Jump to content

Play Zone


Recommended Posts

On 11/16/2022 at 2:38 PM, Lineker said:

Kreirao sam lige:

 

Fantasy - kod J6AGKXCW
Bracket Challenge - kod 7B348A02

Predictor - kod JWRMGPZ0

Evo i za DAILY FANTASY, ko želi: kod TW0JL6IV

2 hours ago, Pacino said:

Je li možete i dalje da menjate igrače? Ja sam pokušao sada da napravim neku rokadu i ne mogu da promenim igrače uopšte. 
Da nisam možda promašio neki rok, ali valjda je do sutra moglo?

Menjam ceo dan, ide bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Na prvoj stranici topika je ostavljen link koji te vodi ka stranici.

Najpre moras da se registrujes na FIFA sajtu.
Sastavljas ekipu od 15 igraca po sledecem principu:
- 2 golmana
- 5 odbrambenih igraca
- 5 veznih igraca
- 3 napadaca

Svi oni imaju svoje cene,a tvoj ukupni budzet iznosi 100 miliona. U pocetnoj fazi turnira (po grupama) mozes da uzmes trojicu igraca iz jedne reprezentacije. Izmedju dva kola imas odredjeni broj besplatnih transfera (mislim da je 2). Svaki transfer preko tog broja vodi gubitku poena.

Svaki dan mozes da napravis Izmene u ekipi. Izmene nisu transferi. Obicno menjas one igrace iz startne postave koji ti nisu doneli dovoljan/ocekivan broj bodova. Menjas ih igracima sa klupe. Jednom promenjenog igraca ne mozes vise da vratis u startnu postavu. Poeni koje je osvojio ti se ne racunaju u ucinak.
Biras kapitena ekipe koji se,takodje,moze promeniti neograniceni broj puta unutar kola. Novi kapiten moze biti samo igrac koji to tada nije zaigrao,tj.ciji ce tim tek odigrati utakmicu (nema vracanja starog kapitena). Kapitenu se dupliraju bodovi.

Postoje i odredjeni dzokeri u igri o kojima mozes da procitas u sekciji 'Pravila'.

U istoj sekciji ti je informacija o rokovima u kojima mozes da radis izmene, transfere itd.

Igraci osvajaju bodove za ucinak na terenu. Igraci mogu da dobijaju poene,ali i da ih gube. Bodovanje je takodje objasnjeno u pravilima.

Sa navedenim kodom pristupas nasoj (internoj) ligi u kojoj se takmicimo jedni protiv drugih. Moras imati ime za ekipu.

Valjda sam sve bitno spomenuo.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam na EP nego zaboravih na kom sajtu a vidim da ima više tih fantasija. Odradih sva tri takmičenja. Malo sam izlupetao predictor ali sam kod ove dve baš mozgao jer sam pravio neke kompromise zbog ograničenja budžeta a na bracket sam predviđao par iznenađenja (pukovnik ili pokojnik 🙂 )

 

Možda ne bi bilo loše da one kodove isto ubaciš u prvi post.

 

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:


Svaki dan mozes da napravis Izmene u ekipi. Izmene nisu transferi. Obicno menjas one igrace iz startne postave koji ti nisu doneli dovoljan/ocekivan broj bodova. Menjas ih igracima sa klupe. Jednom promenjenog igraca ne mozes vise da vratis u startnu postavu. Poeni koje je osvojio ti se ne racunaju u ucinak.
Biras kapitena ekipe koji se,takodje,moze promeniti neograniceni broj puta unutar kola. Novi kapiten moze biti samo igrac koji to tada nije zaigrao,tj.ciji ce tim tek odigrati utakmicu (nema vracanja starog kapitena). Kapitenu se dupliraju bodovi.

 

 

MIslim da ovo nije tacno. Kapitena mozes da menjas neograniceno dok ti igrac koji je kapiten u tom trenutku ne zapocne mec, nakon toga mozes kapitena zameniti samo jednom,

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Klotzen said:

Igrao sam na EP nego zaboravih na kom sajtu a vidim da ima više tih fantasija. Odradih sva tri takmičenja. Malo sam izlupetao predictor ali sam kod ove dve baš mozgao jer sam pravio neke kompromise zbog ograničenja budžeta a na bracket sam predviđao par iznenađenja (pukovnik ili pokojnik 🙂 )

 

Možda ne bi bilo loše da one kodove isto ubaciš u prvi post.

 

slazem se za sve last minute igrace 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Romantik said:

 

MIslim da ovo nije tacno. Kapitena mozes da menjas neograniceno dok ti igrac koji je kapiten u tom trenutku ne zapocne mec, nakon toga mozes kapitena zameniti samo jednom,

Cekaj..ako npr.imam Kejna kao kapitena..pa ga zamenim npr.Mesijem..to znaci da (ukoliko su obojica podbacila) vise ne mogu da imenujem treceg kapitena? Npr.Mitrovica.

Link to comment
Share on other sites

i meni se čini da je tako opisano, iako u primeru nije navedeno da kapitena B ne možemo da menjamo kada se meč završi. Obzirom da su uveli ovaj power captain moguće je da je ta promena u vezi sa tim.

 

mene interesuje ovaj buster 12th man :

 

12th Man – Will allow you to select 1 additional player outside your existing squad, to score points for your team in a matchday.  When selected, the 12th man cannot be substituted, captained or transferred.  You can select any player to be your twelfth man s budget or team restrictions do not count here.

 

Jel se ovo odnosi na moje zamene ili bukvalno bilo koji igrač koji je u ponudi. Kako da ga izaberem, ne vidim tu opciju ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...