Jump to content

ATP Finals Torino


Pangea

Recommended Posts

2 hours ago, Pangea said:

Moguće je da osvoji titulu sa jednom pobedom u grupi. Ondak ništa od YE#1

Nije baš da je tako, jer Rafa zaostaje 1000 poena, a sa osvojenom titulom sa samo jednom pobedom u grupi je 1100 poena

 

200+400+500=1100

 

 

 

Rubljov uveo meč u treći set i sada je neizvesno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedva je ovo Novak dobio, brejk u prvom setu je napravio u prvom gemu meča, dok se Cicipas nije ni zagrejao pošteno i do kraja meča Novak nije imao čak ni brejk loptu da bi došli do TB drugog seta gde Novak osvaja... Ovo je velika pobeda. Iskoristio je ono što se nudilo.

Link to comment
Share on other sites

Odličan je meč bio sve u svemu. Mirisalo mi je na treći kad su krenuli prpblemi sa servisom, ali eto jednom da se završi jednostavno. 

Sudija se šaltao na španski povremeno :classic_biggrin:

Nisam sigurna po onom mraku ali mi deluje da je bilo praznih mesta više nego što bi trebalo.

Cipi ne može da bude prvi, stvarno bi samo još to falilo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Užasna mu je ova oprema stvarno.

Ja i dalje ovo gledam kao da je u Londonu i svaki put se iznenadim kad sudija kaže rezultat na italijanskom. Ne znam koji mi je đavo, taman kad se naviknem turnir će se preseliti dalje.

Ta je bila za planirana za AO...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Realno, bolje da je odustao i pustio Runea da igra, ja sam tako nesto ocekivala.

Mucio se kad je bio mladji i u mnogo boljoj formi, a ne sad...

Video mogućnost da istovremeno dođe do YE#1 i prve titule. Narod bi rekao zinulo mu dupe 😀

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislila da neće u Torino ni dolaziti, mada možda je hteo čovek samo da se naspava sad kad ima bebu :classic_laugh:

 

Quote

Despite the loss, Nadal has not been eliminated from contention for year-end No. 1 in the Pepperstone ATP Rankings. If Ruud wins a set against Taylor Fritz on Tuesday evening, Nadal will be eliminated from semi-final contention in Turin and therefore Carlos Alcaraz will clinch year-end World No. 1.

Ne znam šta mi je smešnije, Nitto ATP Finals ili Pepperstone ATP Rankings.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...