Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

19 minutes ago, Ta'veren said:

Vidim ja da ce 1/3 Delgadove licnosti da navija za Klivlend.

 

Prva ljubav zaborava nema #hood

 

sinoć nisam imao snage da komentarišem, ništa emotivno, nego, fizička pozicija gde sam se borio sa snom.

uglavnom, donovan mitchell je otvorio kao jordan, samo sa tricama. radio je šta je hteo, tramvaj ceo i oblaka jedan deo.

onda su knicksi stegli defanzivu, juleije rendl školovao moblija ali se ukazao bijeli wade, koji je šutirao kao klej tompson iz prajma.

 

i na sve to, knicksi iskontrolišu tekmu, povedu 10ak, šutiraju fino i iz realnih pozicija, kad kevin love napravi pogrom u četvrtoj četvrtini, šuteve koje je ubacivao nisam video nikada da ubacuje u seriji. bilo je kao ona reklama za pepsi, uncle drew i ostala sranja. to je ohrabrilo donovana da se vrati u PSD-ubica mode, pa su nas oljuštiliu poslednjih 5-6mins.

 

dobar je klivlend ali ih je i solidno sralo sinoć, puta tri igrača a to seretko dešava. ovo samo thibsu može da se desi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denver je svake godine kontender (op op rima), pa bude duplo golo u PO. (nisam zaboravila bubble, svaka čast, ali realno su tu išli extra mile) Doći će i Marej i MPJ na svoje ali ne verujem da su toliko jaki da se smatraju kontenderom... A btw što su izgubili od LAL nije neočekivano, utakmice se igraju svako veče itd. 

 

P.S. Ulepšali ste mi ponedeljak ovim komentarima 😂 somborsko prase i Obrva sa išijasom 🥹

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, AgroLaki said:

Čestitke Miki, zagrejala se turbina.

Htjeli smo da cekamo 12.11 ali vi pozurili pa onda ae i mi da dobijemo nekog, nema smisla. 

Nek se spreme Pelikani 😀 jedino sto je AD uvatio jos jace isijas pa cemo vrvt bez njega ali imamo 6th MOY

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

@uiniupdejtaj listu sa uljezima 😁

1 hour ago, Miki28 said:

Htjeli smo da cekamo 12.11 ali vi pozurili pa onda ae i mi da dobijemo nekog, nema smisla. 

Nek se spreme Pelikani 😀 jedino sto je AD uvatio jos jace isijas pa cemo vrvt bez njega ali imamo 6th MOY

Svaka čast za pobjedu. Nije bilo baš jako realno. Al' nemoj da se spreme NOP 😁,  neće biti dobro po vas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivi rezultati sinoć. Dobri prenosi na areni, malo da se pogledaju Pelicansi i Pistonsi i obe ekipe ostavile odličan utisak protiv contendera. Babinjo Bogdanović je super legao Detroitu, tačno se i ostali osećaju komotnije. Onaj Isaiah Stewart izgleda kao neki bokser teške kategorije, ne bih se zajebavao sa njim. 

Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi, sačekajte bar do All Star break pre nego što počnete sa hot take-ovima. Jedino što mene najviše brine (osim povreda) kod Denvera je Malone. Ponekad me situacija podseća na Marc Jackson-a i GSW, bio je popularan među igračima ali ništa nije osvojio. Nadam se da grešim, drag mi je kao čovek i nadam se da će se stvari dovesti u red do plejof-a.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

 

Pa po komentarima ovde i na mrežama (domaćim) generalno uvek se očekuje od njih da idu daleko. 

 

Na forumu nikada nije se nesto posebno ocekivalo od njih (osim bubble sezone) a sto se tice domacih medija... jel pricas o ozbiljnim medijima ili tipicnom clickbait novinarstvu?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne znam za domaće mreže ali ovde nikad nisu slovili za iole bitan faktor osim ono kad su bili među 3-4 ekipe u regularnom delu.

 

Možda ja imam lažna sećanja ali ovde se i te kako bacaju hot tejkovi glede Denvera.

 

Zar je bitno ko za koga (sve) navija? Evo ja prva navijam za sve ekipe koje igraju dobar basket. 

1 minute ago, Horium said:

 

Na forumu nikada nije se nesto posebno ocekivalo od njih (osim bubble sezone) a sto se tice domacih medija... jel pricas o ozbiljnim medijima ili tipicnom clickbait novinarstvu?

 

Ne postoji domaći medij koji se ozbiljno bavi sportskim novinarstvom, iz mog ugla barem. Mislim na sve portale i domaće stranice koje prate NBA.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Darko said:

Polako ljudi, sačekajte bar do All Star break pre nego što počnete sa hot take-ovima. Jedino što mene najviše brine (osim povreda) kod Denvera je Malone. Ponekad me situacija podseća na Marc Jackson-a i GSW, bio je popularan među igračima ali ništa nije osvojio. Nadam se da grešim, drag mi je kao čovek i nadam se da će se stvari dovesti u red do plejof-a.

 

mark jackson je los trener, malone nije.

mislim, nije ni jery sloan osvojio titulu ali je bio dobar trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, imaš par forumaša koji su poznati po razbacivanju hot tejkovima u vezi više tema a ne samo Denvera ali u ozbiljnijim diskusijama nisu bili smatrani za neke favorite.

 

Eto, da ne bude da se skroz loše sećaš, npr. posle balona su takođe porasla očekivanja od njih, uz slaganje mnogih ovde da im je potrebna dopuna u timu, jer je u balonu ipak Marej igrao kao zmaj. Zatim su očekivanja skočila tokom par nedelja nakon dolaska Gordona kada su vezali devet pobeda ali posle povrede Mareja sve se izduvalo.

 

Sve u svemu retko ćeš ovde pročitati da su u krugu od tipa pet favorita za titulu.

Edited by Barkley#34
slovo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...