Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, freethrow said:

@orionbre i ja sam dugo već za te The Running Man igre (klinci bi rekli Squid Game) na Allstaru - Simmons i Klay igraju 1 na 1 do 10, navijači urlaju a Kardashiani stoje sa strane sa mačetama za poraženog, uz Deni Treha. Ili nešto, bilo šta, što uključuje Tre Janga.

 

Bukvalno ima toliko opcija da ne moras ni da se pripiješ / pecneš da ti padnu na pamet... Al oni vrte jedno te isto te jedno te isto....

Link to comment
Share on other sites

“He’s back to his normal self. I think the minutes is back to where he’s comfortable on the floor,” Paul George said. “No restrictions on him. So I think, you know, his flow, his timing, I think his touch, I think everything kind of just came back to normal for him, and he’s looking like the Kawhi when we first got here, pre-injury. He looks back to that level, and some.”

 

Powell remembers Leonard telling him how important it’s been to lose some of the weight he put on during his rehab and recovery process. “You’re trying to build muscle around where the injury was to make sure it’s strong and protected, and maybe do what you wouldn’t do,” Powell said. “So by doing all that lifting, he put on a lot of weight. So getting that down to where he’s able to move better, get more explosive. I think he’s done that.”

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni se ne svidja nesto ekipa Klipersa, postava je sjajna, ali za regularni deo sezone, zbog dosta igraca, ipak u plej ofu se koristi 8-9 igraca.

 

Za plej of je potrebno igrati jak core, kao sto je Nagetsi imaju u Gordonu i MPJ ili Finiks u CP3 i Ejton.

 

GSW isto jak core.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Sjajan mec Sunsa i Klipana. Fenomenalna pojacanja za Klipane su Gordon i Plumlee.

 

Allstar pauza, 6 dana odmora pa onda ide ludnica.

Razbili nas PG I Mann. Ayton,  CP I Book loši. Jaki su klipani.Dobre akvizije za njih. Ovo bi potencijalno mogao biti i matchup prve runde. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, bodo said:

Razbili nas PG I Mann. Ayton,  CP I Book loši. Jaki su klipani.Dobre akvizije za njih. Ovo bi potencijalno mogao biti i matchup prve runde. 

Mogice mada mislim da ce neko od ove 2 ekipe zavrsiti 3 na tabeli. Ipak u slucaju da ostanu do pred kraj 4 i 5, vidim da ce biti par izgubljenih utakmica da se zavrsi na 6 mjestu i pikiraju Kingsi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Mogice mada mislim da ce neko od ove 2 ekipe zavrsiti 3 na tabeli. Ipak u slucaju da ostanu do pred kraj 4 i 5, vidim da ce biti par izgubljenih utakmica da se zavrsi na 6 mjestu i pikiraju Kingsi. 

Kingsi ne ostaju na trecem mestu nikako. Sunsi, LAC i GSW ce biti na mestima 3-5 u nekom redosledu po meni, Dallas sesti, Pelicansi sedmi. Za poslednja 3 mesta za playin ce se boriti Kingsi, Sota, Portland, Lakersi.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Radalek said:

Kingsi ne ostaju na trecem mestu nikako. Sunsi, LAC i GSW ce biti na mestima 3-5 u nekom redosledu po meni, Dallas sesti, Pelicansi sedmi. Za poslednja 3 mesta za playin ce se boriti Kingsi, Sota, Portland, Lakersi.

3,5 pobede su Kingsi ispred GSW. Ne znam raspored ali teško da će baš tako potonuti u narednih 24-25 utakmica. Isto tako, pitanje je da li će Pelikani ostati na sedmom mestu. Biće prilična gužva za plej-in.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, bodo said:

Ako Ayton bude ovako igrao u PO ne piše nam se dobro. Kala su trebali pustiti a ovog mlakonju trejdovati i pojuriti Plumleea. Sad mi je duplo žao zbog Kala. 

 

Dajte Pumu bre 😛 

 

Inače sad kontam da sam ovde na forumu poželela pobedu nad Lejkersima za rođendan i dobih je, samo šteta što je bila bez PatBeva. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...