Jump to content

Play Zone


Recommended Posts

Pazi sad ovo.

U pravilima stoji da igrac koji uopste ne nastupi (imao sam takvu dvojicu u timu) automatski biva zamenjen igracem sa klupe,ako sam ne izvrsis promenu. Udjem jutos u moj tim i vidim da su mi u postavi ostavili i Sanea i Sarabiju (pored kojih je ucinak - (crtica,dakle nisu nastupili)),a Sosa iz Hrvatske mi ostao prikovan na klupi. Totalna bezvezarija. Ne secam se Fantazija sa ovakvim pravilima.

 

17 hours ago, Contador54 said:

Dve asistencije Bruna ostale na klupi 😞

Koliko sam video - tebi je na klupi ostalo nekih 18 bodova :classic_blink:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2022 at 11:04 PM, Drug Crni said:

Upravo sam dobio znacku Grand Master..predajte se svi unapred..nemate sanse..:capone:

Bogo..ovo nije dobro ostarilo :lol_2: Posto sam digao ruke od Fantazija posle grupne faze..mozete se opustiti,ja uzimam fenjer.

Inace bih imao u timu Dumfrisa koji je danas imao dva asista i gol.

Link to comment
Share on other sites

Odigram na fifinim predviđanjima rezultata da će biti 3-0 za Franke i da Žiru daje gol, iako sam blago navijao za Poljake.

 

Prvo popizdim kad je svirao penal u 95. a posebno kad je ponovio izvođenje. Baš se nešto mislim kako li je onima kojima je propao novčani dobitak. Verovatno sudijina familija štuca sve u 16.

Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2022 at 10:28 AM, Itachi Uchiha said:

borba za duplu krunu, fantasy i predikcije

 

 

Titula u našoj ligi i četvrti u Srbiji u predikcijama, svaka čast!!!

 

Ja završio 11. i u predikcijama i u brakets. U predikcijama sam imao očajan prvi krug, flertovao sa fenjerom a posle sam fino napredovao. Kako je počelo, sasvim sam zadovoljan.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Barkley#34 said:

Titula u našoj ligi i četvrti u Srbiji u predikcijama, svaka čast!!!

 

Ja završio 11. i u predikcijama i u brakets. U predikcijama sam imao očajan prvi krug, flertovao sa fenjerom a posle sam fino napredovao. Kako je počelo, sasvim sam zadovoljan.

Hvala, hvala! 

 

Uspeh je jos i veci kad se uzme u obzir da celu grupnu fazu nisam pogodio sa dzokerom. 😄

 

Kad sam vec tu da se pohvalim, na Soccerovom fantaziju za svetsko sam uzeo 6 cifara. Tako da sam se na Soccer fantazi navukao jace nego na tikete, rulet i vinjak u srednjoj skoli. 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam solidno odigrao, mnogo bolje nego EP, ali su me 2. i 3. kolo malo zakopali a u 1/4 sam prošao kao bos po trnju i to me je koštalo zaostatka od 50 bodova za prvim. I prošle godine sam probavao sa nekim iznenađenjima ali u principu treba uzeti 3 najbolja napadača a ovo ostalo uklapaš do budžeta. Oslanjati se na sredinu ili odbranu je isuviše rizično i treba mnogo sreće. Jedini na sredini koji je više nego opravdao očekivanja je Fernandez iz Portugala ovo ostalo šareno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio prvi na ovom nasem Fantasyju, ali sam se fino raspao u finalnoj rundi. Ocekivao sam tvrdo finale, pa je bilo previse defanzivaca Francuske u timu, plus sam ostavio Perisica za kapitena i ignorisao Di Mariu kao faktor odluke u finalu, tako da sam zasluzeno skliznuo na poziciju 4, ako se ne varam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...