi favorit za osvajanje, ali, bio je ubedljiv i u Parizu!

 

Inače, biće čudno gledati meč bez posebnog takmičarskog značaja između Novaka i Danila. 200 poena je samo u igri.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Znači li to da je Rud obezbedio prvo mesto u grupi? 

Sad si me bacila u rebus, šta se gleda prvo, broj setova ili međusobni skor? Nikako da zapamtim pravila završnog mastersa.

 

Rud je izgubio set od Frica i ako bi Tejlor počistio sutra Feliksa, bio bi prvi, jer je osvojio više setova, ako bi Rud osvojio protiv Nadala bar jedan set, onda bi obezbedio prvo mesto.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...