Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

 

Pa to je baš jezivo, realno zvučna i poželjna destinacija, MSG ovo-ono, ali ste nesposobni. Eh, da smo mi Knicksi...

Ne moze svako da izdrzi pritisak takvog sportskog grada😀 

Za njih bi moglo da se primijeni kao za kod nas u fudbalu, koliko stanovnika toliko selektora a tako kod njih koliko stanovnika toliko GM/trenera

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Pa to je baš jezivo, realno zvučna i poželjna destinacija, MSG ovo-ono, ali ste nesposobni. Eh, da smo mi Knicksi...

 

da, inace smo nekad przili. 70ih kada smo uzeli titulu, niko; 80ih, niko; 90ih anthony mason i allan houseton

 

ali kao vau, big market.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Miki28 said:

Stvarno su Knicksi fenomen po tom pitanju.

 

A Bullsi u fazonu hold my beer.

U poslednjih 30 godina je Boozer verovatno najvece ime koje je doslo kao FA. Cak i MJ doba osim Harpera nisu dovodili veca imena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, threepwood said:

 

A Bullsi u fazonu hold my beer.

U poslednjih 30 godina je Boozer verovatno najvece ime koje je doslo kao FA. Cak i MJ doba osim Harpera nisu dovodili veca imena.

 

to samo pokazuje koliko je big market teorija bullshit.

 

prakticno cover za lakerse, dok ostatak (clippers, dubs, new jersey nets) situaciono, u odnosu na uspehe ili all in ludilo (cesce ovo drugo), navata neke kapitalce.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Danny Ainge je monstrum. Covek je dao ponudu od 23 miliona na 3 godine (nesto manje od 8 miliona godisnje) Paul Reedu i sad ceka da li ce Sixersi da matchuju. Kvaka je u tome da je ugovor takav da su druga i treca godina garantovane ako tim uspe da udje u drugu rundu playoffa u sledecoj sezoni 🤣. Sixersi zele da zadrze Reeda ali im je mnogo da plate 23 miliona garantovano na 3 godine jer ce verovatno uci u drugu rundu playoffa. Jazz lagano moze da pusti Reeda posle godinu dana ako im se ne svidi kako bude igrao. Nije vise u Bostonu ali i dalje uspeva zestoko da zajebe Sixerse.

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

lillard je imao tank sezona isto koliko i steph curry.

Zanimljivo da si ovo pomenuo, iako nije tacno. Tj. ono sto je zanimljivo, je na ciju stranu ovaj argument preteze, a nije na Stefovu, koji je imao nekoliko takvih u svojoj karijeri. Lilard sa druge strane, okruglo 0.
Ove sezone igrali regularno do poslednjih 10 kola. Kad su videli da nemaju vise sansi za plejin, povukli rucnu. Godinu pre toga igrali takodje sve regularno, dok se nije povredio i odlucio na operaciju, tek tada upalili tenk.

Dakle 11 sezona, ali recimo 10, zbog ove gde se povredio. U tom periodu imao ili Oldridza i Batuma, obojica u prajmu + jos neki solidni igraci, ili nakon toga Mekolum, Nurkic i ostali.
Za to vreme, svega jedno finale konferencije, i to ona sezona protiv Denverove mladjarije, gde je najvecu odgovornost preuzeo Mekolum, koji je verovatno odigrao seriju karijere i bio glavni za prolaz Portlanda. U narednoj rundi, metla od Golden Stejta.

U redu bi bilo reci da nije imao superstara pored sebe, posto je Oldridz bio nesto najblize tome. Ali reci da nije imao pomoc ili sansu je tesko preterivanje.
Ovo vezano za diskusiju koja je vodjena ranije danas, nisam mogao sve da citiram, naravno. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, threepwood said:

 

A Bullsi u fazonu hold my beer.

U poslednjih 30 godina je Boozer verovatno najvece ime koje je doslo kao FA. Cak i MJ doba osim Harpera nisu dovodili veca imena.

Pa ni pre Džordana ko je uopšte bio najbolji igrač Čikaga nemam pojma, šta je čovek napravio od te franšize da kad pogledaš onaj grb bikčinu što se krevelji, kao grb superheroja da gledaš a ne od nekog klupbčića iz drugog najvećeg srpskog grada. 

_______

Inače ja stvarno više ne znam kako filadelfija mami ove centre kod njih, imaju zakucanog onog plačonju na 39,2 minuta stvarno mi je bizarno da dolaze za neke minimalce da greju klupu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bobby Shurda said:

Inače ja stvarno više ne znam kako filadelfija mami ove centre kod njih, imaju zakucanog onog plačonju na 39,2 minuta stvarno mi je bizarno da dolaze za neke minimalce da greju klupu. 

 

svake sezone pokupe centra koji je prethodne sezone igrao u lakersima.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Wow al je uradio nesto epohalno. 76ersi izjednacili 23/3 ugovor za Reeda, imaju olanove za njega a uvijek ga mogu trejdovati kasnije ako bude potrebe za tim. Ekipi koja placa Tobiasa Harrisa 40+ miliona nije problem da plati i Reeda jer ocigledno ga smatraju vrijednim assetom i vjeruju u njega

Link to comment
Share on other sites

Solidan je bio Bambi Vembi, ali je u SAS šou ukr'o izvjesni Malaki Branham sa šutom iz igre 1 od 17.

 

Šalu nastranu, sudeći po ajlajcima i statiskiti, Michael Devoe iz Portlanda je interesantan, odličan atleta, odličan šut, sinoć 5 od 7 za tri (41% u NCAA karijeri), solidan kandidat za priučenog plejoa u KKP 🙄

Duop Reath je takođe izgledao jako dobro u Blazersima, 13+9 za 21 minut sa dobrim procentima. Zategnut je kao Zo Mourning kad je stigao u NBA.

1 hour ago, Nele said:

i nacinom na koji igra samo je pitanje trenutka kad ce da se povredi

Na koji to način igra? Nije baš da juriša kao Ja Morant.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...