Jump to content

ATP Finals Torino


Pangea

Recommended Posts

Negoo, kakve su kalkulacije da Nadal prođe dalje? Rafa sada može da prođe ako se stvori trougao.

 

Pobeda Frica u sva tri meča i da pobedi Ruda bez izgubljenog seta i to da opere minimum sa 6:2, 6:2. Pod pretpostavkom da se gleda količnik gemova? 

 

U svakoj drugoj varijanti Rafa ispada.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Negoo, kakve su kalkulacije da Nadal prođe dalje? Rafa sada može da prođe ako se stvori trougao.

 

Pobeda Frica u sva tri meča i da pobedi Ruda bez izgubljenog seta i to da opere minimum sa 6:2, 6:2. Pod pretpostavkom da se gleda količnik gemova? 

 

U svakoj drugoj varijanti Rafa ispada.

Rud osvaja set. Rekao bih da je Nadal ispao, lol... Ne može set da osvoji u dvorani, kakav goat...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pangea said:

Rud osvaja set. Rekao bih da je Nadal ispao, lol... Ne može set da osvoji u dvorani, kakav goat...

Ne razumem se najbolje u pravila, ne znam da li je ovaj set uopšte važan za potencijalni trougao Nadal-Rud-Feliks. Mislim da se potencira na međusobnom skoru.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

 
Za cicka-micka, nema tu dileme 😁 dobar 3. set, Fricko majstorski izvukao jednu bl na mreži. Ruud “nabacio” vrlo dobar servis. Mislim da na kraju Fritz dobiva u TB-u.

 

 Poslacu McLeoda na tvoje timove/igrace

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

 
Za cicka-micka, nema tu dileme 😁 dobar 3. set, Fricko majstorski izvukao jednu bl na mreži. Ruud “nabacio” vrlo dobar servis. Mislim da na kraju Fritz dobiva u TB-u.

Previše se družiš s nama očigledno :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Morgado pita, ja se pridružujem...

Pošto je Rafa ispao, da li će uopšte igrati u četvrtak...?

E sad i mene interesuje, ako igrač ne želi da igra jer nema takmičarski značaj, šta se dešava sa bodovima onog koji želi da igra, jer mu bodovi znače, a i materijalni momenat nije nimalo zanemariv?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Helena said:

Morgado pita, ja se pridružujem...

Pošto je Rafa ispao, da li će uopšte igrati u četvrtak...?

E sad i mene interesuje, ako igrač ne želi da igra jer nema takmičarski značaj, šta se dešava sa bodovima onog koji želi da igra, jer mu bodovi znače, a i materijalni momenat nije nimalo zanemariv?

Mislim da kada neko upadne kao zamena računaju se samo poeni koje osvoji... Ne sećam se da je neka zamena prošla grupu na taj način.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne bi mogao da ide dalje, ali bi dobio pare i poene od eventualne pobede.

Zamena mislim da teoretski može da ide dalje ako odigra i dobije dva meča, ali nisam sigurna, tu je problem što i dalje imaju prednost igrači koji su odigrali više mečeva u grupi, jer se zameni ne računa prethodni rezultat onog koga zamenjuje. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, alcesta said:

Ne može zamena da ide dalje sa samo jednim odigranim mečom, pa sve da ga dobije 6:0 6:0.

Doduše nema još vesti o Rafinom povlačenju, bar da ja znam.

Pričamo načelno-dakle, Rafa sigurno ne prolazi, Rúd je sigurno prvi, Rafa kaže, ne treba mi rizik od povrede a tih 200 bodova mi ne znači ništa....

Rúd kaže, ja hoću da igram, bodovi i novac mi znace.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...