Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jokić i Bid u suštini imaju sličnu karakternu crtu, bar u ovoj poslednjoj tekmi, da furaju svoj način igre iako možda postoji bolji način da se pobedi utakmica. Jokićev stil iako generalno efikasniji i svrsihodniji nekad dovodi do preterane pasivnosti+ on ima neku urođenu letargičnost. Embid sa druge strane glumi Duranta od 130kg , kad je odbrana i timska i individualna opuštena dobije 50 poena .

Doc je sigurno imao presudan uticaj promenom čuvara i zonom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

Razbio je Embid i prvo poluvreme - 19 poena.

 

Da mu i dodam procente suta iz drugog poluvremena i jos ga castim malo i dam mu dodatnih pet pogodjenih suteva (76,4% mu dajem, a u drugom je imao 71,4%) i jos dodatno da ga castim i dam mu da su od tih pet suteva dve trojke (22 posto suteva koje je uzeo su trojke, ja mu dajem 40 posto), opet je to 12 poena dodatnih i 3 razlike za Denver.

 

Dakle, ocigledno je Denver ili jaci ili bolje uklopljen tim ili oba i kad se pojave i Nikola i Embid, ako ga i Embid naigra, Denver ce pobediti. Pa ispada da je jedina sansa za Filadelfiju da Embid bas ode iznad proseka, a Jokic bas ispod.

 

Oduzmi Embiidovih 47 pts i Denver bi pobedio ubedljivo... Pa ne igra Embiid protiv cele petorke Denvera pa da se ovako gleda na celu tekmu. Al ajde... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

Bolje onda neka im upakuju Maple Mambu kupujmo domaće, u suprotnom OG kod Tibodoh 'a može samo na klupi da bude 

 

Ne znam kakve Tibodo afinitete ima,ali verujem da mogu OG i RJ u paru kao 2 i 3 ili 3 i 4.

Neki GS fazon smallballa sa Beretom,OGijem i Rendlom na 5. 

 

Recimo Brunson,Hield,Berret,OG i Randle bi bila fina prangijaska ekipa 🙂

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LordOfTerror said:

Sta mislite koliko jos pobeda treba Fili da bi Embid izbio na lidersko mesto u MVP trci?

 

Orlando

Orlando 

@San Antonio

@NYK

@Boston

 

Mislim da se vec kod Bostona lomi :classic_biggrin: Ako ovde vezu 5 pobeda i Bid bude na oko 40 poena u proseku mislim da je to,to...

 

Toliko o tome, sapleli se vec u prvoj protiv Orlanda kuci.

Evo mene nazad na forumu posle duzeg izbivanja. @Miki28, izvini sto ti nisam odgovorio na pocetku sezone oko upisa za Denver, posao me odveo daleko od zbivanja. Tu sam sad pa ce pasti neki veci upis oko all-star pauze da se napravi neka retrospektiva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U vezi onog faula nad Bronom protiv Celticsa:

Razlika izmedju Brona i Jordana je sto je Bron u takvoj situaciji skoro zaplakao kao wuss, a Jordan bi otisao do zapisnickog stola, trazio da mu se dadne dodatnih deset sekundi, potom bi otisao do klupe protivnicke ekipe i tacno im rekao na koji nacin ce im dati kosh. Zatim bi zaista na takav nacin dao kos i tom utakmicom bi osvojio i NBA titulu i onu intergalakticku titulu iz Space Jama. Tri dana nakon tekme bi se saznalo da je igrao pod temperaturom 40,2.

E, zato je Dzoki goat 😁😂

  • Thanks 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosta said:

Btw, meni je tih njegovih samo 6 finala jedan od razloga sto on nije goat.

A zapravo to sto je napravio pauzu da bi se bavio nekim budalasenjem od sporta, a zatim vratio i povratio telo da se takmici za jos jedan threepeat, uz to da bude top dog i dalje jos jedan razlog da bude GOAT. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...