Jump to content

Gde su i šta rade


Recommended Posts

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Mislim da su od starosjedelaca iz prve decenije prošlog vijeka tu osim nas još Beo, Realni, Frensis, za Kenija nisam siguran kad je došao, možda još neko, mijenjali su se i nickovi s vremenom. Sorry ako sam nekog zaboravio, znam da ima još matorana ali ne mogu da ih smjestim na vremensku osu.

 

Edit: Bio je Airball, to je prvi raskol kojeg se sjećam, on i još neki su otišli i osnovali Avangardu. 

I ja od 2002. 😉

Pa kad su Peju i mene svi nazivali ludima dok smo govorili da ce KKP bankrotirati i tavoriti bez EL godinama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ja pođoh je bio aktivan najviše na FK Partizan temama, pamtim da je na kraju trajnovan jer je stavljao žutu traku na avatar jer je bio progonjen od strane moderatora 😄 

 

Bilo je baš gotivnih glava. Šteta što su neki van svoje volje prestali da dolaze. Pitao sam se nekad čitaju li darepfc i Bounty, hoće li doći ponovo jači nego ikad. Nažalost od skora je i Cooper jedan od njih. 

Mozzer je bio isto specifična glava, pravi grobar i večiti optimista. Beše veliki fan Morrissey-a. 

 

Za neki jubilej foruma mogao bi neki poklon, kolektivni efort da se neki od bivših kontaktiraju i/ili aboliraju. Da se povade stare baze i i-mejl liste. 
 

Za razliku od većine, ja nisam lurkovao po komentarima ili forumu, registrovao sam se čim sam otkrio sportsku sekciju, negde 2015. Baš je bila izgrađena "hijerarhija", osećala se prethodna migracija i preletanja, često pisalo o tome, dosta aktivnih članova i podela među komšilukom. 😄

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

Posto se povela prica o crno belima koji ne pisu ovde...

Bas mnogo fali:Fender, Dravot, Ridjis, mile-r(onaj sa merdevinama), pepe sanchez, kravica, medo, calisthenics routine....

Uskliknimo s ljubavlju Vladimiru Pericu Valteru.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, odupri se ludilu said:

Ma naravno i PejuTM i Arsenija da ne zaboravimo...neka se vrate sunce tuđeg weba neće ih grijati.

Btw I ja sam t od 2008, a gušter sam bio u to doba baš smo ostarili.

Možda je Beo najstariji.

Oooo @Beonegro javi se...

Šta "Beonegro javi se", pa tu sam, ovih dana sam se prostr'o po forumu kao balega po livadi...

Ti imaš više staža od mene, ja sam se registrovao na B92 u maju 2009., taman ovih dana slavim petnesti rođendan.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Dusko said:

Posto se povela prica o crno belima koji ne pisu ovde...

Bas mnogo fali:Fender, Dravot, Ridjis, mile-r(onaj sa merdevinama), pepe sanchez, kravica, medo, calisthenics routine....

Laki, Tito, Patrinus..

Patrinus je pisao odlične košarkaške postove..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se zvao onaj brat sto se skinuo do pola da nam dokaze da je bolje gradjen od Branka Lazica mislim da je to pobeda od kada sam clan ovog foruma

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mile1 said:

Kako se zvao onaj brat sto se skinuo do pola da nam dokaze da je bolje gradjen od Branka Lazica mislim da je to pobeda od kada sam clan ovog foruma

Aleks Pato beše..?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

Kako se zvao onaj brat sto se skinuo do pola da nam dokaze da je bolje gradjen od Branka Lazica mislim da je to pobeda od kada sam clan ovog foruma

 

U užu konkurenciju ulaze i znojava tela Bratanca  😅

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jel zna neko da li harper pise negde?

mislim da je na ppp imao isti problem kao i ovde

 

Kakav je ovde problem imao?  Ne sećam se tog nicka na Voxu... osim davno sa FB92.

Možda je bio pod drugim nickom..?

 

Doduše, da nastupa onako kao na PPP (bahaćenje u diskusijama i blatantno vređanje neistomišljenika) moguće da bi ovde i imao problem, sad sve da mu je fan baza duplo veća nego tamotm

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...