Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Lomis mi srce sa tom idejom. 

 

I meni će srce da se lomi kad trejdujemo Dejma kod kurčevitog Butlera, pa me niko ništa ne pita. Miki još kaže da se pakujem za Floridu. E pa patite malo i vi!

Link to comment
Share on other sites

 

Ipak je Haynes poranio sa waive-om. Jos razmatraju opcije

37 minutes ago, DameTime said:

 

I meni će srce da se lomi kad trejdujemo Dejma kod kurčevitog Butlera, pa me niko ništa ne pita. Miki još kaže da se pakujem za Floridu. E pa patite malo i vi!

Florida, Majami. Lijepo vrijeme, plaze, finalista Nba lige i daj Boze novi sampion kroz par dana. Da zaigra sa Jimmy i Bamom, top.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Horium said:

Meni ovaj covek nije jasan. Ostavimo sa strane pragmatizam, moral, itd.

 

Ono sto me stvarno buni je da covek toliko nema ukusa.

 

Ta Moriah Mills izgleda tako da bih se ozbiljno zapitao da li da imam odnose sa njom da je poslednja zena na svetu, a ne da sam slavni i bogati sportista u cvetu mladosti koji moze onoliko da bira.

 

Dobro, bar pricas u svoje ime 😄


24/7 bih odabrao silikonski nafilovanu ribu, sa ekstenzijama u kosi i dugim isaranim noktima pre neke BeckyHarry Potter wannabe odmerene i obrazovane, bez onog promiskuitetnog sjaja u oku.

 

Da sumiram stvari, Morija je bombonica 💝

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko me ne moze uveriti da ovo nije bilo 10. faulova na Jamalu sada dok je vodio loptu ali eto veceras se to ne svira.

Pusta se snazniji presing ... nemam nista protiv takvog kriterijuma ali da je obostran. Perfidno/namazano.

Ispadas kreten ako se zalis.

Link to comment
Share on other sites

Braun ti daje poene jbt🤦‍♂️

Klupa Denvera se raspucala.

 

Evo i ovog Murraya ludog sa ovim sutevima uz zvuk sirene

Publika podivlja ali Murray kroz cio plejof da neku usersku trojku da okrene momentum.

 

Jokic, Murray i Gordon igraju. Klupa odlicna. Bice jebeno za Majami

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...