Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Beonegro

 

Ne jurisa bas kao Ja ali pokusava da jurisa. Ne znam ja kad vidim ove tanke nogice i kako se od bekova odbija uplasim se. Plus ima i mali nedostatak balansa kada vodi loptu sto je i ocekivano na ovu visinu.
Sad moguce i najverovatnije je da gresim ali ako ozbiljno ne poradi na telu moje misljenje je da se nece leba najesti u ovako fizicki zahtevnoj ligi.

Da se razumemo skill mu ni malo ne dovodim u pitanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

ako ozbiljno ne poradi na telu moje misljenje je da se nece leba najesti u ovako fizicki zahtevnoj ligi

Pa to je svima jasno, a što je najvažnije, i njemu je jasno. Zato je prošlu sezonu igrao u Metsima, ekipi koja je imala samo jednu tekmu nedeljno (u francuskoj ligi), i za godinu dana je dobio 9 kila mišića. I Spursima je sigurno jasno, ali, isto tako, ako su ga sinoć gurnuli da igra skoro 30 minuta, očito da smatraju da nije baš toliko zalutao u profesionalni sport. U svakom slučaju, on je prvi pik i Pop ga neće protraćiti, nije kao da je trener koji će da leti zato što neće odmah biti contender pa mora da zajaše Vembanjamu od starta 40 minuta svaku tekmu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

@Beonegro

 

Ne jurisa bas kao Ja ali pokusava da jurisa. Ne znam ja kad vidim ove tanke nogice i kako se od bekova odbija uplasim se. Plus ima i mali nedostatak balansa kada vodi loptu sto je i ocekivano na ovu visinu.
Sad moguce i najverovatnije je da gresim ali ako ozbiljno ne poradi na telu moje misljenje je da se nece leba najesti u ovako fizicki zahtevnoj ligi.

Da se razumemo skill mu ni malo ne dovodim u pitanje.

Odigrao je 50+ utakmica u francuskoj ligi i reprezentaciji ove sezone, a nije da je francuska liga mačiji kašalj, ima i tamo baš dobrih atleta. I nije se ni jednom povredio, nema ni propuštenu utakmicu koliko znam. E sada, NBA je druga priča. Em ima više atletskih zveri, em ima 82 utakmice tokom sezone. Siguran sam da su veoma dobro svesni toga u Spursima, tako da ga neće forsirati. 

 

Za ostatak tvog originalnog posta se slažem, ja očekujem da postane paklen igrač tek oko treće sezone, kada fizički stasa. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, LordOfTerror said:

U sustini ovaj video ce tek poprimiti epske razmere :classic_biggrin:

 

 

Tužno je kako je ovaj lik tad bio ismevan isto kao i sama Britney, a poprilično je imalo smisla ovo što je pričao u klipu. Nevezano za to, situacija sa Wemby-jem i njegovim obezbeđenjem je baš odurna i tužna, trebalo je makar neko PR izvinjenje i statement da upute. Ne treba nam i ovo sranje usred svega što se dešava kad je reč o nasilju nad ženama. Da ne pričam šta su umislili, ona je bila globalna zvezda dok se ovaj otprilike još nije rodio...

Edited by DameTime
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Tužno je kako je ovaj lik tad bio ismevan isto kao i sama Britney, a poprilično je imalo smisla ovo što je pričao u klipu. Nevezano za to, situacija sa Wemby-jem i njegovim obezbeđenjem je baš tužna i odurna, trebalo je makar neko PR izvinjenje i statement da upute. Ne treba nam i ovo sranje usred svega što se dešava kad je reč o nasilju nad ženama. Da ne pričam šta su umislili, ona je bila globalna zvezda dok se ovaj otprilike još nije rodio...

Ovo je lik ?!

 

Sjajno...

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ružan potez ovih Spurs securitya al to im je posao jebiga, nisu oni tu da razmišljaju nego da delaju po protokolu bez obzira da li njihovom štićeniku prilazi neki random chaos is me ili ocvali selebriti koji traži specijalan status. Koliko vidim čak i iz izjave Britney nije tu bilo nikakvog udaranja, više su je odgurnuli pa je ispalo dosta neprijatno i ovo je pre povreda "duševnog mira" nego neko fizičko nasilje. Digla se prevelika frka oko ovoga. Mulci su verovatno dobili ribanje u centrali zbog ovoga, niko nije stradao.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Da ne pričam šta su umislili, ona je bila globalna zvezda dok se ovaj otprilike još nije rodio...

 

prvo, treba tužiti ovog kretena iz obezbeđenja, kojeg mrzi da stane ispred nego mlatara rukama.

 

drugo, to što je globalna zvezda bi trebalo da joj pripomogne u razumevanju da nije najpametnije juriti za nekim i tapkati ga po leđima, vući za majicu, štagod da je uradila. 

verujem da ima lična iskustva oko nepoštovanja ličnog prostora, pogtovo u tom celebrity kontekstu. 

 

tako da, to što treba da tuži bolida je jedna stvar. druga je što se ponaša kao ljanka koja je juče napunila 16 godina. da ne ulazim u porive ove jurnjave, nemam nadnaravne sposobnosti ali svakako krajnje neobično ponašanje. i nepristojno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

prvo, treba tužiti ovog kretena iz obezbeđenja, kojeg mrzi da stane ispred nego mlatara rukama.

