Jump to content

Play Zone


Recommended Posts

1 hour ago, Romantik said:

Je li neko probao da napravi tim na fantaziju? Meni deo sa cenama igraca kontinuirano treperi i ne mogu nikako da pregledam. Je li imao jos neko isti problem na sajtu?

Meni je samo javio da su šifre sa ovog sajta pokradene....dakle FIFA, i šifre kradu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2022 at 4:13 PM, Romantik said:

Je li neko probao da napravi tim na fantaziju? Meni deo sa cenama igraca kontinuirano treperi i ne mogu nikako da pregledam. Je li imao jos neko isti problem na sajtu?

Upravo sam napravio nalog. I meni isto treperi.

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2022 at 7:58 PM, Drug Crni said:

Fantasy
Bracket Challenge

Obe otkljucane. Nisam kreirao lige.

 

A kako se zovu lige, da ih nadjem? Kad kliknem na link gore, dobijem generalno stranicu za fantasy.

 

Čekaj, čitam sad ponovo gore šta si napisao. Dao si nam link za fantasy, ali nisi kreirao lige za naš forum? 🤨

Edited by Lineker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lineker said:

 

A kako se zovu lige, da ih nadjem? Kad kliknem na link gore, dobijem generalno stranicu za fantasy.

 

Čekaj, čitam sad ponovo gore šta si napisao. Dao si nam link za fantasy, ali nisi kreirao lige za naš forum? 🤨

Nisam kreirao lige,jer je neophodno najpre formirati tim.

Moze bilo ko da kreira..a i da pravo kazem, nisam bas vican tome,pa bolje da to ne budem ja.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Ja tek sad vidim da Hr ako nekako i prođe (grupu i) osminu finala (ESP/GER) kao "nagradu" u QF lako može dobiti Brazil. Srbija s druge strane ima težu grupu ali malo lakši put kasnije (prije svega jer ne može u QF na Brazil). Moguć je i naš međusobni susret u QF, ako ne tada onda u finalu.

A u 'Fantaziju' si izabrao - koga? :smiley33:
:lol_2::lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2022 at 9:08 PM, Romantik said:

 

Dzaba im sto su to sredili kad ovo i dalje treperi. Ako to ne poprave ja ne igram, iako sam sad usao u ligu 😡

Probaj drugi browser. 

 

 

Ja sam usao u sve tri lige, ali fudbalski fantazi bas ne igram pa je pitanje koliko cu ispratiti i malo sam se nalupao sa igracima u fazonu moj zeljeni tim po tome kakvi su igraci (i koliko para imam), gledam sam da ispostujem sve bitne reprezentacije 😄 Tako se ne igra fantazi ali... treba vam mesa u takmicenju. 

 

Predictor, moja omiljena igra, istipovao sam ali na brzinu sa pola mozga, videcemo kako ce biti. 

 

A Bracket sam istipovao onako, realno 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...