Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

 

But with the Knicks, it’s always about the journey — the painful, maddening journey. Even when we know a loss is coming, there’s still some surprising bullshit in store. A good example would be this Dennis Schroder buzzer-beater to end the first half.

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radalek said:

Fali mu jos jedna, imao bi tacno 10.0 onda. Znaci treba mu 11 u sledecoj utakmici.

1817337195356de0518d63912555d6e463016ff8

 

 

 

4 hours ago, gggggggg said:

james radi sve sto mu je u moci da izgubi dobijenu utakmicu, ipak randle pokazao svoj raskosni bbiq i odveo utakmicu u ot tako sto za 5,5 sekundi nije uspeo uputiti sut. 

Đejms imao šansu da da 117 poena i obori rekord u broju postignutih poena ukupno i na jednoj utakmici.

 

Fejlovao i pokazao zasto nije GOAT.

 

To su ti detalji  gde se vidi ko je GOAT, a ko ne, kad treba da stisnes i das 117 poena.

Edited by Snjofko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo pitao sam ChatGPT ko je najbolji NBA igrač u poslednjih 10 godina.

 

Spoiler

It is subjective to determine the best NBA player in the last 10 years as it depends on personal opinions. However, many would argue that LeBron James has been the best player over the last decade. He has been consistently dominant on the court, winning four NBA championships, four MVP awards, and being named to the All-Star team 17 times. His impact on the game and longevity at a high level of play make him a strong candidate for the title of the best player in the last 10 years. Others might argue for players such as Stephen Curry, Kevin Durant, or Kawhi Leonard, who have also had exceptional careers and have made significant contributions to the sport.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Evo pitao sam ChatGPT ko je najbolji NBA igrač u poslednjih 10 godina.

 

  Hide contents

It is subjective to determine the best NBA player in the last 10 years as it depends on personal opinions. However, many would argue that LeBron James has been the best player over the last decade. He has been consistently dominant on the court, winning four NBA championships, four MVP awards, and being named to the All-Star team 17 times. His impact on the game and longevity at a high level of play make him a strong candidate for the title of the best player in the last 10 years. Others might argue for players such as Stephen Curry, Kevin Durant, or Kawhi Leonard, who have also had exceptional careers and have made significant contributions to the sport.

 

Steph Curry no1 a ostali nek se poredjaju kako im milo.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ta'veren said:

Jedan sam od retkih, van LeBronovih fanova, koji je podrzavao njegov prelazak na Floridu.

 

Zasto bi ostajao u Ohaju? Koju sampionsku pricu imaju u drugim sportovima? Koji su uspesi tih timova u periodu 1990-2010?

 

Fransize iz Floride su osetno mladje i dosle su 80ih i 90ih, ali su 90ih i 00ih napravili uspehe na vise frontova i jedino to ne bi bilo relevantno za nekom ko navija za Boston/LA.

 

Nije kao da su Boston i da brzo krene lozenje "bicemo prvaci" zbog nedavnih uspeha u drugim sportovima i "kulture osvajanja trofeja". Imas gomilu zaludjenih fanatika koji su navikli na uspeh, to vecina sredina ne moze da pruzi.

 

Svaki kosarkas koji hoce nesto vise da napravi odlazi iz negativnih sredina.

 

Neretko se desavalo kada lupam hokejasima krene dobro, par godina kasnije ih isprate kosarkasi. Znaci kada grad/drzava pokriva vise sportova i barem jedan sport sa svojim rezultatima animira trziste, a i moze i da inspirise druge profesionalne sportiste iz te sredine. Kada imas samo jednu zvezdu koja svetli, znas da nece da traje dugo i da ces se nacekati dok se novo lice fransize ne pojavi.

Niko ne hejtuje njegov bjeg iz Cavaliersa, hejtuje se odlazak kod jednog Super All-Stara i okruživanje sa još All-Starova da bi se prigrabio prsten.

 

 

38 minutes ago, Snjofko said:

1817337195356de0518d63912555d6e463016ff8

 

 

 

Da, zaista na NBA oficijalnom sajtu stoji ova statistika, ne mogu da vjerujem da zvanični sajt griješi.