 

drugo, to što je globalna zvezda bi trebalo da joj pripomogne u razumevanju da nije najpametnije juriti za nekim i tapkati ga po leđima, vući za majicu, štagod da je uradila. 

verujem da ima lična iskustva oko nepoštovanja ličnog prostora, pogtovo u tom celebrity kontekstu. 

 

tako da, to što treba da tuži bolida je jedna stvar. druga je što se ponaša kao ljanka koja je juče napunila 16 godina. da ne ulazim u porive ove jurnjave, nemam nadnaravne sposobnosti ali svakako krajnje neobično ponašanje. i nepristojno.

 

Stoji u njenom statementu da ga je prepoznala u hotelu i želela da čestita na uspehu, prišla i tapnula ga po leđima. Sad, jasno mi je šta je problem kad je u pitanju ulaženje u sferu ličnog prostora. Nije frka što Wemby nije hteo da ima neki kontakt s njom, nego način na koji je postupio mamlaz iz sekjuritija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Stoji u njenom statementu da ga je prepoznala u hotelu i želela da čestita na uspehu, prišla i tapnula ga po leđima. Sad, jasno mi je šta je problem kad je u pitanju ulaženje u sferu ličnog prostora. Nije frka što Wemby nije hteo da ima neki kontakt s njom, nego način na koji je postupio mamlaz iz sekjuritija.

 

siguran sam da neko dokon može da nađe sličnu situaciju u kojoj neku nju prepozna u lobiju hotela, tamo negde krajem 90ih, početkom 2iljaditih i samo želi da joj čestita i da se slika a ona nije zainteresovana. misliš da je njeno obezbeđenje smireno diskutovalo sa random osobom koja želi ono što britni ne želi?

 

daklem, mamlaz is obezbeđenja je mamlaz ali je i britni napre bila mamlaz a nema olakšavajuću okolnost pošto jako dobro zna koliko je to neumesno i džiberski što radi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

siguran sam da neko dokon može da nađe sličnu situaciju u kojoj neku nju prepozna u lobiju hotela, tamo negde krajem 90ih, početkom 2iljaditih i samo želi da joj čestita i da se slika a ona nije zainteresovana. misliš da je njeno obezbeđenje smireno diskutovalo sa random osobom koja želi ono što britni ne želi?

 

Nisam sigurna koliko je bilo slučajeva da bi sekjuriti da udari osobu koja se približila njegovom selebriti klijentu, ali npr. imamo ovo:

 

https://www.dailyrecord.co.uk/entertainment/celebrity/taylor-swift-screams-onstage-security-29978789

Link to comment
Share on other sites

jel moramo sad da potrošimo pola sata spinovanjem priče u neki levi felš?

dovoljno je zamisliti da neko ide za britni i tapka je po leđima. siguran sam da bi to izazvalo tešku osudu javnosti, taman i da je neki klinac / klinka a ne osoba od 40kusur koja je sve to živela i videla. nek' tuži lepo ovog morona i ciao. mada kontam da je važnije da sad pola sveta priča o tome

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

To što je ona tapnula Wemby-ja po leđima (ili bilo ko drugi), ne daje za pravo ovom mamlazu da je odgurne i(li) udari. It is that simple. Zapravo bi ti da spinuješ pričom kako je njen potez seljački. 

Naprotiv, obezbedjenje je uradilo ono za sta je placeno - sprecilo je nezeljeni kontakt sa klijentom koga stite.

Nikad se ne prilazi sticenoj osobi sa ledja i svako obezbedjenje bi tako reagovalo, mozda i grublje, jer ne znaju nameru osobe koja prilazi sa ledja, makar to bila i Britni Spirs. Njihovo nije da je prepoznaju ili ne vec da sprece takav kontakt i narusavanje prostora oko sticenika.:default_coffee:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

jel moramo sad da potrošimo pola sata spinovanjem priče u neki levi felš?

dovoljno je zamisliti da neko ide za britni i tapka je po leđima. siguran sam da bi to izazvalo tešku osudu javnosti, taman i da je neki klinac / klinka a ne osoba od 40kusur koja je sve to živela i videla. nek' tuži lepo ovog morona i ciao. mada kontam da je važnije da sad pola sveta priča o tome

 

Vise je problem sto ta obezbedjenja imaju suvise slobode u tome kako zaustavljaju te nezeljene dodire. Nema nikakve proporcionalnosti.

 

Cak i da neko tapne tog superstara po ramenu, nije adekvatna reakcija da se ta osoba udari ili drugo slicno nasilno postupanje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kronostime said:

Naprotiv, obezbedjenje je uradilo ono za sta je placeno - sprecilo je nezeljeni kontakt sa klijentom koga stite.

Nikad se ne prilazi sticenoj osobi sa ledja i svako obezbedjenje bi tako reagovalo, mozda i grublje, jer ne znaju nameru osobe koja prilazi sa ledja, makar to bila i Britni Spirs. Njihovo nije da je prepoznaju ili ne vec da sprece takav kontakt i narusavanje prostora oko sticenika.:default_coffee:

 

Pa može li da se spreči "neželjeni kontakt" na drugačiji način, osim guranja i udaranja na prvu? Ne znam, preprečiš joj put u stilu gospodžo, ne želimo kontakt. Svakako Britney ima 163 cm visine, Wembanyama 226 cm a njegovi bodigardi sigurno nisu ispod 2m i 100 kg težine. Kao što je i ona sama rekla, svakodnevno se sretala sa ljudima koji žele kontakt, pa obezbeđenje ne reaguje nasilno ako ni taj fan nije nasilan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...