Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kreativnost level max, samo fali da istetovira grb Heata, da posaljemo les Udonis Haslema, baner sampion istoka 2022 i Lovrijev ugovor, morace da doplate koji pik posto im izlazimo u susret.

Cronin kuca obavestenje u zurbi preko Woja da GS se ukljucio u trku, salju kule i gradove a LeGM merka ponudu dok ispija vino na obalama Mediterana.

3 minutes ago, DameTime said:

 

Jimmy faca. Jimmy, Dame, Bam a sa klupe Spoelstra i naravno Pat Riley kao Godfather. Najjace face u ligi bez premca bi bili.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Jimmy faca. Jimmy, Dame, Bam a sa klupe Spoelstra i naravno Pat Riley kao Godfather. Najjace face u ligi bez premca bi bili.

 

Ovo je valjda komentar sa Embiidovog IG, ali zgodno dođe i u ovoj situaciji :classic_smile: Ja inače nisam nešto bila ni za ni protiv trejda, više u fazonu ako Dame želi tamo - super. Sad bih baš volela da se obistini i da osvoje zajedno, svima iz inata. 

 

Znaš da nisam ni neka fankinja Džimike, ali ne može se ni poreći da bi on i Dame zajedno izgledali kao onaj duo iz huda koji štiti sve klince koje drugi maltretiraju. Taj neki fazon :lol_2:

Edited by DameTime
reč
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Wemby-ju želim dobro zdravlje, da izdrži psihološki pritisak i postane prva zvezda lige pre svega zbog njega samog. A onda zbog social media stručnjaka koji su jedva dočekali prvu tekmu Letnje lige, da napravi neku grešku i da ga ismevaju kao No 1 pika.

 

Volela bih da vidim kompilaciju prvog dana na faxu ili poslu tih likova koji se kriju iza svojih profila, sa nepunih 20 godina, gde imaju užasnu tremu i nose pritisak uspeha. Nije Wembanyama ni odgovoran, a još manje kriv što se oko njega digao takav hype.

 

Jasno je da mediji traže novu zvezdu i lice NBA lige. Lebron to više nije, Dončić još uvek nije ispunio svoj potencijal. Jokić kao de facto najbolji košarkaš na svetu u ovom trenutku više voli da gleda snimke svojih konja nego da njega snimaju. Janis uživa u daddy jokes, Steph u igranju golfa, Ja prangija - ali pravim pištoljima... Potrebna je sveža krv.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Debelo su plaćene javne ličnosti, ne ide to poređenje sa "običnim" ljudima. Neka malo kritike, što da ne, sve je to u rok službe. Pozitivne i negativne strane javnog posla. Nadam se samo da ima nekog da ga usmeri da mu to ne utiče na psihu, ili on sam da stvori zid.

 

Ako opravda hajp, biće tu daleko više pohvala.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mentalno zdravlje je isto za sve, i javne ličnosti i "obične" ljude. Ne razumem zašto bi bilo ok trsiti Wembanyamu, a prema meni ili bilo kome drugom se ophoditi kao prema nežnom cvetiću? 

 

Publika bi zapravo trebalo da shvati kako je on tu samo objekat (medijima) i da ne projektuju taj gnev oko hajpa na njega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MilošVB said:

Mislim da preuveličavaš slučaj Wemby, tj. da ti je to profesionalna deformacija 😄

 

Kritika može da se upakuje na način da bude konstruktivna. Nisam ja uopšteno protiv kritike. Međutim, komentari u stilu:

 

Jesam reko da ne vredi ničemu? I to je prvi pik, NBA zvanično propala

Videćete tek kad mu krcnu ova kolena...

Dečku bukvalno ispada lopta iz ruke, kakva neznalica

 

(a takve sam čitala danas) nisu kritike, već ispoljavanje ličnih frustracija. I kad neko pita o čemu se radi i zašto se dečku predviđa karijera na osnovu jedne utakmice, odgovor bude - ma brt mrzim taj hype oko njega. Ok, samo kakve veze Wemby ima sa tim? 

Link to comment
Share on other sites

Inace, deckonji ne da ne moze da se sudi posle prve tekme letnje lige nego moze jos narednih deset godina da igra lose i onda dizdominira. Nadam se samo da nece biti povreda. Voleo bih da se profilise u cistu peticu i onda da dominira, a tek u sustini sa 28, 29 godina centri ulaze u prajm. Shvaticu ovo njegovo preterano trckaranje, vodjenje lopte itd. kao pripremu da jednog dana bude kompletan centar sa milion nacina da te unisti pored toga sto je konjina od 225 sa rukama od dva metra kojoj ne mozes nista u reketu.

 

U svakom slucaju, Pop bolje zna od nas svih zajedno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je tako, oki 😄 Od još bitnijih tema, baš mi se sviđa Sc00t. U svom debiju je pokazao širok dijapazon - može za 3, može za 2, može jako i do samog kraja. Ima lep osećaj za dodavanje i probija odbranu kao da je švajcarski sir. Eksplozivan je (iako je Sharpe eksplozivniji, tako da mislim da će biti dobar tandem) i deluje dosta zrelije od rukija. Biće baš zabavan za gledanje...

 

15 pts, 6 ass i 5 reb za 21 minut.

Link to comment
Share on other sites

U vezi Lilarda, verovatno je FO mogao da mu namesti malo kompetitivniji tim prethodnih godina, ali sa Dejmom kao prvom violinom WCF je svakako neki maksimum koji su mogli da ostvare.

Jbg, lik je slicnih godina kao i Kari, naleteo je na GSW dinastiju, Hjuston je bio jak par sezona, onda Lebronov dolazak u Lejkerse, zapravo jedina neocekivana pusangija je bilo ono 0:4 protiv Pelikana kad ih je Dejvis resio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...