Evo sa ESPN-a, dakke sinoć je ima' 15 assists, to još nije upisano u brojke, na slici ima 424 i još 15 od sinoć je 439 na 44 meča, znači fali mu još ta jedna assist za TD prosjek.

IMG-20230201-085314.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Snjofko, ova 50% teorija pere antića mi se više dojmi od tvoje teorije o nezainteresovanosti

 

Quote

„Deset od deset. Šta da kažem? MVP. Mislim da igra sa 50 odsto. Ako uloži 100 odsto, ko može da zamisli šta bi moglo da se desi”, dodao je Antić.

 

https://nova.rs/sport/kosarka/pero-antic-nikola-jokic-50-odsto-snage/

 

zanimljivija je pošto pruža priliku da se odbrojava dizanje procenata sve do 100%, nešto kao ovo sa lebronovim poenima ali dinamičnije, jer, ako je 50% neka njegova mvp-norma, 35% neka teorijska granica od koje kreće nezainteresovanost, na 70% bi mogla da krene nba-apokalipsa, gde svi čekamo cca 50pts-20ast-20rebsa, kao znak da stižemo do stotke u procentima.

 

 

0520c261-jokic-antic-625x375.jpg

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Brt, ali dosadni ste, kao da ne pratimo decka deset vec godina fazon i ne znamo da ima liturgija mod s vremena na vreme. Sad sve manje i manje, ali se desi.

 

Nije to nikakva teorija o nezainterosovanosti vec cinjenica.

 

Da, Embid je osurio, ne, ne bi Jokic imao 50-20-20 da je bio motivisaniji, ali ni ne, nije faking Pi Dzej Taker zaustavio Jokica.

 

Kao da ne znamo svi da postoji Jokic liturgija mod.

 

Sto ne znaci da je zainterosan Jokic bolji od Embida, sto ne znaci da to umanjuje Embidovu partiju i da bi Jokic imao 50-20-20 da nije bio u liturgiji.

 

 

Ali nije ni Embid 23 poena i 10 skokova bolji od Jokica.

 

Realnost, koja se videla na prethodnom mecu prosle godine, jeste da je Embid bolji skorer i vise trpa, Nikola vise vuce ekipu, manje poentira od Embida (ali ne 23 poena manje), ali vise asistira i Denver je jaci tim u okolnostima kad Nikola nije u liturgiji i pobedjuje.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, freethrow said:

Ma znam bre, pa ako iko to zna ja znam, samo da sutra braća prskači overe Minesotu, a onda nas čekaju Slavljenik i Kawhi koji igra kao kiborg opet.

4-1 skor u finalima u poslednjih 10 godina. 2 MVP, od cega jedan unanimous MVP. 

Lebron 3-3, ima 1 MVP. 

Ja ne znam sta je @delgado smijesno, nisam rekao da je Steph ispred Lebrona kad se pogledaju karijere, tu su negdje ali u zadnjih 10 godina ipak Steph. Mrtva trka mi je izmedju KD, Janisa i Kawhija za to 2 mjesto, tu je vrvt Lebron u prednosti ispred KD

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo je isla prica najbolji igrac od 2010-ih pa na dalje, a sta sad u poslednjih 10 godina, msm ono koga briga, na nivou karijere niko od aktivnih igraca nije ispred Lebrona i to je to. 

 

@Snjofko Napisao si rec liturgija po padezima jedno 10x u postu, ako jos mislis na pravoslavnu to te automatski svrstava kao LAL navijaca jer smo mi najpravoslavnija fransiza u NBA. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Pa prvo je isla prica najbolji igrac od 2010-ih pa na dalje, a sta sad u poslednjih 10 godina, msm ono koga briga, na nivou karijere niko od aktivnih igraca nije ispred Lebrona i to je to. 

Ja sam uvijek pisao u poslednjih 10 godina. Vec od 2010 je Lebron vrvt ispred zbog one sezone 11/12 mada opet ima ta 10/11 sezona tj finale koje mi je kod njega nevjerovatan minus. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...