Jump to content

ATP Finals Torino


Pangea

Recommended Posts

55 minutes ago, alcesta said:

Ko je sve tu? Ne vidim s telefona. Ima li Sepija?


Simon, Kohli, Robredo, Tsonga, Dolgopolov, Stakhovsky, Tecau, ostale ovako na prvu ne prepoznajem ali nema Seppija.

 

Edit: evo komentara koji je objasnio, ‘ladno sam zamijenio Soaresa sa Dolgijem 😄 doduše i ja gledam s fona

 

1 Robredo, 2 Tsonga, 3 Simon, 4 Soares, 5 Tecau, 6 Stakhovsky, 7 Lindstedt, 8 Marrero, 9 Nielsen, 10 Skupski, 11 Kohlschreiber

Edited by gledan van, ludilo 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Instinkt said:

Ovo je upravo ono što razdvaja Novaka i Rafu od ostalih. Bravo šampione! 

Noleta i Federera razdvaja od ostalih a Nadal je drogoš to je čak i vizuelno očigledno. 
Alkaraz je npr noviji produkt španske medicine. Kao i svake sezone čim se okonča igranje na šljaci španci krecu u čišćenje organizma i nigde ih nema do proleća. Jedino je Nadal poguran jurnjavom za Federerom i Noletom išao preko svih granica i već u januaru počinjao drogiranje za AO. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Fala na cestitkama. Ne verujem da Fricko moze i ozbiljnije da pripreti Novaku, tipa uzme set, ali ajde videcemo.

Mislim da je sansa za finale otisla u onom tesnom tajbrejku 3S protiv Ruda, protiv Rubleva ima dobar skor + je dobio 2 ovosezonska meca protiv njega na betonskim mastersima. Svakako lepih 400 poena, da se malo pobegne Holgeru i Hubertu..

Link to comment
Share on other sites

Osmo finale završnog turnira :Hail:

Dobro je što nije otišlo u treći, ko zna šta bi onda bilo.

 

1 hour ago, Elias said:

Nole u stilu Breda Gilberta danas, winning ugly. 

Nećemo praviti pitanje :classic_biggrin: uvek mi padne na pamet, kad se potegnu estetski kriterijumi, kako u hajlajtsima mečeva top igrača jako često najlepše poene ima onaj ko je izgubio meč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Losa energija, "mrtav" Novak na terenu..izvukao je ovo na svoju,ali i na Fricovu glavu..cime ne zelim da kazem da je Fric nesto kolosalno pogresio ili uradio lose, vec jednostavno na 5-4 u drugom setu nije odservirao za izjednacenje u setovima..tu je morao biti mentalno jaci i uzeti set..

Toliko puta vidjeno u ovim 'Nole - protiv slabijih igraca - mecevima'..uprkos @Losmi17-jevoj mantri :classic_biggrin:

I da,veoma bih slagao kad bih rekao da sutra ne ocekujem pobedu u finalu..

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio u prilici da gledam mec par gemova posle Frickovog brejka u drugom setu a ukljucio sam se na 3:3 u prvom. Vrlo sam zadovoljan prikazanim, izdrzavao je i razmene sa Novakom, dobro servirao (kao i Novak), gadjao lepe vinere iz bh... Novak je ipak previse iskusna lisica za ovakve meceve i ovakve turnire, za Fricka je ovo novo iskustvo + nije ni znao da ce igrati ovde. Sansa je propustena protiv Ruda gde je izgubio takodje jos jedan tajbrejk 2 razlike, kao oba protiv Novaka, e onda bi isao na Rubleva i bio bi favorit u tom mecu. Tako bi doneo sebi pregrst poena, ali i 400 poena ce biti jako vazni za ucvrscivanje u top10. Jedini zestoki kiks ove sezone je bio na US Openu, sve ostalo je dobro bilo. Taj bag ga je bas onako samleo u bodovnom smislu i smislu rezultata na GS jer je poraz bio neocekivan... I dosao je posle serije dobrih rezultata na mastersu u Kanadi. Nadam se da Fricko nece kao svi Ameri bezati od sljake, i da ce naci nacin i tu da unapredi svoju igru (imao QF MC ove godine) da barem prodje par kola na RG. No, videcemo, sezona je svakako bila sjajna.

 

 Rud igra mocan tenis, pleni njegov pristup, stav i samopouzdanje. Moglo bi sutra bas ozbiljno prstati u finalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...