Jump to content

ATP Finals Torino


Pangea

Recommended Posts

Ruud je vrlo elokventan i pristojan momak, baš je na lep način spomenuo devojku. :classic_love: Nole mi je presmešan, uspeo je da nadogradi njegov govor vezan za ATP i organizatore 😄 I naravno, parlare in italiano 🙂

 

7 minutes ago, Helena said:

:s_d:

 

 

Hvalaa, ovu info sam tražila! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Novakovim navijačima! Zasluženo, ako se ne varam Federer je do danas bio najstariji osvajač Finalsa sa 30 godina što dovoljno pokazuje koliko je ovo teško postići. Ako ima neke koristi od propuštanja turnira mislim da je to ova titula, očito je u prethodnim sezonama problem bio i manjak goriva na završnom turniru. Čini mi se da više ne šalje srca publici - me like.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gledan van, ludilo 1 said:

Ako ima neke koristi od propuštanja turnira mislim da je to ova titula, očito je u prethodnim sezonama problem bio i manjak goriva na završnom turniru.

Upravo sam danas o tome razmišljala. Krštenica je prilično vidljiva na momente, ove napore ne bi mogao da izdrži da nije došao najodmorniji od svih učesnika turnira. U svakom zlu nešto dobro :classic_smile:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja otpisivao Novaka na završnom turniru, uostalom odigrao je i dva finala proteklih godina, koje je izgubio, bio je blizu...

Da bi pobedio treba da prođe grupu, što je realno u najvećem broju slučajeva, a onda su ostala samo dva meča, a Novak je Novak, čak i ako ne bude u formi. I da ne zaboravimo, lepo je deliti prvo mesto, a još bolje je ne deliti ga. A Novak je često spominjao, pa i juče, da igra za istoriju..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Helena said:

...i...valja l' zelena :s_d:

 

 

7 minutes ago, double fault said:

 

ispala najbolja :classic_laugh:


Baš sam neki dan pomislio da je i najprikladnija s obzirom kako izgleda u odnosu na svoje protivnike..kao alien…spaceman da budem precizniji

Edited by gledan van, ludilo 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...