Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, delgado said:

Majami uspeva da preokrene u zavrsnici, Bam stavlja 2 klac fritroua, i onda Jimmy fantasticno blokira Bookera, lopta se vraca Devinu, pokusava buzzerbeater, ali nista od toga. Maemi wins.

Masina se polako zagreva, turbine okrecu... Jos bez Herroa, a ceka se i mucni Dipo. Bam je digao firmu i ekipa izgleda dosta bolje. 50% konacno!

 

dva glavna utiska: jednoj ekipi dozvoljavaju sve u odbrani, a drugoj konstantno sviraju ticky-tack faulove i kao rezultat toga imamo 25 bacanja vise za miami. monty williams. taj covek stvarno ne zna da pozove time-out i da nacrta kasvetnu akciju.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stoudemire said:

 

dva glavna utiska: jednoj ekipi dozvoljavaju sve u odbrani, a drugoj konstantno sviraju ticky-tack faulove i kao rezultat toga imamo 25 bacanja vise za miami. monty williams. taj covek stvarno ne zna da pozove time-out i da nacrta kasvetnu akciju.

Sad vidim, 4 bacanja ste imali. Pa sta ste igrali? Prevedi loptu i raspali?

Morao sam pogledati. Rekord drze Hawksi i Grizzlies sa 1 bacanjem👍

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

Pametak dečko! Boston je to, tu je MIT i Harvard, pun štrebera to jest budućih mušterija za igrice i figure superheroja. Dobra reklama.

 

Inače drago mi je da su moje kritike za Pokua urodile plodom, igra kao preporođem otkad sam ga kritikovao, McLeod i Draki kadar nevera. Ne morate da mi se zahvaljujute, nastaviću istom merom dok Poku ne postane opak igrač. Četiri laste ne čine proleće. 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

dva glavna utiska: jednoj ekipi dozvoljavaju sve u odbrani, a drugoj konstantno sviraju ticky-tack faulove i kao rezultat toga imamo 25 bacanja vise za miami. monty williams. taj covek stvarno ne zna da pozove time-out i da nacrta kasvetnu akciju.

Bez dva startera i unatoč svemu važnog igrača rotacije Shameta. Sa Paynom koji je uzeo 17 suteva a dao 4?! I sa MCP kojemu Bam ladno strpao 30 i 10+ skokova jer se gospodinu gade mokra tela. Na dobrom smo putu da postanemo opet  irelevantni. Toliko loših odluka u off season pa sad I ova sapunica sa Crowderom, ulazak u sezonu bez rezervne 4. sa smiješnim rezervnim plejom. Previše propusta za jedan ozbiljan tim. Cirkus Medrano opet u gradu. Raduje jedino učinak Washingtona. Ozbiljne cifre za trećeg pleja. Ostalo je za zaborav a naročito Bookov i Paynov pokušaj da dribble out the Air out of Ball. Provincija smo postali. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

@uini kako igra Ruža ove godine, nisam ga ispratio?

 

nije u prilici da igra više od 15mins i to sa dobrim razlogom: brunson je glavni baja ekipe, quickley je, uprkos od-sjaja-do-očaja šutu, igrač koji zaslužuje veću minutažu, jer je zapravo kompetentan i u odbrani a vrlo dinamičan u napadu, bilo da je u pitanju egzekucija ili proigravanje. pošto je brunson miđet u odbrani, stari rose nije baš kompatibilan, bilo sa njim ili kao zamena koja donosi neki drugi kvalitet.

 

ništa se nije desilo što već nisam napisao u intro postu: gužva je na PG za 18mins iza brunsona, gužva je na SG, gde niko nema poverenje thibsa da cepa 30mins (možda će grimes nekada u dalekoj budućnosti ali i to zavisi od daljeg razvoja igrača kojeg nešto muči stopalo još od pre-seasona)

 

rosea bi verovatno najbolje bilo trejdovati, mada čujem da se ostale nba ekipe uglavnom raspituju o dostupnosti quickleyja

 

verovatno je bila dovoljna samo prva rečenica ali valjda mi je drago kad me neko nešto pita o knicksima ( :

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

Pa ne, pamtim da je poslednjih godinu dve bio više nego korektan iskusan bekap plej, pa ga nisam pratio ove godine mnogo... Pola godine mlađi od Stefa.

 

jeste, i sada bi bio korektan ali nema smisla da igra ispred quickleyja, koji ionako mora da igra više al nema đe

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

jeste, i sada bi bio korektan ali nema smisla da igra ispred quickleyja, koji ionako mora da igra više al nema đe

 

Ne kapiram zasto brzi ne bi startovao?

 

Nije ni prvi ni poslednji revolveras koji bi mogao da se privikne na ulogu nekog kombo beka u full time ulozi SG.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...