Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, uini said:

u finalu plejina 😶

 

1-0 za sada za nas u plejinu; a nisu usli u PO ni u popravnoj tekmi sa mefmisom hehe

Ako dodje do tekme u plejinu, nase iskustvo dobijanja neizvesnih PI zavrsnica moze presuditi

malo se prica o Kingovoj klac plej-in trici vs gs 😕 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Zna li se kakav je status Markkanena u Juti? Da li oni na njega gledaju kao na franšiznog igrača sada ili je i dalje eligible za trejd? Kome treba četvorka a ima šta da ponudi - mislim da trenutno nema bolje opcije na tržištu. Mogu li Sunsi nekako do njega? Ili Mavsi? 

 

dali su mu i kul nick, the finisher.

nisu ludi da ga trejduju, lik je neocekivano od okej nba igraca dosao do allstara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Jasno mi je da nisi gledao. Nisu ga pratili do novog TD nego do pobede tima, onako treba da izgleda ofanziva Denvera: Jokić radi svoje, Džamal organizuje igru, kreira šanse saigračima i pogađa svoje šuteve, MPJ se demarkira na vreme i pogađa svoje šuteve, Bones, Nnaji i ostali odrađuju svoje uloge. Ako budu tako izgledali i nadalje, naročito u PO, biće baš zajebani. 

 

Naravno minus odvratni KCP koji voli da podmeće nogu protivniku. 

Kad su Jokic, Marej i Em Pi Dzej istovremeno 'u zoni', to je simfonija za gledanje i niko im nije ravan. Cak ni Durent-Kari-Klej trio.

Mozda sam eventualno Mesburn-Kid-Dzekson trio vise volio gledati ♥️

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kosta said:

Kad su Jokic, Marej i Em Pi Dzej istovremeno 'u zoni', to je simfonija za gledanje i niko im nije ravan. Cak ni Durent-Kari-Klej trio.

Mozda sam eventualno Mesburn-Kid-Dzekson trio vise volio gledati ♥️

 

Drago mi je zbog tebe 😄 

Lepo je gledati košarku koja ti prija.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

 

Ma sprdnja bre. 

 

Je li ovo najbolji fg% sa recimo 20+ppg u istoriji lige? 

 

Kad vidim da Šek nikada nije prešao 60% na nivou sezone, sa toliko poena. Plus je on to pratio sa 40-50% sa linije bacanja i bez trojki naravno.

 

negde sam nedavno procitao podatak da je durant ove sezone ima bolji procenat sa midrangea nego sto je shaq ikada imao u jednoj sezoni iz reketa...tako da verovatno nije ni blizu

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

 

Ma sprdnja bre. 

 

Je li ovo najbolji fg% sa recimo 20+ppg u istoriji lige? 

 

Kad vidim da Šek nikada nije prešao 60% na nivou sezone, sa toliko poena. Plus je on to pratio sa 40-50% sa linije bacanja i bez trojki naravno.

https://www.statmuse.com/nba/ask/highest-field-goal-percentage-in-a-season-for-an-nba-player-to-average-20-points-per-game-in-a-season

 

Zaboravih jutros da ti odgovorim na ovo. Legendarna sezona svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

marakanen je taj poželjan return za mitchella i goberta

tj donovana

 

ovi pikovi su dobri za dilovanje i kombinovanje ali neće tu izleteti neki jako visoki pik, već će morati da se radi dalje

svakako im je lauri potpuni kismet, ako bude u stanju da održi ovu formu u narednim sezonama, što nije lako

Link to comment
Share on other sites

https://www.si.com/nba/2023/01/18/nba-lost-art-of-post-play-daily-cover

 

fantastican tekst.

 

olajuwon o jokicu:

 

Quote

 “He’s playing the game, and you think he’s not serious, but he’s so effective,” marvels Olajuwon. “He doesn’t look strong, but I see he gets such deep post position. I think maybe it’s the mismatch, but then he does the same thing against bigger guys. His shot, his fakes, they are very difficult to time. You don’t know when he’s faking and when it’s real. He has tricks!”

Olajuwon nods. “He’s the one.”

 

 

  • Like 22
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Odlično prilagodjavanje Denvera u odbrani na poluvremenu, ali samo da ne gledam odvratnog KCP-a. Billups je kriv što nije imao plan B ako lopta nije u Dejmovim rukama. Pritom Denver baš gazi u odbrani poslednjih 5-10 utakmica.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...