Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

9 minutes ago, MrTwister said:


Preporucujem da se isprati ovaj profil nocas jer je vec dosta materijala iznijeto 😄 

Tražio si sve, sve sam ti dala
Tebi reći ne, nikad nisam znala
Čitav moj si svet, za druge neću da znam
Zaveo si me, voleo me stručno
Ljubila sam te, u usta si mi pljucn'o :smiley22:

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, MrTwister said:


Preporucujem da se isprati ovaj profil nocas jer je vec dosta materijala iznijeto 😄 

Dobro je da si okacio ovaj tvit jer sam ja video ovaj i mogu se dobiti svakakve ideje kad su neke reci precrtane :classic_biggrin:
 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Dobro je da si okacio ovaj tvit jer sam ja video ovaj i mogu se dobiti svakakve ideje kad su neke reci precrtane :classic_biggrin:
 

 

Reko ako da u ovo doba moze NSFW content da se kaci, ali je citav nalog zadnjih 24h ludilo a nikog da joj rece da se makne sa interneta 😄 

Link to comment
Share on other sites

Meni ovaj covek nije jasan. Ostavimo sa strane pragmatizam, moral, itd.

 

Ono sto me stvarno buni je da covek toliko nema ukusa.

 

Ta Moriah Mills izgleda tako da bih se ozbiljno zapitao da li da imam odnose sa njom da je poslednja zena na svetu, a ne da sam slavni i bogati sportista u cvetu mladosti koji moze onoliko da bira.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

Ta Moriah Mills izgleda tako da bih se ozbiljno zapitao da li da imam odnose sa njom da je poslednja zena na svetu, a ne da sam slavni i bogati sportista u cvetu mladosti koji moze onoliko da bira.

 

Ovo je doslovno najmanji problem u ovoj situaciji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo je doslovno najmanji problem u ovoj situaciji.

 

Ma ovi primarni, daleko ozbiljniji aspekti problematike su vec za mene prezvakana prica, sve mi je jasno kako i zasto.

 

Meni jednostavno nije jasan taj manje bitan deo problema. 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

 

Ma ovi primarni, daleko ozbiljniji aspekti problematike su vec za mene prezvakana prica, sve mi je jasno kako i zasto.

 

Meni jednostavno nije jasan taj manje bitan deo problema. 😃

 

Seksualna privlačnost među ljudima je takođe prežvakana priča, nego se družiš s pogrešnima 😛 

 

Jokes aside, fizički izgled je tek jedan aspekt privlačnosti, a koji često ne mora biti presudan. Evo ja mogu da se zapitam kako su obe mogle da budu sa Zionom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MrTwister said:

Mislim da mora godina dana da prodje najmanje za to.

 

mislim da moze waive i re-sign kada clearuje

 

warriorsi su tako prvo waivovali crissa pa potpisali ga nedelju dana kasnije. samo ne znam jel ima veze sto je bio two-way ugovor.

 

ako ga stretchuju onda ga ne mogu vratiti.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...