Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, DameTime said:

 

Možda to i nije loše, tema je bila polumrtva dobar deo sezone... Mislim sem nas par svakodnevno aktivnih. gggggggg nas je dosta dugo držao u životu svojim analizama. Sad ćemo malo da budemo tatko na forum. 😄 

Не игра се одбрана ни на форуму до плејофа.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu što je jedan od najboljih igrača u ligi, 2 way, sve živo, kada je zdrav... meni je AD nekako creepy lik, ima jako čudan govor tela, ono sporo grljenje igrača kada nemaju loptu, kao neki lagani manijak. Nisam pratio neke intervjue, razgovore sa njim, ali baš mi deluje kao osobenjak. Ne baš fun guy nivo, ali ono...

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

ja nikada nisam napisao nesto pozitivno o randleu, osim kada je ubacio onaj last second game winning three, upravo protiv majemija, nema potrebe da mi se izvinjavas.

 

I'll just leave this here...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Svim srcem uz Filadelfiju noćas. Izbacite ove zelene gobline ili kako se već zovu. Jedan je MVP Joel i najbolji bek lige sa bradom, Harden. Letz gooooo! 

 

  Reveal hidden contents

@stefan81888EL dobro?

 

Pomeni još nekoga, čisto da ih urekneš, treba nam još tvoje "magije" :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Na stranu što je jedan od najboljih igrača u ligi, 2 way, sve živo, kada je zdrav... meni je AD nekako creepy lik, ima jako čudan govor tela, ono sporo grljenje igrača kada nemaju loptu, kao neki lagani manijak. Nisam pratio neke intervjue, razgovore sa njim, ali baš mi deluje kao osobenjak. Ne baš fun guy nivo, ali ono...

... skoro pa kao Kawhi. 

Link to comment
Share on other sites

Dvoumim se da li da ostanem budan da gledam MVP-a kako rutinira Kelte.

 

34 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Petica je Ejton

Smešno je.

14 minutes ago, DameTime said:

Svim srcem uz Filadelfiju noćas. Izbacite ove zelene gobline ili kako se već zovu. Jedan je MVP Joel i najbolji bek lige sa bradom, Harden. Letz gooooo! 

 

  Reveal hidden contents

@stefan81888EL dobro?

 

Ovo može da ima samo kontraefekat

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

Svim srcem uz Filadelfiju noćas. Izbacite ove zelene gobline ili kako se već zovu. Jedan je MVP Joel i najbolji bek lige sa bradom, Harden. Letz gooooo! 

 

  Reveal hidden contents

@stefan81888EL dobro?

 

 

Nadam se da je dovoljno, ako i ne pomogne onda se makar vraćam normalnom spavanju, ne mogu više da se raspadam danima. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cabke said:

7lfmep.jpg

 

Ma volim najviše. Jokić the true MVP, KD preletač i Booker plači.... Nego 😄 Gledam tvoj avatar ovih dana i razmišljam kako mi Nikola ne ide uz Jokera iz Batmana. Baš nema taj vajb (thank God).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan početak Kelta, bilo bi lijepo da konačno odigraju na nivou mogućnosti. Timelord u petorci kao iznenađenje, vidjećemo da li ima efekta? Ako se po jutru dan poznaje dobra odluka - konačno i Mazzulla pokazuje sposobnost prilagođavanja... :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...