Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

 

Što je samo dokaz da Mičel nije hteo da daje loptu Goberu i da je direktno minirao Jutu sa time.

A Edvards tek 1.7 lopti dodaje Goberu, zavrteli su pik 125 puta, Gober je samo 4 puta dobio loptu 😁

Edited by Green23
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Obasjalo sunce prestonicu Kalifornije, izgleda da krompirko Mike Brown nije takav nemač pojma, a sinoć smo videli i voskresenje Barnesovo, mislio sam da je zreo za sarkofag.

 

Kakav poraz Denvera od Pistonsa i to uz odličnu Jokarinu partiju, Murray ih baš vuče na dno, a evo Bones nakon sjajne partije sinoć očajan, takvi su ti revolveraši sa klupe. Možda još gori je poraz Netsa od Sixersa bez 3 najbolja igrača.

 

Al kako je Davis prodisao povredom Lebrona, čudo jedno. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Čini mi se 7. vezani trijumf Kingsa i treća pozicija na tabeli. . @AgroLakiare you enjoying the Now? navikavas li se polako na novu realnost? 🙂

 

Nema sta, moracu bolje da se org. da gledam uzivo partije ove sezone. Taman kad nosam malog u toku noci da se navikava.

 

Ne znam jos sta da mislim, i 2019. je SAC na polusezoni imao dobar rezultat, pa posle corak, tako da nema opustanja.

 

Hali -  Sabonara trade se pokazao kao win win za obe fransize trenutno. Obe ekipe imaju dobar skor, Hali, Fox i Sabonis imaju super statse trenutno. 

Fox je pokazao da nije empty stats igrac, postao je pravi lider, preuzima kada je tvrdo, imao je masu pogodaka u clutchu i dosta raduje sto je popravio trojku i deluje mi da je komforniji da uzme sut.

Trenutno nema ko sta da zameri ikome za ovaj trejd, ali ja i dalje verujem da ce Hali imati duzi longevity od Foxa zbog nacina igre, pa je sad na trenutnom timu da uskoro napravi iskorak sa rezultatima i sacuva Sabonisa. 

 

Ono sto daje povoda za brigu je sto je Kigan sinoc opet bio u kanalu, decko je super poceo, ali onda zbog tih nekih dogadjaja igra toplo hladno, od nekoga ko se nametao na pocetku kao jak kandidat za ROTY, na kraju skoro sigurno ne moze da racuna na to. Igramo na 150 poena, niko ga ne gusi, ima prostora i za njega, ali izgleda da je glava problem. 

Ako ove sezone ostvarimo bolji rezultat, ne mozemo da racunamo na nekog dobrog pika, tako da bi bilo lepo da se momak trgne. 

 

Bez obzira na ove opreznosti, lepi dani na poljani. 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

 

10-6

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@AgroLaki mogu da kažem da je i meni drago i ovako - jer ste zaista gotivna ekipa a ja iz nekog razloga jako cenim Sabonisa, a drugo jer smo izvukli 1-1 sa vama, ako se ne varam, pri čemu je bio fazon "luzeri gube od Sac". Jednu pobedu smo vam ukrali na suđenje (nije me sramota da priznam), a poraz je bio relativno tesan, ali nije kao da smo igrali sa nekim levacima nego sa (u ovom trenutku) najjačom ekipom Zapada.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AgroLaki said:

 

Nema sta, moracu bolje da se org. da gledam uzivo partije ove sezone. Taman kad nosam malog u toku noci da se navikava.

 

Ne znam jos sta da mislim, i 2019. je SAC na polusezoni imao dobar rezultat, pa posle corak, tako da nema opustanja.

 

Hali -  Sabonara trade se pokazao kao win win za obe fransize trenutno. Obe ekipe imaju dobar skor, Hali, Fox i Sabonis imaju super statse trenutno. 

Fox je pokazao da nije empty stats igrac, postao je pravi lider, preuzima kada je tvrdo, imao je masu pogodaka u clutchu i dosta raduje sto je popravio trojku i deluje mi da je komforniji da uzme sut.

Trenutno nema ko sta da zameri ikome za ovaj trejd, ali ja i dalje verujem da ce Hali imati duzi longevity od Foxa zbog nacina igre, pa je sad na trenutnom timu da uskoro napravi iskorak sa rezultatima i sacuva Sabonisa. 

 

Ono sto daje povoda za brigu je sto je Kigan sinoc opet bio u kanalu, decko je super poceo, ali onda zbog tih nekih dogadjaja igra toplo hladno, od nekoga ko se nametao na pocetku kao jak kandidat za ROTY, na kraju skoro sigurno ne moze da racuna na to. Igramo na 150 poena, niko ga ne gusi, ima prostora i za njega, ali izgleda da je glava problem. 

Ako ove sezone ostvarimo bolji rezultat, ne mozemo da racunamo na nekog dobrog pika, tako da bi bilo lepo da se momak trgne. 

 

Bez obzira na ove opreznosti, lepi dani na poljani. 

 

  Reveal hidden contents

 

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

10-6

Èvo I meni je iskreno drago jer ste mi posle mojih Sunsa i Knicksa(jedini sa zapada) najdraza franšiza. I to još  od tamo sa kraja 90' i mog omiljenog igrača, virtuoza sa loptom Jasona Williamsa. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Moj Suns' brat Bodo se baš ostrvio na Aytona. Istina, slabije je ušao u sezonu ali mislim da tu ima i do njegove povrede članka s kojom je igrao do pre par dana (sam je čovek rekao da je tek sad potpuno zalečio).

Jbg, uvek će biti razočaranih ako se od njega očekuje da ima 30-20 konstantno, jer Sunsi ne igraju takvu košarku gde bigman može da ima takve statse.

 

Da se ja pitam Book, Mikal i DA su kičma tima koji ne treba dirati.

Edited by stoudemire
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stoudemire said:

Moj Suns' brat Bodo se baš ostrvio na Aytona. Istina, slabije je ušao u sezonu ali mislim da tu ima i do njegove povrede članka s kojom je igrao do pre par dana (sam je čovek rekao da je tek sad potpuno zalečio).

Jbg, uvek će biti razočaranih ako se od njega očekuje da ima 30-20 konstantno, jer Sunsi ne igraju takvu košarku gde bigman može da ima takve statse.

 

Da se ja pitam Book, Mikal i DA su kičma tima koji ne treba dirati.

Ja bih tu dodao i Cama Johnsona. A šta se tiče Aytona valjda mu ne mogu oprostiti još onu qurcobolju protiv Dallasa. Vrlo subjektivni doživljaj. Ne kažem da sam u pravu ali tako osjećam. Dobro je odigrao i noćas protiv LAL. Pohvatao važne skokove i dao bitne koševe kad je moglo postati gusto. Možda me opet kupi 😊

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...