Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

59 minutes ago, Miki28 said:

Pa upravo zato mislim da bi trebali da urade sve u narednih 2-3 godine da budu bas ozbiljni kandidati za titulu ( to im je neki prozor po meni ). 

Ja bih trejdovao do trade deadline MPJ, uzeo nesto defanzivnije, pokrio vise pozicija.

Ne vjerujem, ja mislim da su dostigli svoj zenit u prethodne 2 sezone ( prosle sezone su failovali zestoko u game 7 ). Ne vidim ih kao finaliste.

To sam i ja mislio, imaju 2-3 godine fore, mislio sam da ne moraju da srljaju ove godine.

Ne bih trejdovao MPJ osim ako mogu da dobiju baš dobar paket, bar ne ove godine 

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je čitava liga, a zapad naročito, potpuno otvorena. Po meni su Baksi i Kelti glavni favoriti za titulu ali daleko od toga da su nepobjedivi.

 

Denver ima dobru ekipu trenutno i kad bi imali mogućnost da se pojačaju nikakav Hajland, Braun ili Votson tu ne smiju biti nedodirljivi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bones je dobra zujalica kakvih nema malo u ligi ali ne deluje mi da će ikad moći da dostigne nivo bubble Murraya, pa možda ni near bubble Murraya. Skoro svaki NBA bek bi trebalo da može da natrpa dosta kad mu se otvori tako da nije to ništa sad wow ili nešto zbog čega bi Denver trebalo da menja paradigmu. Dok je Jokić u prajmu, imaće šansu da odu do kraja.

 

Btw, meni je simptomatično da je AD proigrao baš kako se Lempron povredio. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

misliš da su celticsi jači nego prošle godine? ja mislim da su isti ili slabiji ako se ovaj centar ne vrati u formu od prošle sez.

s'druge strane, ni dubsi, ni sunsi, niti clipersi, nuggetsi...nisu ništa slabiji, iako dubsi sada igraju loše ali ja ih ne bih ocenjivao u odnosu na sadašnju formu.

 

za buckse razumem ali za celticse nešto nisam siguran da su viđeni za titulu ako prođu dotle.

ne bih ja još uvek otpisivao ni njudžersi, čak ni 76erse na istoku. hawksi će sigurno napraviti neki trejd (kao i clippersi onamo). ke vidime

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

misliš da su celticsi jači nego prošle godine? ja mislim da su isti ili slabiji ako se ovaj centar ne vrati u formu od prošle sez.

s'druge strane, ni dubsi, ni sunsi, niti clipersi, nuggetsi...nisu ništa slabiji, iako dubsi sada igraju loše ali ja ih ne bih ocenjivao u odnosu na sadašnju formu.

 

za buckse razumem ali za celticse nešto nisam siguran da su viđeni za titulu ako prođu dotle.

ne bih ja još uvek otpisivao ni njudžersi, čak ni 76erse na istoku. hawksi će sigurno napraviti neki trejd (kao i clippersi onamo). ke vidime

 

onaj post je bila samo zajebancija u stilu magica

 

 

 

ali da odgovorim na pitanje...imo milwaukee je najjaca ekipa, ali celticsi nisu daleko. bucksi su trenutno najbolja odbrana a celticsi napad, pri tome obe ekipe mogu biti bolje na drugoj strani kada im se vrate povredjeni igraci. dao bih prednost milwaukeeju jer imaju najboljeg igraca na svetu.

 

ostale ekipe u ligi su imo nivo ispod, bar tako izgleda u ovom trenutku. ko zna sta ce biti do aprila, jos ce svakako biti nekih trejdova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boston se digao jos jedan level, pri tom su i osvezili roster sa Brogdonom.

 

Milvoki- klasicni punjaci pilica. Ekipa koja ce da nabije defanzivni rejting na rendom gostovanju San Antoniu na konto Janisa.

 

Cim dodje match up gde se Janis iole nautralise ( Boston ima kuhinjski sank da baci na njega) oni postaju ne ranjivi nego smesni...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

Boston se digao jos jedan level, pri tom su i osvezili roster sa Brogdonom.

 

Milvoki- klasicni punjaci pilica. Ekipa koja ce da nabije defanzivni rejting na rendom gostovanju San Antoniu na konto Janisa.

