Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Možda je i bolje za Denver što se neko usrao u njih i Jokića ovako

 

Možda ova šamarčina ipak pokrene Jokića i ove gluperde oko njega da shvate šta je ono što nedostaje kako bi mogli da pokušaju da postanu contenderi, jer to trenutno nisu ni blizu

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Da li je realno da im Taker ovako uzima off reb? Fuj.

 

To bukvalno nema ni ne rekreativnim utakmicama. Mene zanima da li se tu posle gleda kao neki snimak, pa se priča šta je moglo bolje ili se samo pegla šutiranje i teretana

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Na stranu Embid i Jokić.

 

 

Nego, je li moguće da se ovi retardirani Ameri baš ovako obraduju svaki put kad ih snimi kamera?

 

Nije to do Amera, slicni su bili i nasi na EP u kosarci. Cim ih snimi kamera ludilo. 

 

A mislim da nikada necu zaboraviti jednu relativno mladju gospodju sto je sedela ispred mene, dosla sa muzom i malom decom na tekmu, a kako je "izasla na televizor" pocela da mesa bokovima kao da oce njima potaz da napravi. Pomalo neprijatno iskreno govoreci.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, medobrundo said:

Možda je i bolje za Denver što se neko usrao u njih i Jokića ovako

 

Možda ova šamarčina ipak pokrene Jokića i ove gluperde oko njega da shvate šta je ono što nedostaje kako bi mogli da pokušaju da postanu contenderi, jer to trenutno nisu ni blizu

Ne bih baš tako opisao, ali pleska im je trebala...to stoji.

Edited by cabke
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, propolis said:

Ali kakva rola Takera u odbrani na Jokicu i ofanzivni skok koji je rešio tekmu. 

X faktor File večeras.


Tako je ispalo ali se treba i zapitati Jokic sto ga nije u 4 poseda nije napao 3 metra od kosa na niskom postu. Nije to toliko do Takerove odbrane kao do samog Jokica. 
Strasno me nervira da pasivnost. Dobro neko rece, lider mora u utakmici takvog tipa uzeti vise suta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jokic 8-12 sut. Da kaze covek da su mu lupali banane, da je promasivao, raspao se... pa ajde, bolji je Embid.

 

Ovako, da su svih 12 suteva bili za 3 i da je sve pogodio, plus ona bacanja za tehnicke, opet bi dao manje od Embida.

 

Embid 31 sut, Jokic 12.

 

Drugim recima, usrao ga mentalno, a ne igracki. Tj.Jokic je sam sebe usrao.

Link to comment
Share on other sites

Embiid maksimalno motivisan da se pokaze u najboljem svetlu i verovatno dodatno izrevoltiran time sto nije u prvoj postavi istoka, a Jokic u "dajte da vise ovo zavrsimo i da gledam konje po jutjubu" elementu.

 

Ishod ocekivan i aprijatan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jokić na poluvreme u ostao u svlačionici. I pored toga je Denver kontrolisao do par minuta pred kraj 3/4 i tu su nastupili brainfortovi Denverovih igrača i momentum je otišao na Filini stranu. 

 

Mora Denver i Jokić bolje defanzivno, bas ih je mučio Biid. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...