 

Cim dodje match up gde se Janis iole nautralise ( Boston ima kuhinjski sank da baci na njega) oni postaju ne ranjivi nego smesni...

Da da, kao da im nije falio Middleton u tom duelu. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Neki bi rekli isto da je drugi igrac zaredjao sa DD ucincima od tada ali to su zli jezici. 

 

Neki bi rekli da ima i do rasporeda - BKN (bez Kajrija jos uvek) , DET (bez Kejda i Stjuarta) , SAS (Bez Pltla) , sve 3 ekipe b2b nakon gostovanja komsijama, sve 3 ekipe bez mesa da se suprostavi Dejvisu. Ne kazem nista, ove 3 pobede i njegove partije su nam hleb nasusni ove sezone, ali ne verujem da bi King ovde smetao. Uostalom, videces kako ce to ruzno izgledati u Arizoni ako se ne vrati. Posle valjda imamo jos 2 meca sa Sparsima i oba se moraju dobiti, nadam se da ce biti spreman za njih. 

 

 Pozitivan utisak za sada - Tomas Brajant. 

Link to comment
Share on other sites

boston jeste bio bolji u toj seriji ali to nije uvek presudno. na kraju su zbog kanonade granta i crknutog antetokounmpa pobedili u sedmoj. naravno, milwaukee igrao i bez middletona, koji nije neki random rotacijski igrac pa da se to moze zanemariti.

 

limitiran im je bio napad u finalu protiv odlicne odbrane warriorsa, kako je ta serija odmicala oni bili sve losiji i losiji. ovoga puta, bar na pocetku reg sezone deluju bolje u napadu, a odbrana sa timelordom ce biti opet jednako dobra kao prosle, gde su bili prvi u regularnoj sezoni na kraju.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

 

Horford narocito je jos zut oko kljuna.

 

Tek se ispilio. 🤭 Pa za njih se baš govorilo da mogu u veliko finale preko Baksa jer su konačno sazreli za to, naročito Tejtum kao lider. Sad je kao serija otišla u 7 jer su nedovoljno iskusni... Otišla je u 7 zbog oscilacija u napadu i jer Milvoki ima ozbiljne hustlere na klupi. Ali je cedjenje Janisa na kraju serije bilo kao cedjenje suve drenovine i prelomili su ih.

 

Milvoki objektivno ima najbolju odbranu lige, to pokazuju eye test (ko gleda) i sva moguća napredna statistika. Četiri njihova igrača (Janis, Džru, Alen i Lopez) su u top 5 po DRT u celoj ligi. Pa ako je tako lako nek Denver proba da nabije DRT protiv nekog tamo San Antonija.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

Jeste, trio Tejtum-Smart-Braun su golobradi pilićari 😂

 

 

🙌

 

Glavni igrac Tatum im  jos uvek ima 24 godine.

 

Ta neka manjkavost oko zatvaranja utakmica i brzopletost ih je prvo umalo kostala ulaska u veliko finale a onda definitvno zatvorila vrata titule.

 

Kada sam video ono za Udoku mislio sam da su gotovi ali deluje da su samo nastavili tamo gde su stali.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja kao svaki pošten čovek želim Bostonu sve najgore, ali mora se priznati da imaju super ekipu sposobnu da igra odlično u oba pravca. U potencijalnom duelu njih i Milvokija verovatno bi išlo u sedam, a malu prednost dajem Baksima jer i za njih važi sve isto što i za Boston i jer je Rukometaš ipak najbolji košarkaš u toj seriji 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Glavni igrac Tatum im  jos uvek ima 24 godine.

 

Ta neka manjkavost oko zatvaranja utakmica i brzopletost ih je prvo umalo kostala ulaska u veliko finale a onda definitvno zatvorila vrata titule.

 

Kada sam video ono za Udoku mislio sam da su gotovi ali deluje da su samo nastavili tamo gde su stali.

 

 

 

 

 

Mlad je ali nije on neiskusan, kao ni čitava ekipa Bostona. To što i dalje jednako kidaju i nakon odlaska Udoke znači da je on ostavio dobar sistem iza sebe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...